| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
palinojur
Od: palinojur
|
Pridané:
20.6.2007 17:30
Nech to aj sem príde na všetky inter.firmy...
|
| |
Ludia!
Od: Ludia!
|
Pridané:
20.6.2007 21:40
Ludia, odhalil som tajomstvo praskajucich Ac97 zvukoviek!! staci vypojit stolnu lampu zo zasuvky a prestane to!
|
| |
Komiksak Tom
Od: Komiksak Tom
|
Pridané:
20.6.2007 21:41
Ano, ale Garfield je ajtak najtrapnejsi komix sveta.
|
| |
UWE
Od: UWE
|
Pridané:
21.6.2007 7:55
To sa dá ťažko posúdiť, pretože motorka lídra seriálu majstrovstiev sveta Formule 1 Lewisa Hamiltona bola predaná v aukcii za 42200 libier.
|
| |
Meteo
Od: Meteo
|
Pridané:
21.6.2007 7:55
Uravéň vády pádajet.
|
| |
Halololol
Od: Halololol
|
Pridané:
21.6.2007 9:35
Neverím vám ani slovo , pretože Slota je proti zrušeniu poslaneckej imunity , čiže nemáte pravdu ani jeden
|
| |
Gasprc
Od: Gasprc
|
Pridané:
21.6.2007 12:59
To urcite takto nie je, preto ze ty sa vtom nevyznas.
|
| |
kuko
Od: kuko
|
Pridané:
22.6.2007 10:51
opera je ajtak najlepsia !
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
20.6.2007 17:56
po tych hovadinach co dorobili konecne jeden normalny tah
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
20.6.2007 18:03
hehe, na leto :D seci budu pri vode sa opekat na slniecku, takze im to moze byt vlastne jedno :D ono je to pekny reklamny tah, ale napriek tomu budu mat v lete v priemere celkovo menej prenesenych dat, lebo nikto nebude doma aby tahal :D spravit toto na jesen alebo v zime tak nepoviem ale v lete???
|
| |
jou
Od: jou
|
Pridané:
20.6.2007 18:09
by si sa divil.. vsetky zavisle deti doma gembluju a tahaju lebo maju prazdniny.. ved preco niee... netreba byt vonku len doma zatvoreny jak inak
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
20.6.2007 18:41
netvrdim ze nie su aj taky, ale vacsina je aj tak vonku...
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.6.2007 18:53
suhlasim, to iste som chcel napisat, okrem tej čiarky za hehe
|
| |
ByTrit
Od: ByTrit
|
Pridané:
20.6.2007 18:11
P2P moze nechat zapnute aj ked sa bude vypekat vonku takze v tom by som problem nevidel;)
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
20.6.2007 18:17
Za 1 GB nad limit sa bude platiť 15 Kč.
z tejto vety by sa mohol slowanet inspirovat , to co vymysleli teraz po novom nema obdobu a uz vobec nie zaklad v zdravom rozume.
http://slovanet.sk/menu/ts20070618.html
Od druhej polovice júna Slovanet zároveň umožní zákazníkom flatových programov získať späť „plnú rýchlosť“ internetového programu po aplikácii Zásad. Klientovi to umožní aktivácia novej doplnkovej služby Super Internet Data. Jednorazový aktivačný poplatok je 199 Sk, potom môže zákazník v prípade potreby využívať znova pôvodnú rýchlosť produktu a platí už iba za prenesené dáta, 199 Sk za každý GB.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
20.6.2007 18:39
1GB= penesene za den..
mam raaad svoje chelllo (nemam chello ale chystam sa :D )
|
| |
Chystacka
Od: Chystacka
|
Pridané:
21.6.2007 7:57
Ešte musíš trodičov prehovoriť?? tak veľa šťstia...
|
| |
Stevko
Od: Stevko
|
Pridané:
20.6.2007 18:40
Existuje nejaký poskytovateľ, ktorý ponúka plnohodnotné pripojenie na internet? Pod plnohodnotným si predstavujem: verejná IP, rovnaká rýchlosť oboma smermi, žiadne obmedzenie na množstvo dát, žiadne blokovanie portov (oboma smermi), rýchlosť 5Mbps a vyššie (radšej vyššie), malé pingy a cena do tisícky alebo dvoch za mesiac (a určite som na niečo zabudol, len si na to spomenúť neviem).
