neprihlásený Sobota, 27. júna 2026, dnes má meniny Ladislav, Ladislava
Vydaný finálny Total Commander 7.0

DSL.sk, 7.6.2007


Christian Ghisler dnes vydal finálnu verziu nového Total Commandera 7.0.

Finálna verzia oproti poslednej piatej beta verzii prináša celkom 22 zmien a opráv.

Opravené boli najmä menšie chyby vyskytujúce sa v okrajových prípadoch, napríklad bola opravená podpora hromadného premenovávania na abecednú postupnosť začínajúcu ľubovoľným textom.

Ďalšou podstatnou opravou je korektná podpora vytvárania multi-volume RAR archívov pomocou externého programu.

Nová verzia 7.0 prináša oproti 6.x veľké množstvo zmien, okrem iného bezpečné vykonávanie operácií pod účtom administrátora pri nedostatočných právach, voliteľný dodatočný strom adresárov spoločný pre obe okná alebo samostatný pre každé okno, autocomplete, podporu FTP po SSL, vytváranie ZIP archívov o veľkosti väčšej ako 2 GB, podporu priameho editovania súborov pri ich porovnávaní napríklad pri sychronizácii adresárov a mnohé ďalšie.

Podrobnú recenziu bety 2 Total Commandera 7 sme priniesli v tomto článku.

Novú verziu je možné sťahovať z tejto stránky.



Najnovšie články:

Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1


Diskusia:
                               
 

free, alebo treba crack ako obvykle? :P
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

ako obvykle treba crack aby si nemusel klikat na ciselko :)
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

A zatial nevysiel... kym nebude, nendem tahat, staci rc1
Odpovedať Hodnotiť:
 

skus pouzit wincmd.reg z nejakej RC verzie.. mal by fungovat...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

hmmm nefunguje... a nepaci sa mi ta sedmicka vobec... taky, cudny vzhlad...
Odpovedať Hodnotiť:
 

To super vecicka toto...ale Opera je ajtak najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

To super vecicka toto...ale Opera je ajtak najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale to nemeni nic natom, ze Opera je najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

http://rapidshare.com/ files/35767144/TCM.7.0.Final.rar
Odpovedať Hodnotiť:
 

zahrame sa na warezforum..

a nemohol by si to hodit napr. na edisk ???
Odpovedať Hodnotiť:
 

aj tak za tyzden dva vyjde dalsia opravna verzia :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

To super vecicka toto...ale Opera je ajtak najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale to nemeni nic natom, ze Opera je najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

nie opravna ale OPERAvna
Odpovedať Hodnotiť:
 

btw, ten update.dsl.sk by potreboval update :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

To super vecicka toto...ale Opera je ajtak najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nekradni NICK :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

lebo co ? :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Lebo OPERA je aj tak najlepsia!!!
Odpovedať Hodnotiť:
 

ano aj tie \"pravidelne mesacne aktualizovane statistiky merani\"
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale to nemeni nic natom, ze Opera je najlepsia
Odpovedať Hodnotiť:
 

OPERA je najOPERA, proste Opera je naj a naj znamena opera.
Odpovedať Hodnotiť:
 

aj OPERETA je dobra, ale OPERA je predsa len lepsia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

OPERA je ajtak najlepsia, OPERA go go go
Odpovedať Hodnotiť:
 

aky vyznam ma ked to opakujes s odstupom par minut ?

vieme ze ff je best
Odpovedať Hodnotiť:
 

OPERA je skvela.. velmi sa mi paci ako to dokazu spievat.. hlavne tie vysoke tony

Odpovedať Hodnotiť:
 

opera je dobra, ale za to ty si dobre prijebany.
Odpovedať Hodnotiť:
 

manik ten clovek..cely cas sa bavit iba s total commanderom :D
ale ide mu to:)
Odpovedať Hodnotiť:
 

operaci rulezzaci hnusite mi operu, drzte huby bo prejdem na IE7
Odpovedať Hodnotiť:
 

to by som na tvojom mieste si radsej odpojil net..
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak tak bez OPERY by bol zivot pusty...
Odpovedať Hodnotiť:
 

