| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Slavo
Od: Slavo
|
Pridané:
23.6.2007 14:12
Neviem ako Vám, ale mne to safari ide normálne, mam nastavenu slovencinu, a fachci tak ako ma
|
| |
Bozzerant
Od: Bozzerant
|
Pridané:
24.6.2007 10:41
to ubde asi v tom že máš mac
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
24.6.2007 22:01
mne ide uplne bez problemov, dokonca aj dsl.sk.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
23.6.2007 14:12
hehhh! Neverim ze bi Safari bola konkurencia pre IE alebo FF!
|
| |
peeteer
Od: peeteer
|
Pridané:
23.6.2007 14:17
Oplati sa mi to naistalovat?
Ake su vyhody oproti IE7?
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
23.6.2007 14:30
Nie, keď sa takýmto štýlom pýtaš, neinštaluj si žiadne bety. Safari, ani žiadne iné.
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
23.6.2007 21:24
dost ma zaskocilo to ze porovnavas z IE, ktore nevie ani poriadne zobrazit stranku.
Narazam hlavne na border, padding, margin, width, height ...
ludia co uz robili stranky ktore musia byt zobrazitelne aj na IE vedia co hovorim...
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
24.6.2007 12:37
Reálne vyššia rýchlosť načítavania stránok ako celku. Je rozdiel, ked prehliadač "rýchlo" načítava len elementy zo stránky ako keď vidíš hned celú stránku ale pritom načítava este veci v pozadí (detaily, ktoré ty neuvidíš)
Stabilita sa o dosť zlepšila, ale celková rýchlost prehliadača pri otvorených tak 10-15tabov náročných stránok neni bohvie čo. Preto u mňa stále ostáva Opera ako hlavný prehliadač.
Musím však povedať, že Safari už predbehol Firefox v použitelnosti, rýchlosti :)
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
24.6.2007 18:29
Hej, najmä v tej použiteľnosti má už nepredstaviteľný náskok, aj tento článok je toho dôkazom =)
Truľo =P
___________________
A teraz ti to radsej napisem bez diakritiky este raz aby si to na svojom akofirefoxlepsiepouzitelnejsom safari prehliadaci aj precital :
Hej, najma v tej pouzitelnosti ma uz nepredstavitelny naskok, aj tento clanok je toho dokazom =)
Trulo =P
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
24.6.2007 23:53
PS: nemam absolutne nic proti safari, naopak som rad ze je tu a ked BUDE lepsie ako firefox [ to ze o tom pochybujem je len moja a moja vec ] rad si ho nainstalnem, PS pisem ti zo Safari a nebadam absolutne ziadne ohurenie ohladom rychlosti, naopak moj firefoxik je od oka stale ani nie ze rovnaky ale este kusok rychlejsi, takze u mna ma tou ich najvacsou "vyhodou"=rychlostou vobec neohurili...
Ono ani po logickej stranke mozilka je tu uz nejaky ten piatok a tvrdo na nej ludia makaju, za co som im vdacny, to by musela byt ozaj pecka aby hned nejakou betou im vytrelo "jabko" kocura...
Staci kuknut ako je odflaknuty firmver v iTelefone a pritom ake halo okolo neho robia, fandovia Applu kupia, ostatni tazko povedat...
|
| |
pingmeter
Od: pingmeter
|
Pridané:
23.6.2007 14:21
Asi to nefunguje, ako to opravit, ak je to lokalna chyba?
Test zaznamenal 10 vrátených paketov z 10 všetkých paketov, čo predstavuje 0.00% packet loss.
Priemerný nameraný ping predstavoval 0 ms.
|
| |
Noro
Od: Noro
|
Pridané:
23.6.2007 14:29
Rychlost nacitavania je neuveritelna aj v porovnani s Operou.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
23.6.2007 14:43
tak tak, musim suhlasit. fici to jak delo. ale aj vela pamete to zere, uvidime aka bude finalna...
|
| |
operaman
Od: operaman
|
Pridané:
23.6.2007 15:41
Si v Opere zmen aby sa stranka vykreslovala ihned, a nie ako je defaultne nastavene po 1 sekunde co absolutne nechapem.
|
| |
que
Od: que
|
Pridané:
23.6.2007 18:11
kde sa to nastavuje?
|
| |
buch
Od: buch
|
Pridané:
23.6.2007 21:32
Ty megalama! Hladaj!
nastavenia - advanced - browsing
aneta, zorka ideteeee!
|
| |
mirres
Od: mirres
|
Pridané:
23.6.2007 15:43
no ano len sem tam ma mproblem z vracanim na predchad
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
23.6.2007 15:47
Safari nemá problém s vracaním na predchad, DSL.sk má problém...
