| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
5.6.2007 11:33
sa neviem dockat, co to bude za vymysel. Neviem, ci to bude niekto chciet, ked to bude strasny sunt, a zas asi tam ani nic prevratne(alebo aspon trochu vykonne) nedaju takze v tom buducnost nevidim
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
5.6.2007 11:41
Ak si nepochopil toto nieje komercny produkt urceny primarne preo Europu, Ameriku ci bohate azijske krajiny, tu ide o PC pre chudobne krajiny. Ale za tu cenu, keby tam daju nejaku 500 ci 800 procesor ktomu nejaku 128 Ramkua flash karty ako HDD + USB a WiFi tak by to mohlo byt zaujimave aj pre svoju prijatelnu spotrebu a na zakladne ukony pre ludi by to bohate stacilo...
|
| |
micimackó
Od: micimackó
|
Pridané:
5.6.2007 11:42
Holy megtalalom az Vamoss szabady utcat ?
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
5.6.2007 12:00
slotu na teba
|
| |
0036
Od: 0036
|
Pridané:
5.6.2007 13:15
Skor na teba... Kto si ty ze si dovolujes pisat taketo reci? Alebo si myslis ze touto vetou vynikas z obycajneho ludu? Ak ano, mas pravdu... ak si myslis ze si viac, ako obycajny Madar, Cech, Slovak, Nemec alebo Anglican TAK SA ZOBUD, ALE VELMI RYCHLO!
|
| |
slovan
Od: slovan
|
Pridané:
5.6.2007 13:58
to snad nemyslis ze sa tu nechame provokovat od nejakeho madara............
nas slovanov je 300 milionov a nejaky mongoli nam tu nebudu skakat po hlave
|
| |
vela si chybal v skole
Od: vela si chybal v skole
|
Pridané:
5.6.2007 14:47
no matematika a dejepis neni tvoja silna stranka, ale to nevadi staci ze mas belase triko a skandujes Slovan do teho.
Nepouzivaj vyrazy ako "nas Slovanov", lebo si neni ziadni vodca a madari teda Húni prisli z Turecka nie Mongolska. Odtial si asi len ty, ked sa pretvarujes ako si v pohode a aky si ty najvacsi Slovak.
P.S. s vysledkami ake dosiahol Slovan v lige by som bol velmi ticho ....
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
5.6.2007 15:30
...These theories contain various elements: that the name "Hun" first described a nomadic ruling group of warriors whose ethnic origins were in Central Asia, and was most likely in present day Mongolia; that they were possibly related to, or included in, the Xiongnu (the theory first suggested...
prosim napis, kde si nasiel o turecku. kedze oni sa presuvali. (ano boli aj v turecku, podla wikipedie)
|
| |
FASFASFAFSASF
Od: FASFASFAFSASF
|
Pridané:
5.6.2007 15:34
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
5.6.2007 15:38
parada, dalsi debil...
anyway, tu je mapa, kde ziju europsky slovania
en.wikipedia.org/wiki/Image:Slavic_europe.svg
ked sa to tak zrata, tak 300mil je realne
|
| |
nepohoda
Od: nepohoda
|
Pridané:
5.6.2007 15:39
novacik v najvyssej lige skonci 3. najlepsi a je zly ? :D
|
| |
Jur1cek
Od: Jur1cek
|
Pridané:
5.6.2007 21:36
nie mongoli ale ugrofíni odborne :-D
|
| |
prasacia rec
Od: prasacia rec
|
Pridané:
5.6.2007 12:18
chro chro chro chre
|
| |
IXO
Od: IXO
|
Pridané:
5.6.2007 13:00
TAK TAK SLOTU NA TEBA
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
5.6.2007 11:43
uplne v pohode projekt, ja nechapem preco sa musi najst furt niekto mudry, kto iba high-end preferuje
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
5.6.2007 15:07
tak linux asi nebude len kralom na server ale aj na notebooky 200 > dolarov
|
| |
SLOTA
Od: SLOTA
|
Pridané:
5.6.2007 15:36
MADARI DO PLYNU
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
5.6.2007 15:39
Sa mi paci ako sa zmenila diskusia o 200$ notebooku na Slovensko-Madarsku problematiku. To je mozne snad iba na Slovenskych forach. (Prejst od IT k nesmrtelnosti chrusta. Hroza.)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
5.6.2007 16:00
chrust je nesmrtelny ma neser!
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
5.6.2007 16:53
blbost po celom svete sa deju taketo veci...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.6.2007 20:53
omg, jasne len na slovensku, TY MAMRD! si precitaj nejaku US diskusiu ktora je ku clanku kde sa len skrtlo okolo Busha... tam najdes vsetko mozne len nie diskusiu k obsahu!!! tak nepiskuj!
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
5.6.2007 23:04
nepYskuj
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
6.6.2007 11:46
Si asi nepochopil co som tym chcel povedat, nevadi. Si mi ponadaval a urcite sa citis lepsie. Hm... dalsi pekny den za nami.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
6.6.2007 18:26
viem o com tocis, ja len kamen...
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
5.6.2007 15:52
no ked to robi ASUS tak to bude akurat hrube ako balik 200$ v 1dolarovkach :)
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
5.6.2007 19:09
No jednoducho super... neviem ako ste sa dopracovali k slov-mad. téme... čo máte za problém??? Nech je hocijakej národnosti... a teba by trebalo dať do plynu a tebe podobných ľudí... ste iní k*k*ti na verejných fórach rozoberať takéto veci... sa zobuďte (mne to pripadá ako keby ste boli rasisti alebo niečo podobné)
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
5.6.2007 20:00
nie rasisti ale nacionalisti ale vsak to mas vsade v kaydom state tak co
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.6.2007 22:17
to je inak strasne strycko SAM zacitil prachy a zacnu robit konkurenciu zobrackemu pocitacu ale tym ze ho budu predavat beznym zakaznikom
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
8.6.2007 13:54
Asi tak nejako.. presne tak. Vsetci sa seru do toho. Aj MS. Ak ja viem tak povodne u 100 $ notebooku mal byt iba linux..
|