| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
noa
Od: noa
|
Pridané:
19.6.2007 10:39
noa sak to bolo jasne Opera je lepsia :)
|
| |
Had
Od: Had
|
Pridané:
19.6.2007 10:53
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
19.6.2007 13:03
Čakal som to...
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
19.6.2007 16:34
Jasne opera je "naj"!
|
| |
STGyro
Od: STGyro
|
Pridané:
19.6.2007 18:31
súhlas :) opera da best
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
19.6.2007 19:18
opera je the best peechovina
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
19.6.2007 10:42
Chcel by som poprosit webmastera serveru DSL.sk ci by nemohol upravit stranku tak, ze komentare k clanku sa zobrazia az po kliknuti na nejaky odkaz. Pretoze hned ako docitam nejaky clanok tak sa mi chce zvracat ked vidim tie blbosti co sem niektore individua pisu.
Dakujem.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
19.6.2007 10:46
tak v tom pripade odporucam nescrollovat stranku dole :)
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
19.6.2007 10:54
A k tomu pridat dve nevyrazne tlacitka ku kazdemu komentaru [+] a [-] na hodnotenie prispevku. A ked ratio prispevku klesne pod urcitu hodnotu, tak sa akoby zroluje a ostane iba tenky pruzok, kde bude menej vyraznou farbou napisany nick, datum, cas a link na vyrolovanie prispevku, nech tu nemusime citat 15-rocnych debilkov a viagra spamy.
|
| |
LEPKE
Od: LEPKE
|
Pridané:
19.6.2007 11:17
Mas pravdu, niekedy je to neunosne, hadaju sa dokazuju nieco, co uplne je pre pisucich ludi irelevantne, lebo to nemozu nijako ovplyvnit, je priam zaujimave citat nadavky na WINDOWS, a citat traktaty aky je super LINUX a pod. proste ved je to o nicom, WIN a IE ma najvacsi podiel na trhu a dlho bude este mat a je vecou kazdeho aky OS a prehliadac si nainstaluje, pretoze je to ako s TV pozeram kanál ktory chcem a ktoremu rozumiem.
Inac ked sa tu ludia nehadaju vo fore sa dozviem vela uzitocneho, takze dakujem za to vsetkym prispievatelom
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
19.6.2007 11:29
Ukludni sa, nikto to nic nekrici, ani aky je windows shit ani aky je linux shit. Precital si jeden nazor, nechapes ho a tak sa tvaris, ze vsetkemu rozumies a nic ta nezaujima. Pouzivaj si svoj windows + ie a bud rad, ze to vies spustit, lebo na nic ine sa nezmozes.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
19.6.2007 11:37
Presne o tomto sa tu bavi, o takychto mudrych typkoch ako ty co vsetko vedia, vsetko skusili a myslia si ze oni sa nemozu nic lepsie naucit. Bud si tu kratko (tak vyznies) alebo vobec necitas diskusie....
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
19.6.2007 11:44
Tento trapny portal citam uz dlhdodobejsie. A ja som tu presne o tom hovoril. Lebo ak niekto odpoveda na spam alebo nezmyselny prispevok, taktiez spamuje. Som zvedavy, kedy to ty a ostatni pochopite. V diskusii sa v poslednej dobe dozvies skurat nieco o kradnuti nickov, rozdvojenosti osobnosti, nieco o domacom zuvaci a podobne zvasty. Keby nereagujete tak ako reagoval ten predtym, tak by tych spamerov ubudlo, ale vam to asi nedojde, radsej sa zacnes navazat do mna...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 18:51
Stacilo mi precitat si tvoju prvu vetu, a mam nazor na teba
ta veta je " Tento trapny portal citam uz dlhdodobejsie."
..........
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
19.6.2007 12:52
Uz by si odo mna dostal minusove hodnotenie...