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
23.6.2007 14:57
Mozno by webmasteri DSL.sk mali pouvazovat nat tym, ci je spravne este stale pouzivat kodovanie windows-1250 ;)
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
23.6.2007 14:59
Pekna poznamka :)
Pouzivat dnes toto kodovanie je fakt ubohe...
Inac, prave idem cez Safari a vsetko v poriadku.
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
23.6.2007 15:00
myslim si ze este furt je to spravne...;-)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
23.6.2007 20:18
Ano? A preco nie UTF8?
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
24.6.2007 11:33
jj, je to vyhoda, hlavne pri multijazycnych weboch a kvoli lepsek podopore
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
23.6.2007 21:26
bolo to niekedy spravne?
|
| |
diskutuj.com
Od: diskutuj.com
|
Pridané:
23.6.2007 17:20
safari uz ide aj mne ale zeby bolo nejak rychle??firefox mi ide rychlejsie
|
| |
diskuter
Od: diskuter
|
Pridané:
23.6.2007 21:26
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
diskutuj.com
Od: diskutuj.com
|
Pridané:
24.6.2007 0:46
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
24.6.2007 1:43
aka 9.5? tell me more
|
| |
sudiii
Od: sudiii
|
Pridané:
24.6.2007 4:00
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
joj
Od: joj
|
Pridané:
24.6.2007 11:34
http://enet.sk ti pomoze
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
23.6.2007 19:23
U m
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
23.6.2007 19:48
prave pisem zo safari a fachci good
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
23.6.2007 19:59
safari a java si netykaju?
|
| |
Birkoff
Od: Birkoff
|
Pridané:
23.6.2007 20:54
Mno ako tak testujem Safari, je to pekná sračka... asi ako všetko od Apple...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.6.2007 20:56
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
24.6.2007 12:33
najvyssi cas, aby DSL.sk tohto kretena zazalovalo
|
| |
andy
Od: andy
|
Pridané:
23.6.2007 21:36
no .. ja som cakal od Apple nieco co aspon pojde, na mojom ani kamaratovom pc sa to po nainstalovani nedalo spustit .. vypisalo to chybu a ukoncilo program, tolko moje bohate skusenosti :-)
|
| |
Bill
Od: Bill
|
Pridané:
23.6.2007 22:33
Mate dojebane kompy. Reinstall a skusit znova. A nezabudnite, win is da best!
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
23.6.2007 23:10
Ja som cakal aj od Visty ze pojde a to nie je na rozdiel od Safari beta verzia...
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
23.6.2007 23:58
oficialne nie je :)
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
24.6.2007 12:36
ked bude oficialna verzia, uracim sa ju vyskusat. zatial nevidim dovod. btw a co linux? pojde to aj na linuxoch alebo len apple a win ?
|
| |
maksimonetwothree
Od: maksimonetwothree
|
Pridané:
24.6.2007 22:53
Hi all!
XANAX Tablets contain alprazolam which is a triazolo analog of the 1,4 benzodiazepine
class of central nervous system-active compounds.
Search Buy Order Xanax Online - <a href=http://order-xanax-online.blogspot.com/>Order Xanax Online</a> (http://order-xanax-online.blogspot.com/ )
Bye
|
| |
Info-man
Od: Info-man
|
Pridané:
4.7.2007 0:42
Nokia N95. Full spec. Description; Reviews;
Mobiles rating; Accessories ...
Compare Prices on Nokia N95
Original Nokia Travel Charger for Nokia N95 N93 N73...
http://www.nokia.car-dir.com
<a href=http://http://www.nokia.car-dir.com>nokia n95</a>
|
| |
Donald-Fisher
Od: Donald-Fisher
|
Pridané:
4.7.2007 14:41
Nokia N95. Full spec. Description; Reviews;
Mobiles rating; Accessories ...
Compare Prices on Nokia N95
Original Nokia Travel Charger for Nokia N95 N93 N73...
http://www.new-nokia.car-dir.com
<a href=http://http://www.new-nokia.car-dir.com>nokia n95</a>
|
| |
Brus-Margulis
Od: Brus-Margulis
|
Pridané:
4.8.2007 10:48
<a href=http://dimon.dkblog.org/Viagra>Viagra</a>
How to Buy Viagra Online.
Buying Viagra online just makes sense.
It's fast, convenient, and completely anonymous.
The Viagra delivered to your home or office in a nondescript package.
No embarrassing trips to the doctor or pharmacist.
<a href=http://dimon.dkblog.org/Viagra>Click Here to Order Viagra</a>
|