| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
j0y
Od: j0y
|
Pridané:
14.6.2007 10:08
noo...fasa :@ ryyyyychlo fsetci utekajmeeee kupuwaaat apple....nestiihas, rychlo bez, uz nebudu ;D
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
14.6.2007 10:35
Ale máš pravdu :D
|
| |
durit
Od: durit
|
Pridané:
14.6.2007 10:16
Dalsia dobra diskusia
|
| |
j0y
Od: j0y
|
Pridané:
14.6.2007 11:35
ako je to celkom fayn masina, ale dost slaba wydrz bat. a uplne nechutny dizajn...
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
14.6.2007 12:01
A hlavne to ze to je od Apple cize cakam shitne moznosti vyuzitia (nie ze by mne nestacil moj telefon len na telefonovaie...)
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
14.6.2007 12:14
Ja osobne som stale chcel telefon co vie vsetko. Ale prisiel som na to ze cim menej vie, tym je mensia sanca ze sa pokazi. Aspon ze ten iPhone nema joystick :) ten by odisiel hned.
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
14.6.2007 14:07
ano, tuna ti odidu dotykove cidla...
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
14.6.2007 16:52
Stevie s velkou pompou oznamil, ze sa budu dat robit "super namakane" web aplikacie ako doplnky, takze z tohto pohladu je lepsi nejaky symbian alebo wm, tam su to aspon plnohodnotne programy.
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
15.6.2007 11:36
pumpou? :-> :->
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
14.6.2007 20:16
si treba pockat na iPhone 2.0 :)
|
| |
norwaiz
Od: norwaiz
|
Pridané:
15.6.2007 7:55
a fajne masinka....vecicky od APPLE som moc moc fajne...
|