| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
15.6.2007 8:53
sedem =P.. mam vlastnu firmu na vyrobu HDD z vinylovych platni... konkurencia sa moze strcit oproti mojim kvalitnym 2mb HDD :D
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
15.6.2007 8:57
nebolo by mozne v takychto clankoch dat udaje pekne do tabulky, bolo by to prehladnejsie
|
| |
cece
Od: cece
|
Pridané:
15.6.2007 9:38
komu sa chce s*rkat s tabulkou. ta to vela roboty ta ne
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
15.6.2007 9:47
Tak ja ju raz spravim a uploadnem na youtube...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 12:52
vela roboty s tabulko a 12 udajmi :) to mas za 3 min.
|
| |
chybicka
Od: chybicka
|
Pridané:
15.6.2007 9:57
"Pre veľkú konkurenciu naprieh rastu trhu sa príjmy výrobcov oproti rovnakému obdobiu minulého roka znižovali."
naprieh - napriek
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
15.6.2007 10:01
A este tie miliony v akej mene lebo ked su to madarske forinty alebo tialianske tak nic moc..
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
15.6.2007 14:11
tak talianske forinty som nevidel :-D Kamo zobud sa, taliani maju Euro
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
15.6.2007 11:34
Aj tak su tie prijmy minimalne, napr my filmari gay porna mame podobne v dolaroch a to pôsobíme iba na Slovensku.
|
| |
Bouček
Od: Bouček
|
Pridané:
15.6.2007 12:33
Mohol by som sa prihlasit do konkurzu na post hlavnej ulohy v nejakom tvojom filme?
|
| |
Mariana Boučkova-Ďurianová
Od: Mariana Boučkova-Ďurianová
|
Pridané:
15.6.2007 12:55
Ja som to vedela, ty opičák jeden nechutný...
...
...
...
Ja si to radsej rozdam s Honzíkom, a potom mu dam kopačky..
|
| |
Jan Novotný
Od: Jan Novotný
|
Pridané:
17.6.2007 12:53
Len ci ja budem ciet:)
|
| |
Rozboril
Od: Rozboril
|
Pridané:
19.6.2007 17:17
Ale až po deviatej , Janko , až po deviatej , inak by nám zase dali v TV zase dali pokutu..
|
| |
Miroslav Bakoš - original
Od: Miroslav Bakoš - original
|
Pridané:
15.6.2007 15:35
nekradni mi meno. dakujem.
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
16.6.2007 10:31
Nieje zac!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 22:34
moje specialita su analne otvori
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
16.6.2007 21:31
najma s tym makkym I :D..
|
| |
APElix
Od: APElix
|
Pridané:
15.6.2007 16:06
maxtor bolo kupene seagatom ci jako ?
|
| |
Radik
Od: Radik
|
Pridané:
15.6.2007 16:08
A čo Maxtor?, ten už neexistuje alebo čo?
|
| |
Jób
Od: Jób
|
Pridané:
15.6.2007 18:07
Maxtor je sucastou Seagate
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
18.6.2007 7:35
jj, inac maxtory su pomerne hlucne disky...
|
| |
azu
Od: azu
|
Pridané:
18.6.2007 23:05
WESTERNY su pekné šmejdy
|
| |
azu
Od: azu
|
Pridané:
19.6.2007 17:20
A ja som plešatý
|