| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
8.6.2007 8:51
Dalsi kram do zbierky tzv mobilnych zariadeni1
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
8.6.2007 9:48
dalsi "znalec"
|
| |
m15k0
Od: m15k0
|
Pridané:
8.6.2007 15:58
prepacte pan INZINIER!
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
8.6.2007 9:29
Mne sa to paci, kazde rano ked bootujem moj linux tak to trva dost dlho a to si chcem iba kuknut co je nove vo svete popripade pustit nejaku tu pesnicku, toto by teoreticky malo ficat aj na mojom krame, takze si to asi nainstalujem a vyskusam..
|
| |
Pitu
Od: Pitu
|
Pridané:
8.6.2007 10:17
mne sa tento napad tiez lubi..:)
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
8.6.2007 10:54
Ububtu dotoho!!! Uz sa tesim ked sa aj u nas budu predavat PDA s linux.
|
| |
jjjj
Od: jjjj
|
Pridané:
8.6.2007 12:55
nepopieram ze to nevyskusam :)
|
| |
3poD
Od: 3poD
|
Pridané:
8.6.2007 15:08
www.openmoko.com, toto je zaujimavejsie z mojho pohladu
|
| |
3poD
Od: 3poD
|
Pridané:
8.6.2007 15:10
pardon.. malo to byt www.openmoko.org
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
8.6.2007 15:57
tak to to vypada dobreeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.6.2007 16:59
projekt openmoko je ovela dalej ako ubuntu mobile makolko na september je uz naplanovany relase pre end userov.Je dobre ze o priazen uzivatelov budu superit dva linux systemy je sa na co tesit!
|
| |
ta to je ohromneee ta ne?
Od: ta to je ohromneee ta ne?
|
Pridané:
11.6.2007 9:25
jeden bude vacsi sh*t ako druhy
|
| |
pišta
Od: pišta
|
Pridané:
8.6.2007 22:05
Existuje daky linux pre smartphony ??
|