Zatiaľ som nikde nevidel nič podobné. Stále sú nejaké obmedzenia.
|
| |
Blade
Od: Blade
|
Pridané:
20.6.2007 18:43
v zahranici bezne. u nas? zaplat si garant line. to co pozadujes ti nikto za 1000 neda :)
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
20.6.2007 18:51
tak napriklad presne nieco taketo mam ja.. download 15Mbps, Upload 20Mbps (nezavisle) a platim 216 Sk/mesiac (dotacia)
pingy na podobnej urovni ako chello.. takze ja som spokojny..
|
| |
frenki
Od: frenki
|
Pridané:
20.6.2007 22:04
kamos na mat-fyze plati 500sk za rok neobmedzene data rychlost cez 10mb
brutal ale je to iba pre mat-fyzakov
|
| |
Koro
Od: Koro
|
Pridané:
20.6.2007 18:52
ak si z BB tak telecom project, je to zdielana 20/20
|
| |
hacik
Od: hacik
|
Pridané:
20.6.2007 19:09
Ja som z BB, ale nic take ako "telecom project" nepoznam. Na nete som tiez nic nenasiel. Nedal by si sem prosim nejaky odkaz na webovu stranku? Vopred vdaka...
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
20.6.2007 20:01
som z blavy.. download je nezavisly na uploade (cize mozem uploadovat aj downloadovat naplno bez toho aby mi jedno spomalovalo druhe).. download rychlost sa pohybuje medzi 15 az 18Mbit.. upload sa drzi na 20Mbit
|
| |
net v lv
Od: net v lv
|
Pridané:
20.6.2007 20:36
ludia, neviete o niecom takom v leviciach. Nemusia byt az take rychlosti, ale nech je to hlavne lacnejsie ako TCOM a spol. a aspon 512kB, alebo 1MB by som aj bral. Samozrejeme neobmedzene a bez blokovania portov...
|
| |
wave_nadrogovany :P
Od: wave_nadrogovany :P
|
Pridané:
20.6.2007 20:40
prečo sme my ľudia posledné články, ktoré môžu len ticho z kúta pozerať aké hriechy sa na nás páchajú... veď zákazník by mal byť pán... FUP je nemorálne obmedzovanie osobnej slobody a ceny dsl na Slovensku v porovnaní so ziskom sú neúmerné asi ako 20 tonové kladivo padajúce na lieskový orech...ale to je ešte prechádzka ružovou záhradou oproti tomu že t-com obmedzuje broadband na najnavštevovanejšej doméne sveta...niekedy sa cítim ako márne klikajúci čínsky ryžový roľník na linku wikipédie...a pri mojich pochmúrnych cestách slovenským telekomunikačným bahnom ma ešte neúnavne ťahajú ku dnu fčelo-ľudia, pýšiaci sa svojími 8 megabitovými rýchlosťami :(...a to mám ešte českú klávesnicu. no povedzte, má to význam viesť nejaké káble do domu? toľko literárne okienko
BTW: to má byť ako veľký bonus pre susedov čechov, že im zrušia FUP na 3 mesiace? mi to pripadá ako keď vám predávač povie že dnes máme dobrú náladu, dáme Vám k tomu autu aj kolesá, ale musíte nám nohy bozkávať...
