| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
6.6.2007 9:04
jaj keby tak nesli po cene ale po kvalite ,ale sice na to tu je IBM/lenovo :)
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
6.6.2007 18:15
A co tak kvalita za rozumnu cenu? :)
|
| |
Pitu
Od: Pitu
|
Pridané:
6.6.2007 9:35
Presne tak keby ACER nebol taky lacny tak urcite by sa tam nedostal...:)
|
| |
nknk
Od: nknk
|
Pridané:
6.6.2007 9:42
acer preda kazdemu iba jedno PC... ine uz bude druhy vyrobca...
a je to aj moj pripad...
|
| |
rE3wZ
Od: rE3wZ
|
Pridané:
6.6.2007 10:29
tak, tak...
kazdy spravi rovnaku chybu iba jeden krat (myslim) :)
acer sa da, ale v dnesnej dobe za rovnaku cenu lepsi asus...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.6.2007 10:51
tak ja mam zase opacny nazor po osobnej skusenosti s asusom... ide aj o kus stastia ako len vyrobcu... uz by ste to mohli zacat chapat...
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
6.6.2007 11:01
presne tak . mozes vychytat dobry aj zly kus :P a nie je to len o znacke , pokazit sa moze kazdy. Videl som viacej asusov s rozdrbanymi krytmi a plastami ako acerov ;) mam NB/acer uz rok a som spokojny :P funguje tak ako ma, vyzera ako novy.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
6.6.2007 13:22
ja mam acer uz 3 rok ma svoje muchy ale da sa ide o pomerne lacny typ cize to trosku ospravedlnuje, ale kveci myslim si ze ked si kupi niekto lacny notebook jedno akej znacky tak to nebude kvalitou to iste ako drahsi model.
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
6.6.2007 18:16
Asus? Nedaj sa vysmiat...z desiatkov asusov, co sa pohybuju/pohybovali v mojom okolo isli na reklamaciu vsetky...zrejme im prinasam smolu :)
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
6.6.2007 17:26
Toto dokazuje že predať sa dá naozaj všetko
|
| |
After F
Od: After F
|
Pridané:
6.6.2007 23:29
Ale tu je rec o netebookoch.
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
7.6.2007 21:28
Mne to dorazilo, tebe asi nie. Predať sa dá všetko, aj takéto šmejdy
|
| |
loloid
Od: loloid
|
Pridané:
6.6.2007 21:17
najlepsie je poskladat si PC a nekupovat celu zostavu..
moj nazor ;-)
|
| |
chameleon
Od: chameleon
|
Pridané:
7.6.2007 13:59
vela stastia ti prajem pri skladani vlastneho NB :D
ale inac klasicke PC su asi najlepsie poskaladat ;)
|