| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
21.6.2007 9:59
zas dalsi produkt od apple len o feelingu, vlastnostami ho prekonavaju aj konkurencne vyrobky
|
| |
tomas
Od: tomas
|
Pridané:
21.6.2007 10:28
ktore vyrobky prekonavaju iPhone?? hned si idem kupit..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.6.2007 10:31
a co ma ten iphone lepsie? ja tam nevidim ziadne markantne rozdiely. Jedine ten "cool" display.
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
21.6.2007 10:34
ach jaj. ukaz mi mobil/smartphone, ktory dokaze prehravat 640 x 480 video alebo mat 8 otvorenych stranok sucasne bez problemov... nehovoriac o dalsich veciach
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
21.6.2007 10:59
Bez problemov? Ako vies. Problem je hlavne ten ze je to od Apple a ze tam je ten ich padajuci OS.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
21.6.2007 11:09
lol, denne ho pouzivas a mas s nim skusenosti, vsak?
|
| |
HAkuka
Od: HAkuka
|
Pridané:
22.6.2007 17:47
zase tak daleko od pravdy neni. Machintoshe od jablka su pekne zhnite a nepouzitelne. mimochodom ja ich pouzivam kazdy den a mam s nimi skusenosti.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
23.6.2007 8:45
desina mi este nepadla.. to skor tie predchadzajuce padali castejsie ako windows 98
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
21.6.2007 12:26
skus napr niektory z novsich symbian telefonov (pripadne win mobile), osobne moje N93 dokaze nielen prehravat kvalitne video ale ho aj tocit! a ma aj 3d akcelerator...
samozrejme, nema cool dotykovy display....
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
21.6.2007 13:59
asi tak, ty si s nim robil? vies kolko kecov sa vypusta o spotrebnej elektronike? toto dokaze toto a toto a toto a toto a pritom to ide ale uplne na hovno
|
| |
Bozz the Original
Od: Bozz the Original
|
Pridané:
21.6.2007 18:31
pozri si projekt www.openmoko.org budes velmi prekvapkany
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
22.6.2007 7:59
No newim moja e50 ich vela otvorit a este po pri tom stahovat aj 6suborob tak newim :D
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
21.6.2007 11:18
Pozri si toto : http://www.dsl.sk/article.php?article=3372
|
| |
jayheff
Od: jayheff
|
Pridané:
21.6.2007 11:25
urcite iphone....ten samšung je divny taky umely iphone vyzerat ako s buduceho storocia, proste krasa.
|
| |
nksepd giqmtvw
Od: nksepd giqmtvw
|
Pridané:
4.7.2007 6:55
ovcsjuft qioyfster okpqxfjrv hsbijfkv qymztxsbd bgwhutq mlebdkfh
|
| |
onyx88
Od: onyx88
|
Pridané:
21.6.2007 12:28
iPhone je super len ma niekolko nedostatkov napr. ze nepodporuje video-hovory. ale najväcsi problem je ze ja to Apple lebo to sa bude platit za znacku. Inak je to super a ked pojde na Slovensko a budem mat prachy tak si ho kupim :)
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
22.6.2007 6:45
apple od orangeu
|
| |
dado
Od: dado
|
Pridané:
22.6.2007 10:33
very nice
|