| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
chimik
Od: chimik
|
Pridané:
18.6.2007 9:23
To je perfektné,ale aj tak s kúpou ešte chvíľu počkám.
|
| |
WAIT
Od: WAIT
|
Pridané:
19.6.2007 12:40
ja som si to povedal ked vysiel c2d,
a teraz mam cakat na zlacnenie 4 jadroveho...
za chvilu vsetky chechtaky prepijem a mozem si kupit sempron...
ale cakat budem...
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
18.6.2007 9:40
Prosiiiiiiiiiim. Uz nech to tu je. Cakam na to uplne najviac - Q6600 moj sen. :-) Akurat ze momentalne nie som za moj sen ochotny dat cca 13000kc - ale co to tak sledujem, uz zachvilku to bude stat normalne... prosiiiim.
|
| |
jammer
Od: jammer
|
Pridané:
18.6.2007 11:21
V com renderujes? Lebo inak ti to je nanic:-)
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
18.6.2007 15:49
bacha na taktovanie. 4jadra idu zle taktovat. sice 2jadro das o 1 ghz v pohode, ale 4jadro nie. to max o nejakych 400 mhz. ale ak nejdes, tak ti to moze byt...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.6.2007 19:57
2jadro o 1Ghz??? asi nie, neviem teraz co myslis ale c2d su jedno cpu a 2 jadra, a Quady su 2 cpu a v nich 2 jadra...a to URCITE nedvihnes o 1Ghz jedno jadro??? WTF to ako? taktoval si vobec Quady alebo C2D???
|
| |
Kkt
Od: Kkt
|
Pridané:
19.6.2007 12:19
E6600 nataktujes v pohode z 2,4Ghz na 3,5Ghz bez problemov. Videl som ju taktnutu uz aj na 5,2Ghz ale to uz asi chladili dusikom :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 18:34
ale on tam pise neco o 2jadre to co?... WTF chapes.. jasne ze s dobrym chladenim (NIE DUSIK) a doskou... taktnes vysoko Quad ale ide ako to napisal zrejme to len tak napisal lebo neco videl alebo cital...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.6.2007 13:30
prepacte ze sem pisem, ale rad sa robim mudry, dnes som si zabudol dat lieky a potom mi uuuuuuuuuplne jebe.
|
| |
Paulxp
Od: Paulxp
|
Pridané:
18.6.2007 13:18
Heh, na jakeho certa tu uverejnujete taketo novinky, clovek aby infarkt dostal :D
Vzdy ked nieco ja kupim tak v blizkej buducnosti je to o fest lacnejsie. Podobne ako ked som kupoval kedysi v ORANGE-i Nokiu 3510i. V piatok bola za 990 Sk kedy som ju kupil a po vikende v Pondelok bola za 1 Sk :D Ja mam stastia tolko ze by som ho rozdavat mohol.
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
18.6.2007 14:42
jj, za moj Athlon X2 3800+ som dal 13 litrov, teraz stoji cca 2 :-|
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.6.2007 15:09
Vidis to preto ze si pičus!
|
| |
Anonym
Od: Anonym
|
Pridané:
18.6.2007 18:11
Bozz, ty si k*k*t :P
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 14:56
Nekradni moj nick ty deb...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.6.2007 21:26
Chcel som povedat Debian... Je to dobre distro !
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
18.6.2007 14:12
Ja mam zatial len 32-bitovi na 64-som este ani nesiahol a o viacjadrovych skoda hovorit. :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.6.2007 19:58
64bit skoda vobec skusat... to uz radsej prisetri a kup nejake lacne c2d najlepsie 6600... ta je ok... ak vies vyuzit tie 4 jadra tak ber tie, ale to pochybujem
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
18.6.2007 21:49
no nekupte to za ti prachy
|
| |
Ozembuch
Od: Ozembuch
|
Pridané:
19.6.2007 21:28
bille , když sem si pročetl tvůj příspěvek , píchlo mně při srdci
|
| |
Zemo
Od: Zemo
|
Pridané:
19.6.2007 1:45
Omega akych 400mhz sa uvedom s chladenim Freezer 7 tak na Q6600 bez problemou 3ghz...
|
| |
Scorpio
Od: Scorpio
|
Pridané:
19.6.2007 7:06
Mna klepne, som kupoval za taku cenu pred 3 mesiacmi E6300. :( To JE na zaplakanie.
|
| |
Wii>PS3
Od: Wii>PS3
|
Pridané:
20.6.2007 13:33
pozitivum je aspon to, ze ti nehreje 6300 tak moc ako tie 4 jadra, a ich vyuzitie je momentalne dost chabe, az na par prof. aplikacii, ale ide to rychlo dopredu a za tie prachy neni co riesit. Nuz neviem ci to pojde este dole, ale ceny su nehorazne dobre :)
|
| |
kuk
Od: kuk
|
Pridané:
19.6.2007 16:59
napr toto je dobre
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117030055
|
| |
vlafo
Od: vlafo
|
Pridané:
5.7.2007 21:35
teraz este to Q6600 moc neviuzijem ale ked pridu napriklad hry ktore to podporuju ako napriklad alan wake tak potom sa rotrhne vrece a setko to zacne podporova 4 jadra a to sa stane podla mna tak do pol roka
|