Elektronizácia a digitalizácia uľahčujú ľuďom v posledných desaťročiach život v mnohých oblastiach, čoraz viac sa presadzujú ale aj v oblastiach, kde by ich čakal málokto.
Takýmto prípadom je aj jedna z najnovších elektronických hier, respektíve herných pomôcok.
Elektronická verzia známej hry Kameň, Papier, Nožnice má odľahčiť fyzickú námahu hráča.
Namiesto ukazovania symbolov rukou totiž symbol ukazuje elektronicky na displeji.
Hra ale nie je plne ekvivalentná klasickej verzii, keď eleminuje z hry aj psychologické hľadisko. Symboly totiž volí plne náhodne.
Elektronická verzia Kameň, Papier, Nožnice
Pomôcka sa predáva v pároch za 8.89 dolárov, v prepočte 229 Sk. Zakúpiť je ju možné tu.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
head
Od: head
|
Pridané:
15.6.2007 15:41
dpc tak pri tejto hre vznika fakt nenormalna fyzicka zataz ktoru treba eliminovat
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.6.2007 18:39
som unaveny uz ked si zmyslim ze tam treba stlacat nejake tlacitko... :D
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
15.6.2007 20:46
Ved to ma byt co zachvilu bude aj digitalizacia bozkov alebo a nebudeme sa musiet ani pohnut a vsetci skoncime ako diviaky vypchaty MaCDonnaldom......Ale mne sa to nestane pretoze ja hravam aktivne futbal
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
15.6.2007 22:24
vsak casom ho tiez budes hrat len virtualne s BigMac Menu na klavesnici :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.6.2007 0:02
LOL futbalista? sak to je diagnoza, ty musis byt vytrety jak sardinkova pomazanka
|
| |
panc0
Od: panc0
|
Pridané:
16.6.2007 18:27
lubim sardinkovu pomazanku
|
| |
glglo
Od: glglo
|
Pridané:
16.6.2007 21:00
ja ta lubbiiiim
|
| |
apa
Od: apa
|
Pridané:
18.6.2007 9:38
mozte sa kyberneticky pomilovat
|
| |
tyta
Od: tyta
|
Pridané:
18.6.2007 8:31
100 bodov Bozz
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
15.6.2007 15:42
Veď hej , keby som na teba zautočil s nožnicami neviem čo by si povedal , radšej ti dam cez pysk s priveskom.
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
15.6.2007 15:42
Tak to sa mi zda ako dobra blbost. To dnesne deti uz nemaju zdrave ruky aby hohli hrat taketo hry bez "digitalizacie"?
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
15.6.2007 16:01
možno sa to niekde zíde....čo tak ľudia bez rúk,môžu to stláčať prstom na nohe.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
15.6.2007 16:19
taku hovadinu som uz davno nevidel a nepocul.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
15.6.2007 23:59
nepise sa tam ze vydava aj nejaky zvuk, mas ju doma , naozaj to hra ?
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
16.6.2007 18:12
pardon opravujem: nevidel a necital :-)
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
15.6.2007 16:24
HAHAHA neeeee nemozem to uz je mooooc xDDDDD
|
| |
orikanueras
Od: orikanueras
|
Pridané:
15.6.2007 16:25
Interesting
<a href=http://horsy.info/Halle-Berry-Anal-Movie></a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 16:30
A nejake Gay porno pre mna by si nemal?
|
| |
nech sa paci
Od: nech sa paci
|
Pridané:
15.6.2007 18:25
nech sa paci :-)
www.telesat.sk/detail/gay_porno.html
www.telesat.sk/ detail/sukromne_gay_porna.html
www.telesat.sk/detail/gay_party.html
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
15.6.2007 20:54
hehe, no Milan :)))
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
16.6.2007 13:15
kujeeeeeem
|
| |
fakt?
Od: fakt?
|
Pridané:
16.6.2007 0:42
Bozz ty si gayy??
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.6.2007 9:52
Ano!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.6.2007 12:43
ze vahas kamo, Truhlik ma najlepsi coko ventil... mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.6.2007 15:33
Bozze jak ja vas mam rad vy viet zdvihnut naladu...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.6.2007 16:31
Netráp sa pre to , budu aj horšie veci...
|
| |
Yuri_
Od: Yuri_
|
Pridané:
15.6.2007 16:41
tak teraz neviem co je vacsia haluz ci ta elektronicka mys alebo toto;D ale myslim ze mys je lepsia;DD ta dlho nebude mat konkurenciu
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
15.6.2007 17:37
najväčšia haluz je bicyklujúca myš
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
15.6.2007 17:16
heh, zabils :) vytvorene pre obezne americke deti, co nezvladnu hybat rukami
|
| |
hahahh
Od: hahahh
|
Pridané:
15.6.2007 17:21
hahahahhah..rofl
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
15.6.2007 17:38
tak nejak
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.6.2007 18:39
TU KONCI VSETKA SRANDA, PS3 MA VAZNU KONKURENCIU...
|
| |
IrinaSH
Od: IrinaSH
|
Pridané:
15.6.2007 18:57
Wow,check this prices:
vcnbvbn
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
15.6.2007 19:48
OMFG ! you must be kidding ! .. :D
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
15.6.2007 19:24
Hodi sa to k tej bicyklujucej mysi :-)
|
| |
ty?
Od: ty?
|
Pridané:
16.6.2007 18:08
nenormalne
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
16.6.2007 19:07
neeee ja uz nexcem :-DDDD toto uz nevykrivam :-D sak to je jak tota mys :-D teraz uz len vyhlasit sutaz o najvecsiudebilitu sveta a je tu vazny boj :-D
|
| |
roflcopter
Od: roflcopter
|
Pridané:
16.6.2007 21:36
to este vacsia kokotina jak tie svietiace lejzre co si do oci ludom svietil xD
|
| |
tycho
Od: tycho
|
Pridané:
17.6.2007 10:17
Pochybujem, či algoritmus toho výberu, či kameň, papier, alebo nožnice je OZAJ náhodný.. keď je to len naprogramovaný generátor náhodného čísla, nebude to úplne náhodné.. Takže radšej klasiku, než ďalší elektronický prívesok.. Dosť, čo už nosím foťák a mobil...
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
18.6.2007 10:44
som si myslel na prvy pohlad ze to daky usb klucik a jak som sa docital aky to je nezmysel skoro ma urvalo hhhh a to stoslovne vysvetlovanie aky to ma ucel ma slovo po slove dobijalo tak k smiechu ze mam teraz na monitore asi tristo bodiek
|
| |
MAJAK
Od: MAJAK
|
Pridané:
19.6.2007 4:42
podla mna by sa tam vosiel aj maly OLED displej a FM radio aby sa na bluetooth HF dalo pustat radio :D
a este vodotrisk a bude to kompletne LOL
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
19.6.2007 13:44
Hmm... nejaky rok si vyberam klucensku a este nic. Ale by bola riadna haluz, mozno kuupim :)
|
| |
kuk
Od: kuk
|
Pridané:
19.6.2007 16:59
napr toto je dobre
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117030055
|