No citat tieto diskusie, sulam sa na zemi, ake haluze sem pisete :-D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tu mozete stiahnut novu verziu pre windows a dokonca zatial aj nepublikovanu verziu pre Linux, ktora ma vyjist este tento tyzden!
Linux:
http://www.filecrunch.com/file/~euhqch
Windows:
http://www.filecrunch.com/file/~h2ehep
Odpovedať Hodnotiť:
 

www.opera.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

gzip: stdin: decompression OK, trailing garbage ignored
tar: Child returned status 2
tar: Za behu programu nastala chyba
Odpovedať Hodnotiť:
 

To uz musi byt jaka jebnutost? Podsuvat operu ako instalacku total commandera... jak deti ste...
Odpovedať Hodnotiť:
 

k*k*t po*ebany zavirovalo mi to PC. Take pichoviny si strc do riti. Ked to clovek nechce tak ho tu ne*jebavaj. To je opera tak slaba ze ju musite podstrkovat ako fake instalacku?
Odpovedať Hodnotiť:
 

furt TC furt TC koho zaujima taka blbost??
Odpovedať Hodnotiť:
 

blbost je to mozno pre teba
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ze opera je aj tak lepsia a to preto lebo je najlepsia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

len tak medzi nami Firefox je lepsi ako opera
Odpovedať Hodnotiť:
 

Sak to viem. Preto ho pouzivam spolu s (asi) 20% populacie. (de sa nan hrabe opera 0,8%)
Odpovedať Hodnotiť:
 

podla statinstik na mojej stranke navstevnici s operou mi vzrastli o 2.3% takze kam sa hrabe FF co ani poriadne RSS nema a co to potrebuje rozsirenia aby to vobec malo nejaky ucinok..
Odpovedať Hodnotiť:
 

Keby nepouzivam OPERU tak ani neviem kto som!
Odpovedať Hodnotiť:
 

len tak medzi nami Firefox je lepsi ako opera
Odpovedať Hodnotiť:
 

hej tak akurat na domace zuvanie..
Odpovedať Hodnotiť:
 

:D ROFL :D 10 bodov z 10 :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

thx..ale tak ci tak je to pravda :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

mne je fuk či je opera naj alebo nie toto by mala byť diskusia o TC tak hodnote ja si to dnes stiahnem a vyskúšam teraz nemám čas

Odpovedať Hodnotiť:
 

ale na napisanie prispevku do diskusie cas mas :D

Odpovedať Hodnotiť:
 

Este tyzden pouzivania OPERY a mozem ist maturovat...
Odpovedať Hodnotiť:
 

OMFG zase pisete o kravinach ako total comamnder. nechaaaaaapem z vas. asi nemate o com pisat. to je ako pisat o tom co vsetko programator posahal... a zakazdym... a zase.... a nabuduce zase... :-/
Odpovedať Hodnotiť:
 

TC to je Tauren Chieftain ?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Total Commander 7.0 Final + key:

http://rapidshare.com/files/36111635/T7final.rar

Odpovedať Hodnotiť:
 

Niektori ludia nosia tricka s FireFoxom, tvorcovia FireFoxu nosia tricka s OPEROU!
Odpovedať Hodnotiť:
 

niektorim ludom nejebe, niektori sa volaju Bozz
Odpovedať Hodnotiť:
 

neviem naco je to spamovanie ze opera je naj pre tych par ludi co vobec vedia co je opera :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

To je toto v divadle.
Firefox znižuje Ph v ústnej dutine
Odpovedať Hodnotiť:
 

na spominanom odkaze nie je podrobna recenzia bety 2 Total Commandera 7, iba info ako v tomto clanku...
Odpovedať Hodnotiť:
 

kok_ti opera je cista kktna, vsetko ja tam na p. a to vyberanie kariet, fuu, ale aj dalsie funkcie a zobrazovanie inej urovne su cisto na hovno. Firefox is the best
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak ty si tiez dobry kokot, ked uz chces nadavat tak to pis normalne, nie jak jebo.
Odpovedať Hodnotiť:
 

:)
psl reupnire crack , thx :)
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár