| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
j0y
Od: j0y
|
Pridané:
14.6.2007 11:21
no akoze ta 1. verzia je riadny shit! a tato 3.0.1 na tom neni o moc lepsie... este sa poriadne zapotia jablkaaci, kym to doladia ;P
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
14.6.2007 20:18
jj, presne - miesaju jablka s hruskami XD
|
| |
Predavačka
Od: Predavačka
|
Pridané:
14.6.2007 21:56
zatiaľ to je riadny zelovoc..
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
14.6.2007 11:21
Hehe - mali ostat radsej jablckari na jablckackych PC a na jablckackom OS, ktory nemal tolko chyb (alebo sa o nich nevie), lebo nebol on az taky zaujem medzi hackermi prave kvoli jeho relativne malej rozsirenosti a profitu ze je to zalozene na unixe.
|
| |
Klax(on)
Od: Klax(on)
|
Pridané:
14.6.2007 12:08
Mne osobne sa paci ze portuju jablckove programy na nejablckove PC, okrem QuickTime. Apple ma uz parkrat mimoriadne potesil. Najprv s Mac mini (ktory som potom aj tak nekupil), dalej s prechodom na platformu Intelu, a nakoniec s portovanim ich aplikacii na Windows.
Keby zacali predavat OS X zvlast, to by bolo... ale oni to nechcu, lebo najviac zisku maju prave na HW.
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
14.6.2007 12:26
preboha prestante s tym jablckovanim :))
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
14.6.2007 19:46
Jabĺčka sú ideálne na také to domáce žuvanie.
sorry, ale nedalo mi to ...
|
| |
diskutuj.com
Od: diskutuj.com
|
Pridané:
14.6.2007 12:02
chcel som to skusit ale ani som to nerozbehol a je to tak lepsie po tom co so tu cital...it is a long way baby ;)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
14.6.2007 12:33
inak tu sa ukazalo ze svety jablka a mrkvosoft su na mile vzdialene... (aj ked je to trochu nepriame porovnanie :D)
|
| |
Od:
|
Pridané:
14.6.2007 13:05
medzi nebom a zemou... :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
14.6.2007 15:05
Ja by som viac uvital Safari 3.0 plnu ako 3.0.1 betu.
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
14.6.2007 16:18
Po aktualizacii furt nejde. Vdaka APPLE, skvela verzia.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
14.6.2007 18:04
Je to Safari 3 public BETA. Beta znamena, ze to nie je oficialny, plne funkcny a vyladeny soft. Chcem tym povedat, ze nikto vas nenuti aby ste si stahovali BETU, pockajte si na konecny release.
Je haluz ako ludia nadavaju aj na veci, co su zadarmo :)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
14.6.2007 19:12
Ja nenadavam,ja len konstatujem. :)
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
14.6.2007 20:36
hhhh, jasne, tak sa aspon chytajme za slovicka :)
|
| |
samuel
Od: samuel
|
Pridané:
14.6.2007 20:53
Mne ide Safari bez problemov a som velmi spokojny. Je to citelne rychlejsie, myslim, ze zvysovanie rychlosti nacitavania je dobry smer napredovania Safari a prehliadacov vobec, pretoze tie rozdiely v rychlosti pri 1000 alebo 2500 kilobitov/s nie su uz dolezite. Ano, musel som sice zmenit nastavenie jazykov pre spravne zobrazovanie a premenovat v zlozke so Safari adresar en.lproj na sk.lproj, ale teraz to uz funguje a navyse bezpecnostne chyby boli hned opravene. Nechapem preco niektori ludia zatracuju Safari okamzite ako sa vyskytne hocijaka chyba - nezalezi im na tom, cim je to sposobene a ci sa daju opravit (tie "vytykane" chyby bolo v podstate lahko opravitelne prkotiny) a navyse ich uz VOBEC nezaujima ze je to len beta verzia. Dalej su ich myslienkove pochody zhrnutelne ako CHYBA = APPLE a APPLE = BLBOST.
|
| |
green
Od: green
|
Pridané:
14.6.2007 22:28
APPLE = BEST HOME CHEW!!!
|
| |
Skladko
Od: Skladko
|
Pridané:
15.6.2007 7:40
Toto pisu na webe Apple:
Coming Soon
Support for International users
International text input methods
Advanced text (contextual forms, international scripts)
Localized menus and help
Takze, ak najedovani uzivatelia Oblokov najdu trpezlivost, iste coskoro tieto veci chalosi v Apple doriesia. ;-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.6.2007 13:14
ty si co za gej,... chalosi? to je ake gejoske..
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
15.6.2007 22:11
myslel tym teba..=D
|
| |
kamik
Od: kamik
|
Pridané:
15.6.2007 22:23
preco mi to nechce spustit napise mi furt chyba
|