| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.6.2007 10:39
tak a je to tu, nakoniec SP1 bude. Ale to nie je na skodu, naopak :)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
20.6.2007 16:09
A co si sakal, ze akoze nebude, ci?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
20.6.2007 18:41
"Bude" to je hmlisty prislub do buducnosti. Oni sa mozu tvarit, ze ho vyvijaju aj 3 roky, co v konecnom dosledku moc nepomoze ani google.
|
| |
edkis
Od: edkis
|
Pridané:
20.6.2007 11:46
Urcite zostanem len pri MAC OS X kde nie je potrebne riesit taketo absurdnosti zo strany microsoftu.
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
20.6.2007 12:43
absurdnosti zo strany microsoftu? no co ja viem, za chvilu kvoli monopolnemu postaveniu bude cely win vratane jadra nahraditelny niecim od tretich stran....
zase niezeby som bol na strane M$ ale...
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
20.6.2007 15:23
Mne uz ani windowsaci, ani linuxaci nevadi, ale ti, co stale ospevuju mac os x musia byt pekne retardovani. Povedzte mi niekto, kto by kupil nejaky macbook za taku cenu? Ste ubohi, za taku cenu by som prosil trosku iny system, sa neposerte z toho tigra.
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
21.6.2007 12:27
ja, keby boli prasule :-) Ked budu,. urcite menim platformu. A nieje to iba systemom. Urcite nebudem kupovat ejSER alebo eŠUS za par drobnyczh. Doba sa meni, konecne.
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
22.6.2007 9:10
Vies mi povedat kto by si uz kupil Porshe Cayene alebo patkovy bavorak za take prachy? Alebo Hummer! Sak toho sa podla teba nepreda ani kus! No oni musia byt asi tiez retardovani... Kazdy si kupi to, na co ma a co od toho ocakava. Kupit si notebook nejakej znacky s MS a strachovat sa ze mi po instalacii nejakeho updatu nenabootuje? Alebo ze mi bude sekat ked zapnm AERO? Alebo s Linuxom a nemat drivery na niektore zariadenia? Vyber si...
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
20.6.2007 16:15
o mac OS nemam paru, ale mas tam integrovane desktopove vyhladávanie?
a ked mas, co asi mas, je moznost zmenit si ho za google desktop alebo nieco podobne?
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
20.6.2007 21:03
tak oni chudacikovia si to na Macoch este neuvedomili, ze vsetko co maju, je od jednej firmy. Hlavne ze pi..u na Microsoft. Tu mas aspon sirsi vyber. Na Macu si mozes tak bicovat delfina.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
20.6.2007 21:24
he,mac to je nieco ine.tam vyraba ta ista firma hardver aj softver a neexistuju konkurencne vyrobky lebo vsetko je obchodne tajomstvo a cele sa to predava ako jeden celok,kup alebo nechaj byt.windows je o niecom inom,zije z toho,ze vsetci robia vsetko pod neho,tak nech sa necuduje,ze to ma aj tieniste stranky.na jednej strane zabezpecuje monopol,na druhej si vynucuje ustupky.mac ich nerobi,preto sa nikdy nestane monopolom.pre urcitu cielovu skupinu je ale lepsim riesenim.
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
22.6.2007 9:16
MAC OS X ma integrovane vyhladavanie, vola sa Spotlight a keby existovalo aj pod Win tiez by som bojoval za to, aby MS nevnucoval monopolne uzivatelom Desktop Search...
Spotlight sa objavil prvy krat v MAC OS X 10.4 priblizne v Aplrili 2005
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
20.6.2007 21:10
Co s tym ma MS? Za to predsa moze Google?! Ale samozrejme, ze podla anti-MS ludi moze vsetko MS, nech uz je to sucho v Afrike alebo to ze SK koruna klesa. :)
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
21.6.2007 15:04
Zabudol som dodať , že ja som tiež z Afriky !
|
| |
MK2
Od: MK2
|
Pridané:
20.6.2007 12:57
Nepaci sa mi ani jedna z politik velkych firiem. Google sa angazuje do veci, ktore prakticky nie su tak problematicke ako to bolo s prehravacom videa a hudby len sa to tyka aj ich oblasti posobenia, samotne vyhladavanie pokladam za elementarnejsiu zalezitost pocitacov, takze aby nebolo vo Windows integrovane je absurdita.
|
| |
MK2
Od: MK2
|
Pridané:
20.6.2007 12:59
Zachvilu zakazu uz aj ovladanie Windows cez ikonu Tento pocitac, lebo existuje na taketo skvele veci aj Total Commander, a podme dalej, najkoniec windows bude len tapeta a k tomu budu firmy ponukat kazda zvlast daku tu hluposticku ;), kam tie PC speju :DDD
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
22.6.2007 9:18
Neviem ci ti usla definicia Operacneo systemu, ale multimedialny prehravac, internetovy browser, indexovaci vyhladavac, mailovy klient ani nic ine sa tam akosi nespomina...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.6.2007 15:01
ak ti niekto nastavy defaultny vyhladavac na ten svoj a neda sa prestavit je to trochu odrb nie? aj z pohladu google aj z pohladu teba :P
btw: nejak to islo hladko ta dohoda... asi sa poucili ked im EU vymerala tu miliardovu ci aku pokutu za WMP
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
20.6.2007 16:18
otvor oci
oni nehovoria o tom ze by to nemalo byt integrovane, len o tom ze mas mat moznost zmenit defaultne na svoje favorite... ja toho psa naozaj nemusim
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
20.6.2007 13:03
podla mna uplna blbost, preco by mali nieco nahradzat vo SVOJOM operacnom systeme, ked sa nikomu nelubi, tak ho moze predsa nahradit cely
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
20.6.2007 14:39
ano je to uplna hlupost .... za monopol by sa mala brat len firma a nie jej produkty
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
21.6.2007 12:24
je to tak, sikovnym patri svet. Niesom zastanca mikrosftu, ale je to uplne ich vec, co si tam daju a co nedaju. Ak sa niekomu nepaci, ma mnozstvo alternativ
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
20.6.2007 18:36
a to som si myslel, ze legislativne zmeny sa vydavaju len k ekonomickym balikom :) ... zda sa, ze buduce service packy Windows uz nebudu obsahovat opravy bezpecnostnych chyb, ale budu riesit len dosledky sudnych rozhodnoti ;) ...
|
| |
Thegreenest
Od: Thegreenest
|
Pridané:
20.6.2007 23:53
Kazdy vyrobok ma dopad na ine. Microsoft otvara cestu inym vyrobcom, ale vyslovene nuti vyuzivanie svojho dalsieho produktu, ja ako slobodny obcan ale rozhodne budem radsej pouzivat google vyhladavanie, ako microsoftacke. (nemam rad Microsoft, ale lepsiu alternativu som nenasiel, aj ked pouzivam aj linux, ale v mensej miere - len pre info). Je to ako keby ste v Octavii museli pouzivat iba napr. gumenne rohoze vyrabane Skodou (aj ked ani Skodu nemam rad :D ale je to priklad), ktore su mozno horsie, ako lacnejsia alternativa od ineho vyrobcu, ktory vyraba napr. kozene rohoze a navyse lacnejsie. (samozrejme je to priklad a objasnenie mojho nazoru)
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
22.6.2007 6:17
na tento clanok mam reagovat a ako preboha ved to ma nezaujima vista je hovadina
|