| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lacinko
Od: Lacinko
|
Pridané:
19.6.2007 16:16
Huste aspon cosi kde sa neda stratit zaruka rozoberanim :)
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
19.6.2007 16:32
esteze to je reklama... lebo ak je 3.1 kg "len", tak by som to autorovi odporucil niest tak 2 hodky na pleci :o)) na druhej strane to nevyzera na pracovny/business notebook, takze to asi bude jedno
|
| |
213
Od: 213
|
Pridané:
19.6.2007 16:41
Preco na pleci? Na pleci nosia notebook len ludia co nemaju na poriadny ruksak alebo bussinessmani, ktorym sa k obleku nehodi, ale u tych sa predpoklada, ze nastupia do auta a odvezu, nie ze budu dve hodiny stat v MHD...
Ja nosim 2.8 kg notebook + dalsia bateria + adapter + nejake dalsie veci normalne v ruksaku a ani neviem ze v nom nieco mam.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
19.6.2007 16:53
dili, ukaz mi modularny notebook, ktory sa dokaze vopchat do 3.1 kg, ked sa tam nedokazu vopchat ani nemodularne notebooky s takouto vybavou... podla mna je 3.1 kg prekvapivo malo
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
19.6.2007 19:09
si dajaký rozmaznaný, ne?
3 kilá sa ti zdajú veľa?
|
| |
Sagi
Od: Sagi
|
Pridané:
13.9.2007 16:50
Ty budes asi dobry kokot. Kup si kalkulacku.
|
| |
konecne lepsie veci
Od: konecne lepsie veci
|
Pridané:
19.6.2007 17:25
ano.. toto je presne to co som chcel. uz aby to bolo aj na slovensku.. konecne to niekoho napadlo.. vdaka bohu.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
19.6.2007 18:20
priprav si tak 80 tacov aspon
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
19.6.2007 18:39
na peniazoch niekedy nezalezi to si uvedom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 18:59
hlavne ked ich nemas...
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
19.6.2007 23:16
"na peniazoch niekedy nezalezi to si uvedom"
ano mami =) hlboku myslienku si povedal zato.
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
20.6.2007 14:58
ASUS V1 uz bol dost modularny ... no az na procak ktory mozes vymenit po skonceni zaruky :) ...samo iba c CD na C2D :) a mozes dat aj s vacsiou frekv. bo C2D ma trosku emnsie teploty ..teda V1 bola docasna verzia pred V2..
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
19.6.2007 18:47
desktopovy lga775 maju aj mobilne procaky?
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
19.6.2007 18:48
lebo ak nie tak potom je ten notes na dve veci
|
| |
apple
Od: apple
|
Pridané:
19.6.2007 23:41
na žuvanie a ...?
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
19.6.2007 23:58
jj apple je na zuvanie, aj odbornost predavacou v Apple Poluse :D :D :D
|
| |
svedok
Od: svedok
|
Pridané:
20.6.2007 12:50
zuvanie a pouzivanie OPERY, lebo je najlepsia
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 18:59
Kôli tomu by som sa už začal rozhodovať medzi notebookom a desktopom... ale ta cena bude vysoká
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
19.6.2007 19:27
preco by mala byt vysoka?
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
19.6.2007 19:45
h ze preco? no len taky hlavny rozdiel: 1.velkost pouzitych suciastok a tym padom mobilnost. to je hlavny dovod preco su notebooky asi 3x drahsie ako desktopy
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
19.6.2007 20:28
no tak to je jasne ze oproti desktopu bude vysoka, ale mozno nie az tak vysoka oproti cenovej urovni notebookov..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 20:44
ja si myslim ze aj oproti ostatnym, ked si pozries online shopy, tak notbook kupis uz za 20 litre a ten si myslim 40 50 bude stat, na to ze je to novinka, je tam c2d 6800 ked si pametam, a mas to vsetko rozsiritelne, by boli hlupi keby to davali za rovnaku alebo mierne vyssiu..
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
22.6.2007 2:25
no ved 40 by bola velmi dobra cena na taku novinku..
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
19.6.2007 22:09
konecne ma ta sra_kova toshiba konkurenciu a dokonca peknu a vyzorovo podobnu hp az moc ale nevadi skoda len ze tam nie je notebook odfoteny aj ako otvoreny ale myslim ze na kazdom notebooku mozes menit vsetko akurat len bez straty zaruky iba ram a hdd
|
| |
Tranzistor
Od: Tranzistor
|
Pridané:
19.6.2007 22:56
No mal som tu cest vlacit v kvalitnom dicota ruksaku 3,5kg a po tych 2 hodinach som na pleciach dobre citil....na druhu stranu, teraz mam 2,2 kg a po dni v praci v terene to na ramenach tiez citim takze si myslim ze dohady o niekolkych gramoch hore dole niesu na mieste ...nebudte zasa take citlivky. A dalsia vec ..konecne nieco upgradovatelne! ja mam doma 2 booky s odpalenymi grafami a su mi na p... takto by som usetril veeelmi vela penazi ...tak budte radi ze niekto prisiel s niecim novym...
|
| |
LeOgAhEr
Od: LeOgAhEr
|
Pridané:
20.6.2007 4:16
I Love you girls
Buy
|
| |
MAJAK
Od: MAJAK
|
Pridané:
23.6.2007 22:48
ja mam Asus W1Jc a neviem naco by niekto menil procak na notebooku rady C ked na najvyssej (rada W) sa to neda..
uvazujme... rada W je super ale este stale nie je taka dobra ako klasicky desktop a pri cenach komponentov pre notebook by som si to asi rychlo rozmyslel, ci by som si kupil radu C a do nej vrazil tucnu grafiku tucne ramky a husty procak takze je to podla mna blbost...
|