| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
31.5.2007 10:48
no tak na tej linke sa momentalne nachadza iba LIVE MESSENGER, LIVE.com a LIVE SEARCH, live mail tam akosi nevidim
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
1.6.2007 12:22
"Microsoft v oznámení vydania novej verzie upozorňuje najmä na zvýšený výkon aplikácie."
To akoze aby sme sa nedos*ali ked ho spustime a pojde to skoro ako v MAC OS X alebo na Linuxe???
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
1.6.2007 22:03
ešte rýchlejšie!
to sa dokakáš, keď ti môj mail príde 3 sekundy predtým, než ti ho pošlem!
|
| |
doktor
Od: doktor
|
Pridané:
31.5.2007 10:57
a ja mam Operu a čo
|
| |
kto asi
Od: kto asi
|
Pridané:
31.5.2007 10:58
a ja mam hlinene guločky
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
31.5.2007 15:41
tak sa ich drz, tie ti nezaviria komp ako MS produkty
|
| |
jojo
Od: jojo
|
Pridané:
1.6.2007 8:05
nezaviria komp??? velke reci a sam ficis pod XPčkom
|
| |
krigel
Od: krigel
|
Pridané:
3.6.2007 18:51
tony je linuxak
|
| |
cartman
Od: cartman
|
Pridané:
31.5.2007 10:58
Boze uz ma rozculuju tie prihorete formulacie. Ako moze mat aplikacia vyssi vykon? Vyssi vykon moze mat pocitac, motor alebo nejaky stroj. Aplikacia moze byt tak akurat lepsie optimalizovana a tym sa moze zmenit cas potrebny na uskutocnenie nejakej operacie vnutri tejto aplikace. Aplikacia NEMA vykon. Je bud optimalizovana, alebo ju napisali v MS.
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
31.5.2007 11:59
Super poznamka. Respect :)
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.5.2007 12:17
chlapce, prihorety si akurat tak ty. pocul si uz o veciach ako algoritmus a vykon algoritmu?
|
| |
nibbler
Od: nibbler
|
Pridané:
31.5.2007 12:54
vykon algoritmu? to snad nemyslis vazne, snad zlozitost, nie?
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.5.2007 13:00
a prevratena hodnota zlozitosti snad nie je vykon? ide o kategoriu... softver a algoritmy jednoducho maju vykon, nie su len "optimalizovane"
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
31.5.2007 13:34
studoval som sice softverove inzinierstvo, ale o prevratenej hodnote zlozitosti, "vykon", pocujem prvy krat... to je zaujmave, takze pokial zlozitost algoritmu je O^2 tak vykon bude O^-2 ? lol, blbost, ne-ve-rim
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
31.5.2007 13:49
Prave preto, ze si studoval softverove inzinierstvo o tom nic nevies. Keby si ako on, nestudoval nic, tak o tom urcite vies.:D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 13:55
no ja studujem nieco uplne ine ale logika mi hovori ze vykon moze mat cokolvek co nieco "robi v nejakom case"
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.5.2007 14:00
aspon vidno, na akej skole si studoval, poucky ta naucili ale rozum pouzivat nie. ziadaj vratenie skolneho.
|
| |
nibbler
Od: nibbler
|
Pridané:
31.5.2007 14:07
no tak ocividne si nestudoval informatiku, vsakze? inac by ta nejake take asociacie nenapadli
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
31.5.2007 19:12
niesi ty nahodou z BB?
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
31.5.2007 13:20
vykon algoritmu.Vravel spravne !
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 13:53
vykon je charakterizovany ako praca za jednotku casu... ak sa znizi cas potrebny na vykonanie urcitej "prace" v aplikacii, zvysuje sa teda vykon. samozrejme je to priamo umerne od vykomu pocitaca, ale aplikacia moze mat "virtualny" vykon
|
| |
nibbler
Od: nibbler
|
Pridané:
31.5.2007 14:04
som zvedavy ako sa teda ten "vykon" ide merat, ked je zavisly na rychlosti pc... Prave preto sa pri algoritmoch pouziva zlozitost, ta je od hardverovej konfiguracie nezavisla. A to ci pri nich nejaky "vykon" existuje alebo nie neviem, nikdy som o tom nepocul, pride mi to skor take.. nasilu
|
| |
relbbin
Od: relbbin
|
Pridané:
31.5.2007 14:15
Necytajte sa tu za slovicka, chlapi :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 17:40
odtestuje prvu verziu na mojom PC a potom odtestujem tuto verziu na MOJOM PC a zmeram oba casy.. a rozdiel si mozes vypocitat v percentach... a to je navyseny vykon..
