| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
8.6.2007 9:19
to asi nieje na den ze ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.6.2007 12:52
jj je to trapne, ze mega zvysovanie pritom hentolko by minula aj sekretarka co si cita 2x denne noviny a posle 10 emailov.
|
| |
kaza
Od: kaza
|
Pridané:
9.6.2007 9:06
ale tie rychlosti su celkom fajn :)
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
8.6.2007 9:23
no tak neviem, ale mne sa to zda nic moc :-), aj ked zalezi na cene, ale ako vidno telefonica nie je o moc lepsia nez nas "zlaty" telecom :-)
|
| |
Robi
Od: Robi
|
Pridané:
8.6.2007 9:25
Od 1. júla budú mať v Českej republike mesačný limit na....citaj poriadne
|
| |
Anonym
Od: Anonym
|
Pridané:
8.6.2007 9:32
Tak to uz je nieco oproti tym smiesnym 600 MB ci 2 GB u nas. To uz sa da vyuzit na beznu pracu s internetom a keby boli k tomu neobmedzene vikendy a sviatky, tak nie je o com ... nepotrebujem ziadny flat.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
8.6.2007 9:37
v CR nemaju free vikendy!!!!
|
| |
axol
Od: axol
|
Pridané:
8.6.2007 16:11
mne sa nechce verit ze mas napr. 12 G a vikendy free
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
8.6.2007 9:36
OMYL!!! v cr je to tak (rok 2006) ze clovek platil cca 800Kc za dls(vratane pevnej,nepouzitelnej-bez predplatenych minut), mal vysoku rychlost, ale po dosiahnuti 1GB mu ju znizili na 64kbit...
v tomto zlatyy nas Telecom, kde si clovek moze stiahnut hoc i 100GB ted uz za cca 600Sk mesacne!!!
|
| |
xy1111
Od: xy1111
|
Pridané:
8.6.2007 9:53
z 30 Kč na 1 GB na 15 Sk.Asi 15Kč...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
8.6.2007 10:04
Ďakujeme za upozornenie, opravené.
|
| |
Chyba
Od: Chyba
|
Pridané:
8.6.2007 9:54
Mate tam mensiu chybicku. Pravdepodobne nebudu znizovat cenu
z 30 KČ na 15 SK, ale na 15KČ.
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
8.6.2007 10:02
no jo som nevedel ze Cesi chcu nasu menu
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
8.6.2007 11:37
limity? a naco? radsej by som mal 1Mbit neobmedzeny ako 2obmedzene
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
8.6.2007 12:45
Hehe zlate wifi 8Mbit/8Mbit za 300Kč bez limitu. Kdo hleda najde. Jen s tou dostupností to hold není tak slavné, ale já měl kliku:))
|
| |
loool
Od: loool
|
Pridané:
8.6.2007 15:06
no hej a aku mas latenciu na www.six.sk alebo www.dsl.sk tak asi 200ms... :D
|
| |
Aaaz
Od: Aaaz
|
Pridané:
8.6.2007 17:18
Neboj taky někdy hraju gamesy teď už ale méně přecejen lepší je pořádná LANparty s pár bečkama někde na chatě:))
Test zaznamenal 10 vrátených paketov z 10 všetkých paketov, čo predstavuje 0.00% packet loss.
Priemerný nameraný ping predstavoval 21 ms.
http://www.dsl.sk/pingmeter.php?s=3&id=690771&y =10&c=10&t=10&tr=21&type=1
(v tom odkazu smaž mezeru za = psalo mi to max 50 znaků:))
|
| |
radsej dsl
Od: radsej dsl
|
Pridané:
8.6.2007 16:59
tu tvoja wifinu by som nechcel, keby som ju mal zadarmo. Wifi jedine z donutenia, to ako to skace je proste hroza, ale zas za 300 Kč je to coool pripojenie :)
|
| |
lool
Od: lool
|
Pridané:
8.6.2007 14:34
looool tie limity su na smiech.. to co maju za FUP :D:D:D:D XDXDXD nechcel by som...
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
8.6.2007 19:13
limity... ak nestahujem filmy a hudbu, coz ma preslo asi po piatich rokoch internetovania, tak na pracu a flipy mi staci mesacne cca 20GB. Rychlost to neovplyvni, ale ten mis-mas v rychlostiach, cenach, datach, ... tu asi kazdy vie co pisu, a asi aj ja, hehe, ale vidim moju mamu ako by do firmy si objednala bezomna... je to pekny chaos aby ludia mali dojem, ze si vyberaju... smutne. Ale nevadi, kazdy ma taky net, aky chce, a ked nemoze, nech sa prestahuje :D
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
8.6.2007 19:57
Na pracu, emaily a informacie vo www podobe by ti stacili 3GB.
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
8.6.2007 19:52
No kukam na svoj uTorrent a za 2 dni je u mna 6,2GB odoslanych a 1,9GB prijatych dat. To by mi asi tie ich limity nestacili. ;-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.6.2007 11:10
Nk to bude tym ze si kokot! AJ tak je OPERA najlepsia!!!
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
10.6.2007 3:46
Za tym psychiatrom si uz bol?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.6.2007 17:31
Hej , sme dobrí priatelia. Môžem ťa s ním zoznámiť ?
|
| |
konhEm
Od: konhEm
|
Pridané:
9.6.2007 16:41
4096/256 Kbps 24 GB namiesto 12 GB, nie 15 GB
|
| |
luke
Od: luke
|
Pridané:
10.6.2007 0:08
lutujem ich
|
| |
Swanicek
Od: Swanicek
|
Pridané:
11.6.2007 10:08
Keby si dali net bez viazanosti tak FUP im nedaju to je zlate pravidlo ktore plati aj v SR aj v CR
|