| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
12.6.2007 9:27
ako vidim je to cesta spat pre intel teraz ich AMD zasa predbehne. myslim ze budu mat texnologicky vyspelejsie procaky ako intel bo intel sa vracia tam kde to vtedy uplne zvorali
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
12.6.2007 9:28
na to si prisiel preboha na zaklade coho?
|
| |
johny
Od: johny
|
Pridané:
12.6.2007 10:34
no pri pive, nie? ako inak moze trepat take chobotiny?
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
12.6.2007 10:39
co fetujes? mas aj pre mna?
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
12.6.2007 11:48
kupujem si orbitky v doze a tebe nedam kup si vlastne
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
12.6.2007 11:53
Tieto intel procesory idealne na take to domaace paleno.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
12.6.2007 18:45
aka cesta späť prosim ťa ? Na integrovanom memory controlleri v Inteli pracuju už roky, doteraz neuspešne, a prichod Nehalemu bude tym padom akymsi milnikom a to nielen na ceste neustalym zvysovanim vykonnosti ale aj z hladiska architektury samotnej.
|
| |
Bezdomovec
Od: Bezdomovec
|
Pridané:
12.6.2007 10:38
Kua, stále čítam iba o kanáloch.
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
12.6.2007 10:42
Tak zacni robit!
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
12.6.2007 11:16
Tento radič ideálny na takéto trojkanálové domáce žuvanie.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
12.6.2007 17:38
Nechápem.
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
12.6.2007 20:12
ROFL :D :D.. to sa stava chalan :D..
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
12.6.2007 20:38
Ani toto nechápem.
|
| |
rastoma
Od: rastoma
|
Pridané:
12.6.2007 12:01
Nehalem bude pecka , ale nemozem sa zbavit pocitu ze s integrovanym radicom a priamou komunikaciou medzi jadramy sa Intel inspiroval od AMD . Pokial viem tak v terajsich viacjadrovych procesoroch od intelu jadra medzi sebou komunikuju cez northbridge a pristupuju k RAM tiez cez northbridge . V AMD uz teraz komunikuju jadra priamo medzi sebou a pristupuju k RAM priamo a tym sa zbavuju zavislosti na rychlosti
northbridgu ktora moze byt za urcitych podmienok limitujuca a spomalujuca pre cely system . ( Opravte ma ak sa mylim )
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
12.6.2007 12:08
nemylis sa. jadra a pristup k pamati ide cez fsb (northbridge) ale to ze sa inspirovali nieje zle. nebudu predsa zivit blby system, ked je na svete omnoho lepsia technologia. toto by som neodsudzoval, je to potrebne. ked zacne pouzivat jedna automobilka elektricky pohon, tak tiez nemozeme zabranit alebo zakazat ostatnym pouzivat elektrinu miesto benzinu....
|
| |
Huricane
Od: Huricane
|
Pridané:
12.6.2007 21:00
Neviem preco by sa mal Intel inspirovat od AMD. Koncept priamej komunikacie cipu medzi sebou a pamatou je znamy a bol uz pouzity niekolko krat. Naposledy (pred AMD) u Alpha cipu, kde kazde CPU mohlo komunikovat priamo bez chipsetu z dalsimi 4 CPU a kazdy cip mal integrovany aj pamatovy kontroler a IO port. Dali sa z toho skladat az 64 CPU systemy ktore skalovali takmer linearne (maticova struktura 8x8 CPU).
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
12.6.2007 12:02
preco vsade pchaju kopeckanalove radice. radsej nech pouziju buffered ram a vobec pre informacii chtivych: http://www.svethardware.cz/ art_doc-43DC1390309858FCC1256E900047E05C.html
|