neprihlásený Sobota, 27. júna 2026, dnes má meniny Ladislav, Ladislava
iPhone údajne aj vo voľnom predaji

DSL.sk, 14.6.2007


Očakávaný mobilný telefón iPhone od Apple bude zrejme aj vo voľnom predaji.

Telefón sa totiž objavil v ponuke predajcu Pure Mobile ako neblokovaný na konkrétnu sieť a bez potrebného zmluvného záväzku s akýmkoľvek mobilným operátorom.

Cenu predajca neuvádza.

iPhone podľa informácií Apple bude štandardne predávaný v USA v sieti AT & T s dvojročnou viazanosťou. Apple doteraz ale oficiálne nevylúčila, že by bol telefón predávaný aj neviazane.

iPhone sa začne predávať v USA 29. júna za cenu 499 dolárov za 4 GB verziu a 599 dolárov za 8 GB verziu. Táto cena by sa podľa dostupných informácií mala vzťahovať k dvojročnej viazanosti.

Podrobné informácie o iPhone predstavenom v januári sme priniesli v tomto článku.



Najnovšie články:

Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1


Diskusia:
                               
 

noo...fasa :@ ryyyyychlo fsetci utekajmeeee kupuwaaat apple....nestiihas, rychlo bez, uz nebudu ;D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale máš pravdu :D

Odpovedať Hodnotiť:
 

Dalsia dobra diskusia
Odpovedať Hodnotiť:
 

ako je to celkom fayn masina, ale dost slaba wydrz bat. a uplne nechutny dizajn...
Odpovedať Hodnotiť:
 

A hlavne to ze to je od Apple cize cakam shitne moznosti vyuzitia (nie ze by mne nestacil moj telefon len na telefonovaie...)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja osobne som stale chcel telefon co vie vsetko. Ale prisiel som na to ze cim menej vie, tym je mensia sanca ze sa pokazi. Aspon ze ten iPhone nema joystick :) ten by odisiel hned.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ano, tuna ti odidu dotykove cidla...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Stevie s velkou pompou oznamil, ze sa budu dat robit "super namakane" web aplikacie ako doplnky, takze z tohto pohladu je lepsi nejaky symbian alebo wm, tam su to aspon plnohodnotne programy.
Odpovedať Hodnotiť:
 

pumpou? :-> :->
Odpovedať Hodnotiť:
 

si treba pockat na iPhone 2.0 :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

a fajne masinka....vecicky od APPLE som moc moc fajne...
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár