| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
31.5.2007 15:51
no uz aby sa rozbehli skoro po celom slovensku aby bolo cele porkytie....ostatne konkurencie nikdy nieje dost a dufam ze aj tie ceny pojdu dole..
|
| |
Lama
Od: Lama
|
Pridané:
31.5.2007 15:56
no kiezby chceli tie orange world baliky aspon zlacniet alebo upravit ich pocet volnych dat, naco mi je HSDPA, ked mam 10 MB...
|
| |
panak
Od: panak
|
Pridané:
31.5.2007 16:51
na email a icq
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 16:51
s 10MB paklom mozes akurat fajčit handry ale hadam pride den ked sa Palo Lančarič /ten s tymi monoklovymi ocami/ dobre vyspi pride rano do prace a zavali dajme im 20MB nech vidia ze nie sme ziadny troskari :o) muhehehe
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
1.6.2007 12:56
20 nedaju. Daju 30 aby mohli frajerit ze su stedri.
Uprimne. Mne je jedno ci to bude 10-50 MB. To je len ICQ a hlavicky emailov (v pripade nutnosti cely mail).
T-Mobile ponukol peknu vec na pop3 poskytol 1 GB za peknu sumu. Cize uz na Kvalitnom zariadeni s Windows Mobile moze byt nastavene zistovanie novej spravy na kazdych 10 minut bez batia sa o prekrocenie limitu.
|
| |
imoilco
Od: imoilco
|
Pridané:
31.5.2007 16:54
Íŕ âĺá-ńŕéňĺ: <a href=http://www.oilco.ru> Oilco.ru </a> ˙ ęóďčë ňîâŕđű äë˙ îňäűőŕ çŕ ăîđîäîě:
<b><a href=http://www.oilco.ru>Óăîëü äđĺâĺńíűé č áĺđĺçîâűé óăîëü</a></b>.
<b>Íŕ ńŕéňĺ <a href=http://www.oilco.ru>Oilco.ru</a> ěîćíî ęóďčňü: <a href=http://www.oilco.ru>Ěŕíăŕë, řŕěďóđű</a>.
<a href=http://www.oilco.ru>Ęóďčňü đĺřĺňęč ăđčëü,áŕđáĺęţ,ňîâŕđű äë˙ áŕđáĺęţ,ůĺďŕ îëüőîâŕ˙.</a></b>
<b><a href=http://oilco.ru/content/view/19/36>Ćčäęîńňü äë˙ đîçćčăŕ</a></b>.
Ďîäđîáíŕ˙ číôîđěŕöč˙ íŕ ńŕéňĺ <a href=http://www.oilco.ru> www.oilco.ru</a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 17:42
este tu nebol...
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
31.5.2007 17:57
mne to ide stale 384/128. teraz som to meral :-(
mam samostatnu simkartu na internet s globetrotter HSDPA kartou. ide to niekomu skutocne rychlejsie?
|
| |
jso
Od: jso
|
Pridané:
31.5.2007 18:01
updatol si firmware ? ja som musel, v BA (okolie Samsung Areny) rychlosti okolo 1.5 mbps
|
| |
plx
Od: plx
|
Pridané:
31.5.2007 22:29
...áno ide to rychlejsie, dnes poobede som nameral download 1,43 Mbps s 3G SIM-kou a N95-kou
|