| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
31.5.2007 8:59
Snazia sa o nieco :)
|
| |
lul
Od: lul
|
Pridané:
31.5.2007 9:15
urcite...
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
31.5.2007 9:38
Ale konecne vymysleli nenasilne riesenie ako chranit obsah, to sa musi nechat.. aj ked samozrjeme, vsetko sa da nejakym sposobom osalit..
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 10:16
o tom watermarku tu pisali uz nejaky ten piatok dozadu... ale ajtak nemaju sancu, jednak je to nepostihnutelne (si nedokazem predstavit ze na zaklade mojho watermarku v mp3 pojdem do basY :D. ked ma bude niekto srat tak dam jeho podpis do mp3 a sharnem to na DC (viem, nemam jeho ucet na iTunes, ale zistim)) a mp3 sa budu nadalej sirit z inych zdrojov... ale aspon mali pokrok
|
| |
PeSa
Od: PeSa
|
Pridané:
31.5.2007 10:45
"si nedokazem predstavit ze na zaklade mojho watermarku v mp3 pojdem do basY"
no ved pockaj par rokov...
|
| |
Menon
Od: Menon
|
Pridané:
31.5.2007 12:04
jj, presne tak. a zo zaciatku bude podla mna stacit uz ked len budu mazat tie zistene ucty
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 13:32
aj ked v Amerike je vsetko mozne :D
|
| |
roob
Od: roob
|
Pridané:
31.5.2007 19:33
a kto bude taky debil, ze si kupi skladbu kde bude vclenene jeho meno? Nech sa ti keketi zobudia, ked chcem sharovat hudbu, tak si kupim original cd a ripnem to stade bez watermarkov. Dosiahnu len to, ze par % ludi co kupovalo, uz nebude.
|
| |
2314567
Od: 2314567
|
Pridané:
31.5.2007 11:13
Joooj wave ty si ale lama... tak nech sa paci, daj niekoho podpis do mp3. Vies, to nie je ze na zaciatku skladby niekto povie "This was bought by: XYZ" a uz ta vidim ako zistis jeho heslo na ucet na iTunes a zaplatis jeho kreditkou.... Vies, inac za to je kriminal (zneuzitie platobnej karty)...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.5.2007 13:40
tak po prve lama je zviera... dalej, ja viem (relativne) co to je watermark (aj tak sa mi zda ze to original je z obrazkov prebraty ten nazov...) a existuju programi ktore dokazu taku znacku pridat komukolvek do ktorejkolvek mp3 (je jasne aj to ze si to poistuju aj nejakym kodom ktory overi ci je ten watermark pravy "z iTunes"...) ale jedno mi nieje jasne: naco mi bude jeho heslo?????? ved urcite nedavaju do toho marku heslo...
BTW: keby si to bral trochu s nadhladom, ako ostatni, tak tu nerozoberame teraz pi...ny :P
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
31.5.2007 14:53
A preco nie heslo? Nehovorim, ze v plaintexte, ale SHA-512 je celkom slusny hash, ktory je zatial u dlhsich hesiel v kratkom case neprelomitelny.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
1.6.2007 0:57
myslis kratky cas ako ze par minut alebo par rokov..? lebo par dni nieje ziadna prekazka. ale to by myslim nebolo prilis mudre davat tam heslo ked mas na tom iTunes kredity, taku piZZovinu by hadam neurobili ani v Jablku
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
1.6.2007 13:12
chalan, ty tomu fakt nerozumies...
|
| |
NEmeSIS
Od: NEmeSIS
|
Pridané:
31.5.2007 18:14
A to bude pekne ked niekomu tak ukradnu MP3 prehravac, alebo nieco take a pojde za to do basy:)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 17:27
Same "Hudobnici" sa daju kupit bez DRM no kto by kupoval PÓLA MEKÁRTNIHO bez DRM.. :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
1.6.2007 0:59
no urcite vacsia sanca ako avril lavigne... ved najme starsie rocniky si mozu dovolit za dhudbu platit. "...hop apti lilulu..."
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
1.6.2007 12:58
To akoze ked to exportnem do WAVu a potom zakodujem do OGG tak tam ten watermark zostane neposkodeny??? tomu sa mi moc nechce verit...
|