| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mp33
Od: mp33
|
Pridané:
18.6.2007 10:15
keby bol tento telefon od pomaranca, urcite by bol obraty o vsetky funkcie - hlavne o moznost normalneho telefonovania.
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
18.6.2007 10:37
"po dobu piatich rokov exkluzívne len v siete AT & T"
a ako to bude v europe popripade na slovensku sa este nevie?
alebo keby som ho kupil v usa bude mi fungovat aj tu ked tam supnem napr bananovu kartu? :)
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
18.6.2007 10:52
čo chiquita poskytuje aj takéto služby???
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
18.6.2007 11:30
jaj sry eurotel je banan. teda bol
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
18.6.2007 11:09
...po 5 rokoch, ked ho uz uvolnia v USA aj pre inych operatorov, tak si ho uz nikto nekupi-podla mna uz budu aj lepsie veci.
|
| |
Frenky
Od: Frenky
|
Pridané:
18.6.2007 11:29
no, potom to pustia nám a oni si nechajú novšie veci. Keď my sme mali mobily s čiernobielými riadkovými dysplejmi, v Japonsku dávali do obehu mobily, čo fungovali miesto kreditnej karty pri bankomate. a to keď som videl ten mobil (farebný veľký dysplej, irda, bluetooth, mp3, videa...), tak som vtedy z toho nechápal...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
18.6.2007 14:26
no to bol gol vtedy pri tych telefonoch tie parametre. neuveritelny 4 riadkovy display :D este sa mi niekde vala siemens A35 s 3 riadkovym :)
|
| |
reklamator
Od: reklamator
|
Pridané:
18.6.2007 12:35
daj do obehu pecenu topanku.sprav tomu brutal kampan, reklamu a ludia po tom skocia ako hladne psi..
|
| |
korektorX
Od: korektorX
|
Pridané:
18.6.2007 15:51
hladné psY
|
| |
korektorY
Od: korektorY
|
Pridané:
18.6.2007 16:42
on mal na mysli to grecke pismeno
|
| |
MurdocNZ
Od: MurdocNZ
|
Pridané:
18.6.2007 17:48
psY = zvierata (vzor dub)
psI = ludia (vzor chlap)
|
| |
reklamator
Od: reklamator
|
Pridané:
18.6.2007 18:25
jj..chape me sa..))
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
19.6.2007 0:11
Prelozte mi do nasich slovenskych cislic kolko ludi to vlastne odpovedalo, ja neviem nasobit zatial sme len spocitavali v skolke s prechodom cez desiatku :
Prieskum bol uskutočnený v USA a Veľkej Británii na pomerne rozsiahlej vzorke užívateľov mobilných telefónov, 11 tisíc a 5.3 tisíc a v oboch krajinách priniesol rozdielne výsledky.
|
| |
yahu
Od: yahu
|
Pridané:
19.6.2007 10:57
Ten napis je dost frustrujuci, mne vyznieva ze ma zaujem kupit telefon 16% ludi zo vsetkych obyvatelov, cize skoro miliarda...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
19.6.2007 11:10
chyba mi tu anketa: mate vazny zaujem o iPHONE?
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
19.6.2007 22:33
zemetras ide o percentualny pomer individualne a nie o zaver porovnania poctu skupinky ludi proti poctu skupinky ludi uz si to pochopil a k clanku iphone sa bude predavat aj neblokovany a cena by nemala presahovat ani 20 percentnu celkovu sumu u at and t mozno to vsak bude ale spozdene asi tak o mesiac
|