| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.6.2007 9:15
na serverove vyuzitie parada :)
|
| |
:-/
Od: :-/
|
Pridané:
20.6.2007 9:17
Kvalitny prispevok ty trkvas...
|
| |
tlak
Od: tlak
|
Pridané:
20.6.2007 9:21
↑ opak kvalitneho prispevku
|
| |
sn@ke
Od: sn@ke
|
Pridané:
21.6.2007 21:58
v tom pripade bude moj komp server :D
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
20.6.2007 9:31
Nie je skoda vyrabat SCSI ked sa vsetci preorientovavaju na SAS? Dnes uz server alebo enclosure so SCSI zozeniete tazsie ako SATA ci SAS, aspon u IBM.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
20.6.2007 14:04
Ak si to pozorne rpecitas, zistis je to uplne jedno. Disk je ten isty a daju Ti k nemu rozhranie SCSI/SAS/FC podla toho ake chces. Ale samotny disk ostava ten isty. Takze si ho kludne mozes dat do starsieho servera s SCSI alebo nejakeho diskoveho pola s FibreChannel...
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
20.6.2007 15:12
Zader za zaderom. SCSI by malo byt podla specifikacii pomalsie ako SAS, ktore vyuziva prednosti SCSI a pridava ine technologie. Ale SCSI a SAS su o poznanie pomalsie ako FibreChannel a to vobec s "rozhranim nesuvisi".
|
| |
mcbraran
Od: mcbraran
|
Pridané:
20.6.2007 11:40
ale disky scsi su oveľa lepšie a spoľahlivejšie ako disky sata
sú drahšie to hej ale kvalita je poznať
|
| |
Smajl
Od: Smajl
|
Pridané:
20.6.2007 18:13
sqely komentar... to ako keby som napisal "HD DVD/BlueRay su ovela lepsie a spolahlivejsie ako Floppy disky. su drahsie to hej ale kvalita je poznat"
:D
|
| |
Ert
Od: Ert
|
Pridané:
20.6.2007 23:05
20 tonové kladivo padajúce na lieskový orech...ale to je ešte prechádzka ružovou záhradou oproti tomu že t-com obmedzuje broadband http://www.zarabajte.net na najnavštevovanejšej doméne sveta...niekedy sa cítim ako márne klikajúci čínsky ryžový roľník na linku wikipédie...a pri mojich pochmúrnych cestách slovenským telekomunikač
|
| |
cotoli
Od: cotoli
|
Pridané:
20.6.2007 23:52
a my mame v kuchyni ruzove stolicky, asi tak to suvisi s clankom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.6.2007 17:34
vie mi niekto povedat ako sa pripajaju tie SCSI disky, ja si pametam est na mojej P60 ze som tam mal SCSI kartu, ktora sa pchala do SCSI slotu, a z tej karty som mal vyvedeny kabel von, kde som si zapajal externu napalovacku, ktora čiatala 6xnapalovala 4x a prepalovala 2x... to boli rychlosti :)
|