| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Parada
Od: Parada
|
Pridané:
7.6.2007 9:08
Este by ma zaujimalo, kolko vlakien moze byt v jednom kabli... ak aspon takych 10 tak super, idem si postavit vlastny opticky backbone...
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
7.6.2007 9:48
Som zvedavy ako narazis ked zistis cenu :) 12 sk/m to uuuurcite nebude :)
|
| |
hhh
Od: hhh
|
Pridané:
7.6.2007 22:04
To super vecicka toto...ale Opera je ajtak najlepsia
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
7.6.2007 22:43
seriove pripojenie je pomalsie ako paralelne, aspon ked to ma komunikovat s jednzm yariadenim... Myslim, ze aj USB ma 1 na prichadyajudcu a 1 na prichadzajucu komunikaciu
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
7.6.2007 10:16
pokládka 1m optického kábla do zeme , s výkopovými prácami , pET chráničky samotný kábel .. zafúknutie zváranie cca 80-100/m + ešte treba prirátať cca 2000 za konvertr a to len na jedenj strane na jedno max dve vlákna ...
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
7.6.2007 17:21
no sice sa v tom nevyznam :-), ale to asi plati pre tie klasicke opticke vlakna nie ? , tieto plastove ako pisu su urcene aj do domacnosti, takze tam to zakopavat nebudes.
|
| |
fuk
Od: fuk
|
Pridané:
7.6.2007 10:20
keď takéto optické vlákna môžu strihať a napájať aj domáci užívatelia bez špeciálnych nástrojov.
citaj clanok najprv. dement
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
7.6.2007 15:20
nech netestuju ale radsej nech to rovno prasknu do prevadzky...
mna by zajimalo ake maju obmedzenie kable ktore idu z europy do USA???
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
7.6.2007 15:39
parada :))) konecne normalny ineternet do baraku a nie nejaky low 100Mbps :D
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
7.6.2007 17:18
ty sy kokot
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
8.6.2007 8:00
no koko+ je niekto iný ... ten čo napíše "sY"
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
7.6.2007 17:28
Toto vlakno idealne na take to domaace zuvanie.
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
7.6.2007 18:43
prvy krat som sa zasmial ale teraz to uz je trapne... skus daku inu reklamu
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
8.6.2007 18:11
ja sa pamatam ked tu niekto mudry ohladom optickeho kablu zapotil nieco v zmysle ze ten kabel je olovnaty hhhhhhhh fakt cest vynimkam ale tento vynalez je fakt dobry pretoze mnohi asi ani netusia ze s klasickym sklovlaknitym optickym kablom sa nemoze hrat nikto a je to dost riskantne aj pre specializovanych kabelarov
|
| |
Gitara
Od: Gitara
|
Pridané:
9.6.2007 8:57
Ja mám polymérové ponožky
|
| |
Luciferian
Od: Luciferian
|
Pridané:
9.6.2007 10:35
no tak to si ty ponozky mozes hned aj napojit do compu ked to zvladnes :P
|