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 19:51
ale vykon nieje len cisto fyzikalne slovo... podla mna by to mohlo mat logiku, ak to berieme z hovoroveho hladiska..
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
31.5.2007 15:25
lepsie optimalizovana. haha
este povedz optimalnejsia alebo najoptimalnejsia
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
31.5.2007 11:58
Ja pouzivam ThunderBird a som spokojny. Urcite nebudem nic nove od MS skusat, pre istotu.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
31.5.2007 13:23
ale skusit mozes. Pravdepodobne sa velmi rychlo prejavi, ze je to zasa nekvalitny soft a tak s kludnym srdcom nadalej mozes pouzivat thunderbird, alebo iny.
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
31.5.2007 14:56
Ja pouzivam Operu a som tiez spokojny - hlavne ze je to jednoduche a all in 1.
|
| |
Kuklac
Od: Kuklac
|
Pridané:
31.5.2007 12:22
Ja nepouzivam nic na email a co teraz ma to vobec netakuje ze aku neww kktinku vymysleli :D
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
31.5.2007 13:32
Duchaplny komentar... asi ho pisal kuklac..
|
| |
fifo
Od: fifo
|
Pridané:
31.5.2007 16:03
Ty nepouzivas nic na rozmyslanie a nie na email.
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
31.5.2007 22:22
to mohli rovno ako nadpis clanku napisat ze dalsie virusy do compu od mrkvosrotu :-D
|
| |
s1n
Od: s1n
|
Pridané:
31.5.2007 23:44
Na tych odkazoch, ktore su uvedene v clanku som ten LIVE Mail nenasiel. Kde sa da naozaj stiahnut ten klient? Takto mi to skor pripada, ze to nie je LIVE ale cele DEAD
|
| |
Sepp
Od: Sepp
|
Pridané:
1.6.2007 12:13
Ja používam takmer všetko od MS, lebo je to vo veľkých firmách bežné a v porovnaní s alternatívami (ktoré nie sú zlé, ale do corporate sféry sa nehodia) podporovanejšie a stabilnejšie. A úplná spokojnosť. Len si nepotrebujem vybíjať frustráciu ako niektorí tu prítomný flameri :)
|
| |
vlaaadooo
Od: vlaaadooo
|
Pridané:
1.6.2007 14:39
nazdar xalani! sry za spam ale sutazim o ucet na rapide tak ma asi xapete: pls regnite sa na www.war4fun.com...a tym mi pomozete tento ucet vyhrat....dufam ze ma xapete a fakt sry za spam...vlado
|
| |
AutoDealersUSAny
Od: AutoDealersUSAny
|
Pridané:
10.6.2007 0:50
<b><a href=http://auto-dealers.quotaless.com>Auto Dealers</a></b>
Find a New or Used Auto Dealership Near You
|
| |
BuyUltramCanadaOK
Od: BuyUltramCanadaOK
|
Pridané:
11.6.2007 16:07
<b>Ultram</b> is another name of Tramadol which is used as an effective pain reliever. Its mode of action resembles that of narcotics, but it has much less potential for abuse and addiction than the narcotics. Ultram is very effective in relieving pain. It is not followed by narcotics side effects. Ultram is not a nonsteroidal antiinflammatory drug (NSAID), and doesn't have the increased risk of internal bleeding that can occur with the use of NSAIDs.
You usually need presctiption to buy Ultram, but in our store you can order Ultram without prescription.
<b><a href=http://buy-ultram-canada.50megs.com>Buy Ultram in Canada</a></b> or in other countries all over the world.
Remember, Ultram is used in the management of moderate to moderately severe pain and may be taken with or without food.
|