| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
15.6.2007 11:12
Za tu cenu to nie je zla volba...len by to chcelo viac ram-ky :)
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
15.6.2007 15:15
mna skor zaujal Eee PC hned ako bude ho beriem aj ked cena nebude 199$ ale 199€...
|
| |
houby
Od: houby
|
Pridané:
15.6.2007 21:14
a chcelo by to usb 2.0, pri navyseni ceny o 2-3usd to mohli kludne spravit..
|
| |
WiFiHacker
Od: WiFiHacker
|
Pridané:
17.6.2007 11:45
toto uz nieje vhodne ani na taketo domace zuvanie..)
|
| |
tomas
Od: tomas
|
Pridané:
15.6.2007 11:17
tak potom to nestoji 99 dolarov.. to jako, ze PREDAM PORSCHE ZA 50.000.-
kupit mozne iba s autoradiom.. (autoradio 2.1 mil.)
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
15.6.2007 11:19
no nemaju distribucnu siet... ale predpokladam, ze si to mozes ist vyzdvihnut do ich sidla zadarmo. takze cena je 99 dolarov.
|
| |
pope
Od: pope
|
Pridané:
15.6.2007 11:21
tak si to nemusis poslat cez fedex. chod si po to sam :D
alebo ak tam mas priatela nech ti ho donesie ked pride domov
nestal pred 2 rokmi iPod shuffle 1GB 99 $?
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
15.6.2007 11:24
Môj priateľ už nieje mojim priateľom od kedy ma podviedol s mojim priateľom.
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
15.6.2007 15:34
Miroslav Bakos: nie si z modry?
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
16.6.2007 9:55
Som pozname sa? nemali sme spolu nieco?
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
18.6.2007 10:45
Boli sme priatelia.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
15.6.2007 11:23
byt to v distribucii na slovensku, bral by som hned!!
Tiez si to viem predstavit ako pocitac pre statnu spravu..
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
15.6.2007 11:23
len este treba k tomu USB sietovku.. :o\
|
| |
solomon
Od: solomon
|
Pridané:
15.6.2007 11:54
zase dalsi co si pozrie obrazok/ky a clanok si vobec neprecita.
Disponuje štyrmi USB 1.1 portami, 10/100 Mbit ethernet portom a 56 Kbps modemom.
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
15.6.2007 17:32
on myslel sieťovku
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
15.6.2007 18:36
to ja ta taska, co s nou chodila babka kupovat zemiaky, nie ? ;) ...
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
15.6.2007 17:33
plne súhlasím, ako kancelársky počítač postačuje
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
15.6.2007 17:59
a kedze ma pasivne chladenie,tak bude uplne tichy.bral by som ho ako masinu na surfovanie.idealna vec
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
15.6.2007 20:44
kkt ma to 56 Kbps modem s tym moc nezasurfujes... dmnt
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
16.6.2007 1:15
aha, vo vasej firme este ficite na dial-upe. dost ubohe nie ?
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
16.6.2007 20:13
fuha to v akej diere zijes ked este ficite(ak sa tomu thak da povedat vobec) na dial-upe???? nexcel by som
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 11:24
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
15.6.2007 11:31
sam si. Idealna masina na torrenty.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
15.6.2007 11:36
nj, pripojis externy usb disk a fici to non-stop :]
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
15.6.2007 15:02
externy usb disk cez usb 1.1 ? smrt
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
15.6.2007 13:07
Na torrenty? Na stiahnutie dvoch DVDciek?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 12:26
Nekradni moj Nick!!!!!!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 16:07
som chuj
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.6.2007 9:56
aj kokot!
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
15.6.2007 11:33
ako router ideal
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
15.6.2007 11:53
len nemas druhu sietovku :(
|
| |
bebe
Od: bebe
|
Pridané:
15.6.2007 12:24
mozem je... do desktopoveho PC sa oplati dat co najviac penazi a nie co najmenej !!!
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
15.6.2007 13:01
Vidim to tak ze toto je konkurencia k 100 dollarovemu notebooku (ktory takisto nestoji 100 dollarov). Ale podlamna je toto schopnejsie jak ten ONPC (ci jak je ta skratka) notebooku.
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
15.6.2007 16:49
No, to bude asi tym, ze OLPC je notas za sto USD (mysli na displej, bateriu, klavesnicu, navijak (ci cim to nabijaju :) ), kym toto je prakticky len nahrada skrine.. a inak tiez sa mi to paci, na pocitac, na ktorom netreba displej... pripojit externy disk a pouzivat ako NAS, alebo ako jednoduche HTPC (ak to zvladne aspon prehravanie DVD)... to ma na viac ako len "domace zuvanie" :D
|
| |
Laci
Od: Laci
|
Pridané:
15.6.2007 13:22
Vsak je to AMD PIC:
http://www.amdboard.com/pic.html
Pravdepodobne ta firma to nakupila vo velkom, ked v AMD to prestali vyrabat
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
15.6.2007 13:40
len aby sme seci neboli prekvapeny ked udaju frekvenciu toho procesora... dajaka 486 s turbom na 20mhz:D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
15.6.2007 14:01
Vyzera to ako prepravka na organy. :D
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
15.6.2007 14:11
pohoda vec , super napr do auta alebo ako server , pripadne vsade kde treba nizky vypocetny vykon ako rozne terminaly infromacne a pod
ved ked to mam pocitat cisto numericky tak bez postovneho je to cca 2500 sk a to je lacnejsie ako lepsi router
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
15.6.2007 18:02
da sa kupit ojazdena masina s lepsimi parametrami za menej.aj to je pravda
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
15.6.2007 22:43
lepsia za 2500sk ? no neviem , mozno tak rovnaka a tuto mas v malom a uplne bezhlucnmom kufriku - idealne do auta tato masina :-D
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
15.6.2007 16:55
ak to ma procesor s frekvenciou 50MHz tak je to v riti...
|
| |
Ford 604
Od: Ford 604
|
Pridané:
16.6.2007 4:09
Nazdarek koho to zaujma viac moze si to pozriet tu http://pair.offshore.ai/pic/ je to tam aj opisane
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.6.2007 9:56
Kto chce vidiet moje nahe fotky?
|
| |
Bozz-ajma v rit
Od: Bozz-ajma v rit
|
Pridané:
17.6.2007 11:54
Ja bejby :P ukaz my tu svoju ritku. pupu
|
| |
JOJO
Od: JOJO
|
Pridané:
4.11.2007 22:20
JA
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
16.6.2007 12:50
kks to vyzera ako krabicka na desiatu :)
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
16.6.2007 20:19
hej aj s usb portom v predu :-D
|
| |
kuk
Od: kuk
|
Pridané:
19.6.2007 16:59
napr toto je dobre
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117030055
|