| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bzuco
Od: Bzuco
|
Pridané:
25.6.2007 8:53
Hrava este niekto vobec na PSP? :D
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.6.2007 9:47
Totalny zavislak, ktory jednou rukou drzi PSP a druhou sa oblieka, telefonuje, pracuje, atd. :)
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
25.6.2007 12:49
nam behali taky po skole s PSP v rukach
|
| |
Baxxter
Od: Baxxter
|
Pridané:
25.6.2007 14:10
v akej skole ?
|
| |
hlavatorko
Od: hlavatorko
|
Pridané:
25.6.2007 15:20
ked som chodil do karlovky na gympel tak tam boli taky 4 mali maniaci co cez prestavku sedeli na chodbe vedla seba a hrali daco cez wifi ci co to ma:D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.6.2007 15:21
Toto bolo u nas na ZS uplne normalne, Fired Up na celu chodbu :D
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
25.6.2007 10:03
najlepsia handheld konzola ciciak
|
| |
miso kaluha
Od: miso kaluha
|
Pridané:
12.9.2007 18:37
ano
|
| |
saNTER
Od: saNTER
|
Pridané:
25.6.2007 9:13
nemyl si to s PLAYSTATIONOm !!! toto je Playstation Port Table...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 10:15
PlayStation Portable > neportuj ju tolko :D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
25.6.2007 9:17
chalan nevie co je PSP. Sedliak :D
|
| |
limki
Od: limki
|
Pridané:
25.6.2007 9:35
inde som cital, ze predtym bolo maximum 266, na viacerych roznych strankach
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
25.6.2007 10:02
Od uvedenia všetky hry bežali na 222 MHz, o 266 MHz sa hovorilo tuším len u jednej hry vydanej túto jar, oficiálne potvrdenie ale chýba.
|
| |
lego
Od: lego
|
Pridané:
25.6.2007 10:08
psp je vazne dobre a o tejto info som netusil, som zvedavy ako sa to odzrkadli na novych prirastkoch
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
25.6.2007 11:34
no ja to mam... mam custom firmware nastaveny tak, ze menu fachci na 222 a hry na 333. To ze to znizuje vydrz baterie je pravda ale ze by to bolo dako "vyrazne" ako tvrdite v clanku nieje pravda. Hry vdaka tomu idu na prvy pohlad plynulejsie (hlavne tie narocnejsie).
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.6.2007 12:57
Bohužial máte zlé info:
"doteraz taktovaný iba na maximálne 222 MHz"
Nie nebol, R&CSM využívala CPU napríklad na takte 266MHz.
"Plnú frekvenciu procesora v minulosti dokázal aktivovať aj neoficiálny firmvér"
Neoficiálny FW? Prosim Vás, pán redaktor, keď už píšete tak píšte upravený alebo celková náhrada typu Shell, dnes sú už vonku FW typu Open-Edition (OE) alebo jednoducho IE (Modifikovný starý FW 1.50) a potom IRShell co je uplne nove prostredie (ale neni to firmware kedze sa neflashuje do ROM pamate a musi sa spustat).
K otázke výdrže, nie nedokáže, v XMB používa stále frekvenciu 222/111 (CPU/GPU) a hra môže maximálne využiť 333/166 (CPU/GPU) kde sa predpokladá o 40% nižšia výdrž batérie, žiadny šetriaci režim tam neni.
|
| |
*****
Od: *****
|
Pridané:
25.6.2007 13:31
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
25.6.2007 14:38
ehm staci tomu dat CF a mozte si dat aj 333MHZ a funguje to uz par rokov LEN UNOFICIAL :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 16:34
No vsetci vieme ze ty si tu ten najinteligentnejsi
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
25.6.2007 22:33
kedze CF je neoriginal firmware, mozes s nim hrat iso hry, taktovat procak aj na 333Mhz
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.6.2007 22:44
Je to len upraveny Sonacky firmware, robi ho DAX, ma len par zmien oproti normalnemu firmwaru, keby nebolo dekrypterov ako Team C+D ktory dekryptuje FW tak si DAX a aj BECUS25 mozu akurat piskat...
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
26.6.2007 2:18
a este keby nebolo teba :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
26.6.2007 10:10
tak by si nespal
|
| |
muterasdva
Od: muterasdva
|
Pridané:
25.6.2007 18:00
Duch Actress Sylvie Meis Beach Pics
<a href=http://westcomlines.info><b>Beach Video!!</b></a>
|
| |
Mirqo
Od: Mirqo
|
Pridané:
29.6.2007 12:35
God of war uz bude na 333mhz: ) som zvedavy na ten kvalitativny rozdiel :) PSPcko je super, hlavne s dgnutym fw a potom nahodenym custom fw od DAXa, emuluje to v poho psx hry, gba hry, aj nintendo64 :D + k tomu skvele hry na orig. psp a homebrew ako openTTD a tak :) skvela vecicka na zabitie casu :) len ta viditelnost displeya na slnku :(
|
| |
gexcube
Od: gexcube
|
Pridané:
31.12.2007 12:54
ja mam CF 3.52M33-4 ... v XMB mam CPUspeed 20Mhz a v UMD/ISO mam 333Mhz a som spokojny :)
|