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
20.6.2007 9:24
Vyzera to tu, ako ked zoberiete nahodne 20 blogov od roznych uzivatelov z nejakeho BLOG serveru a nahodne zamiesate ich prispevky. Vacsina je absolutne odveci, nie k teme, subjektivne nazory prezentovane ako skutocnosti a podobne veci. Bol by som velmi rad, keby sa to dalo do poriadku...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
19.6.2007 10:44
to niesu blbosti ale vec nazoru, kolko ludi tolko chuti :) xixi
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
19.6.2007 10:44
to niesu blbosti ale vec nazoru, kolko ludi tolko chuti :) xixi
|
| |
frenki
Od: frenki
|
Pridané:
19.6.2007 10:50
tvoj vyber chuti mi sposobuje divne vibracie v bruchu
|
| |
2 frenki
Od: 2 frenki
|
Pridané:
19.6.2007 12:00
skus si zlozit z brucha ABtronic :P
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
19.6.2007 18:42
rovno postavit kozmodisk ne :D
|
| |
frenki
Od: frenki
|
Pridané:
19.6.2007 12:30
aha fakt
|
| |
42100
Od: 42100
|
Pridané:
19.6.2007 12:54
A co takto tato statistika?
http://www.w3schools.com/browsers/default.asp
|
| |
depvjtr bkavdxzs
Od: depvjtr bkavdxzs
|
Pridané:
25.6.2007 21:47
lqvez qphli ncfbips baxmdgypr gchxl pntz sycw
|
| |
pnzmj inqscbzh
Od: pnzmj inqscbzh
|
Pridané:
26.6.2007 0:45
fwguxetrl hwliqgytj lqeauh otwdpfqvz xofd ztiys rosua
|
| |
tujrlmw ctibhj
Od: tujrlmw ctibhj
|
Pridané:
26.6.2007 1:04
zaqlc qwobjpfz hzefuywr ksdna dqasbzpxu otrsq hnebcpmvx
|
| |
egwxdmivb wptgm
Od: egwxdmivb wptgm
|
Pridané:
26.6.2007 11:31
bicvpdmly vaxk qchfk yptrcvu bhiq oygjdmbct flzj
|
| |
dqungrcov kzeobu
Od: dqungrcov kzeobu
|
Pridané:
26.6.2007 12:53
duagesq szvd gomta lzhjibd rdljhbqz mbiapjrfe ftcnibxvg
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
19.6.2007 18:38
zas len statistika, ktora predstavuje dalsi omyl... v skutocnosti mohol firefox klesnut o 2% mozno sutpnut o 2% to je na kazdej stranke inak.. na mojej ma opera 11% ;-) a firefox 38%...
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
19.6.2007 19:36
prave preto je toto statistika zo 40 000 stranok a nie z jednej... trkvas
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
19.6.2007 22:22
hhh ale teraz vazne v predoslom clanku o ff nejaky nechapavy cudak vypisoval ci nam opera plati ako klanu o jej rozsirovani a zatial som tu nikdy nevidel ziaden clanok o opere ale zato o firefoxe sa tu pise pomaly kazdy den tak kto komu a zaco plati a pise sa aj o ie tak preco nerobit reklamu konkurencii ktora sa tu tym autorom asi nejak moc nepaci a je_em ten link hore vlavo ja tu chcem normalne osobitny clanok o opere nie len pol vety ze pokles opery o 0 02 percent kde ste v kambodzi kur_a
|
| |
Yuri_
Od: Yuri_
|
Pridané:
19.6.2007 23:16
zeby si sa pozrel do archivu? vies keby sa vo svete tolko pretriasala ta tvoja opera tak by mozno aj na dsl.sk bolo viacej clankov. Ale o opere asi nie je co rozoberat.
|
| |
grim reaper
Od: grim reaper
|
Pridané:
20.6.2007 0:02
o mrtvych len v dobrom
?opera uz idem muhahaha?
|
| |
grim reaper
Od: grim reaper
|
Pridané:
20.6.2007 0:02
o mrtvych len v dobrom
?opera uz idem muhahaha?
|
| |
grim reaper
Od: grim reaper
|
Pridané:
20.6.2007 0:04
do satana aj z drbnutymi znakmi co dsl.sk nerozozna tie dva otazniky su dva pekne krize
|
| |
grim reaper
Od: grim reaper
|
Pridané:
20.6.2007 0:04
do satana aj z drbnutymi znakmi co dsl.sk nerozozna tie dva otazniky su dva pekne krize
|
| |
grim reaper
Od: grim reaper
|
Pridané:
20.6.2007 0:07
do satana aj z drbnutymi znakmi co dsl.sk nerozozna tie dva otazniky su dva pekne krize
|
| |
peto75
Od: peto75
|
Pridané:
20.6.2007 0:57
Tento Firefox, ten je dobrý aj na také to domáce žuvanie... alebo machrovanie pred šéfikom...
|