| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Robeno
Od: Robeno
|
Pridané:
22.6.2007 9:16
Zda sa mi dost zvlastne po takom kratkom case prestat vyrabat tie cpu. Nechapem strategiu intelu.
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
22.6.2007 10:44
Nie, prídu úplne nové modely a Intel - Pentrin + Neovolaco...
|
| |
Composite
Od: Composite
|
Pridané:
23.6.2007 12:03
Jo ale ich cena bude vysoká, no na konci 3/4 si idem kúpiť nové PC, dúfam, že ceny už budú nižšie o 25% ako bolo avizované.
|
| |
Robeno
Od: Robeno
|
Pridané:
22.6.2007 9:17
Zda sa mi dost zvlastne po takom kratkom case prestat vyrabat tie cpu. Nechapem strategiu intelu.
|
| |
Robeno
Od: Robeno
|
Pridané:
22.6.2007 9:18
Zda sa mi dost zvlastne po takom kratkom case prestat vyrabat tie cpu. Nechapem strategiu intelu.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
22.6.2007 9:31
preklep:
"Conroe procesory nahranie ich nové 1 333 MHz FSB verzie..."
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.6.2007 11:41
vidim ze ste si to poriadne neprecitali, ide o to aby mali v ponuke uz iba c2d pre 1333FSB, ktore nedavno vydali, zrejme koli svojim chipsetom, mozno ze uz budu vyraat chipsety len s podporou 1333FSB
|
| |
cavo
Od: cavo
|
Pridané:
22.6.2007 12:06
ale to automaticky dava podporu aj nizsim frekvenciam zbernice.... takze tu nesekaj formu
|
| |
Mala Rada
Od: Mala Rada
|
Pridané:
22.6.2007 14:10
Mam doska ASUS M2N-E nForce570,A64 3500AM2,Gigabyte7600GT 256MB, Kingstone DDR2 533 2x512MB,Seagate SATAII 160GB trocha to sekne pri hre F.E.A.R.: viac RAM, lepsi CPU,lepsi GPU???? kvalitu zobrazenia mam 30% pod max rozlisenim.????
|
| |
lol?
Od: lol?
|
Pridané:
22.6.2007 14:21
a co tym chces povedat ty bambus?
|
| |
Mala Rada
Od: Mala Rada
|
Pridané:
22.6.2007 14:46
takze zrejme si bambus ty a poriadny :D ja sa tym nechvalim, precitaj si "meno" chcel som akurat radu co upradovat aby to slo lepsie.Nic si stoho nerob ked si to nepochopil sak si bambus DDDDDD
|
| |
chameleon
Od: chameleon
|
Pridané:
22.6.2007 15:57
+1 bo to co si pisal som ani ja nepochopil, asi by si sa mal naucit lepsie pytat
|
| |
pamataj
Od: pamataj
|
Pridané:
22.6.2007 16:17
Schopnosť klásť múdre otázky, je polovicou múdrosti.
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
24.6.2007 13:00
no ja som to pochopil na prvy krat, tak neviem kto je hlupak?
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
22.6.2007 15:02
no to uz mas sumku... ak chces hrat cisto a nechces vyhodit moc penazi na novu dosku tak kup daky dual core AMD, giga ram, a lepsiu grafiku (aspon X1950 pro - tie su za rozumnu cenu vzhladom k vykonu)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
22.6.2007 19:55
na akych detailoch a konkretnom rozliseni to hras ? Chce to viac info. Ale riesenie problemu je vymena grafickej karty, povedzme s Radeon X1950Pro si toho užiješ ovela viac, a cena nie je taka nehorazna :)
|
| |
Mala Rada
Od: Mala Rada
|
Pridané:
22.6.2007 18:15
Priznavam trocha blbo polozena otazka
|
| |
Swanicek
Od: Swanicek
|
Pridané:
22.6.2007 21:19
No ja valim F.E.A.R full + AA max + AF max 1650x1050
Zostava
P4 3GHz
2x1GB DDR2 (800)
7950GT 512MB
Myslim ze podla toho si zistis ze na hry je 20% procak a 80% grafika samozrejme RAM treba tiez
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.6.2007 1:54
Koho to zaujima ty kokot!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.6.2007 1:55
Bez si onanovat inde!!!
|