| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
20.6.2007 8:36
hmmm v USA mozno, ale pochybujem ze by aj na slovensku bol HTTP pred P2P
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.6.2007 9:17
tiez si myslim, v USA uz nie su tak odkazany na stahovanie software z P2P ako v inych koncinach sveta, vid napr. Cinu :(
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.6.2007 14:53
ale P2P vacsina ludi na nete ani nevyuziva ked neratam icqtransfer :D a to ani nieje priami p2p a youtube si dnes pozrie kazdy...
btw: u mna je to asi na rovnako 1+1GB/den :D
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
20.6.2007 21:11
vies, ze je zaujimave ze niekto dokaze dat do jednej vety icq a svet?
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
20.6.2007 15:01
zapudas na rapidshare a pod co spada pod HTTP
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
20.6.2007 17:51
a sendspace, uploading, megashares a ine upload servery :)))
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
21.6.2007 0:33
fafo to nielen na slovensu ale si mislim ze v celej europe
|
| |
chimik
Od: chimik
|
Pridané:
20.6.2007 9:06
Súhlasím.Väčšina štatistík sa robí v USA a zvyšok sveta sa asi neberie do úvahy.Tomu sa hovorí ignoranstvo.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
20.6.2007 9:14
Oni totiz myslia ze na hranici USA je ten Pachov plot, len cakam kedy ho podpalia.
|
| |
pacho
Od: pacho
|
Pridané:
20.6.2007 16:33
Ale kdeze, na hranici USA je voda, a za tou vodou je este jedna voda, a az za tou vodou je ten plot.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
20.6.2007 9:16
:))) ty si mi nejaky mudry, kto myslis, ze robi tie statistiky?
kto brani europskym spolocnostiam, aby robili a zverejnovali nejake statistiky? chod za nimi a spytaj sa ich, preco to nerobia. a ak ti nepovedia, potom ti poviem preco.
|
| |
ping
Od: ping
|
Pridané:
20.6.2007 9:18
Vďaka Rapidshare HTTP predbehol P2P,
takyto nadpis by som uvital viac :)
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
20.6.2007 9:57
Tiez som si na to pomyslel...bo u mna to tak plati :)
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
20.6.2007 9:50
To bude skor tym, ze take Slovensko pre statistiky je smiesne, ked jeden New York je ako cele Slovensko. Ved uz sa uvedomte..
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
20.6.2007 10:34
a ty sa tiez uvedom, USA je kolko? pas 100 milionov obyvatelov? a svet je co? 6miliard? este dake otazky?
|
| |
BIG BROTHER
Od: BIG BROTHER
|
Pridané:
20.6.2007 12:08
watch this: http://www.internetworldstats.com/top20.htm
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
20.6.2007 18:43
no vidis ... najviac uzivatelov je vo zvysku sveta :o) ...
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
20.6.2007 14:13
v USA je cca 300.000.000 obyvatelov
|
| |
Sirih
Od: Sirih
|
Pridané:
20.6.2007 20:25
Hej..z tych 6 miliard vie co je to pocitac minimalna skupina. Takze 300 000 000 americanov nieje vobec zanedbatelne cislo. Nikde inde sa take statistiky robit nedaju ( usa, viac menej kanada a zapad europy ).
Naco mi je vediet kolko prenesie data neaka bungusko-kunkuratska republika niekde v strede puste ked jediny ludia co tam maju net su vo vlade ?
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
20.6.2007 22:31
lebo vsetci amici robia s pocitacom ;) Mozno polovica
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
20.6.2007 15:09
Ked trepes od veci, tak si radsej zavri hubu, nikto nie je zvedavy na tie tvoje priblble poznamky. Uvedomit sa mozes ty chudacik.
|