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
21.6.2007 10:33
ja netusim co si vy zakaznici myslite ze ake ziskove je riesit ISP... je to riadna drina, kazdemu nieco vadi a kazdy si to tak predstavuje ze dostane linku za velkoobchodnu cenu a ISP ma samozrejme na tom 0% zisk, popripade nejakych 0.1%... ved naozaj nepotrebuju z nicoho zit... laskavo si vsetci uvedomte ze slusny zarobok z ISP sa zacina okolo 1000 klientov a to tiez len v priade ze vsetko slape ako hodinky
ano, taky t-com, nextra, slovanet ma tych klientov daleko viac, to su vynimky, ale jednoducho lokalny providery si nemozu dovolit davat vam 5mbit za 200sk a neskrtit downloaderov, to by museli este doplacat
a este nehovoriac o ludoch, ktory si to predstavuju tak ze ak sa im pokazi pocitac, prestane chodit net koli viru, alebo si nevedia nastavit mail, tak ich ISP je povinny za 0sk opravit im to... len nech to skusia riesit u t-comu, 1800sk bez dane je len vyjazd, potom este dalsie prachy za hodiny
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
21.6.2007 10:42
jaj a zabudol som, pravdaze kazdy si predstavuje ze montaz a zavedenie netu bude za 1sk... tak si laskavo uvedomte ze priemerna cena zariadenia co musi ist ku klientovy je 4000sk ak by vam to dal ISP za 1 korunu a vy mu platite 500sk mesacne za net, povedzme ze na tom ma zisk 20% (to su velmi dobre percenta) co je 100 korun, tak by ste u neho museli byt 40mesiacov co je viac ako 3 roky aby ste mu vobec splatili to zariadenie, teda vlastne on by z vas nemal zisk 3 roky !!! tak sa uz ludia konecne uvedomte, ked vam povie lokalny ISP ze za pripojenie si od vas vypyta 4000 tak vasa reakcia musi byt: "tak lacno?" pretoze vam to dava viac menej za cenu z velkoskladu, nepyta si nic za hodiny stravene instalaciou zariadenia ani za dovoz ... proste nic
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
21.6.2007 14:40
lol ale ved ja hovorim o "t-Kóme" a porovnavam svedke mega vs. slovenske mega :D
mi nehovor ze vstupne naklady prevadzky dsl vo velkom su 50x drahsie ako vo svedsku alebo svajciarsku... teda priamoumerne s cienami za mega/giga...a to som to mozno este podhodnotil
|
| |
Hvatukangins
Od: Hvatukangins
|
Pridané:
21.6.2007 0:54
Hi! I wish to offer you something especial, that you never saw.
Unique link Here you will find all from <a href=http://www.aaaaxxx.com>photos, movie, live online</a>, <a href=http://www.aaaaxxx.com> viagra online</a>, xanax,<a href=http://www.aaaaxxx.com> tramadol</a>.
And it is much another. Only the best and free-of-charge.
<a href=http://www.aaaaxxx.com>Best VIagra Free Porno Photo Porno Video Free XXX Best Lolitas </a>
Try and have a good time.
<a href=http://aaaaxxx.com>Best Cialis online Viagra Buy Free Viagra Best Porno XXX Video Photo Free Girl Porno</a>
<a href=http://aaaaxxx.com>Viagra Online </a>
<a href=http://www.aaaaxxx.com>Best Porn Free Porn Star Porn</a>
With all respect for administration of this site
Excuse for inconveniences. Also do not hold a harm
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
21.6.2007 7:53
sice neviem odkial si ale ked uverejnujes taketo bludy tak mi to je vlastne jedno.
PS: rada c.1: vysad tabletky
|
| |
M15kI
Od: M15kI
|
Pridané:
21.6.2007 7:58
rada c.2:nasad tabletky
|
| |
hqr
Od: hqr
|
Pridané:
22.6.2007 2:20
ISP SK/CZ je jedna velka corka. Mam skusenost 5 nasobnu od GPRS cez CDMA, "DSL", lokal wifi az som skoncil na normalnom nete za normalne peniaze.
Inak napis napr. na GTS, ze chces vediet cenu - nedozvies sa nic :) Este dobre, ze sa take akcie nerobia v potravinach.. :)
Len dufat, ze sa buzeranti skoro napakuju a zmiznu v nedohladne.
|