| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nora Mojsejova
Od: Nora Mojsejova
|
Pridané:
30.5.2007 9:24
Mne to nevadi.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 10:48
Hadanka:
Je to male, teple a smrdi to a je toho vsade plno. Co je to?
odpoved: Predsa Bozz!
|
| |
Kuklac
Od: Kuklac
|
Pridané:
30.5.2007 9:36
Nojo zase raz rast cien a to som si chcel kupit neww LCD dufam ze ma to este nechiti :-) bo by to nebolo naj xD
|
| |
jano
Od: jano
|
Pridané:
30.5.2007 10:20
pochybujem ze pred letom niekto zvysi cenu pri lcd alebo i PC, vtedy sa totiz vobec nepredava a naopak sa znizuju na podporu predaja...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
30.5.2007 12:37
Monitor, ktory chcem kupit, uz zdrazel o 200 SK, dufam ze jeho cena vydrzi, kym ho kupim. :P
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 11:00
ja nie som teply
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 15:52
robim si prdel... som teply!
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
30.5.2007 11:39
este ze nezdrazie LSD :)
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
30.5.2007 13:50
alebo DSL :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 15:16
no ak by zdrazelo LSD, uz by som tu nemal mojich menovcoch, lebo uz by neboli tak sfetovani...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 9:45
pisem ako madar, "menovcov" nie menovcoch, som widlak nemozem za to
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.5.2007 17:14
som KOKOT samozrejme som myslel vidlak
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.5.2007 15:14
thaiwansky konstruktery si pravdepodobne zvysia plat o 10percent... to uz bude slusnych 110 dolarov/ROK.
|
| |
Pa3k
Od: Pa3k
|
Pridané:
30.5.2007 17:58
LOL
skoda, ze je to mozno aj smutna skutocnost... :(
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
30.5.2007 22:29
preco tlačia nasilu tie širokouklé obrazovky, už mám tých čapatých postáv plnú r*ťťť
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
30.5.2007 23:30
Ved si tam konecne daj spravne rozlisenie. ;o)
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
2.6.2007 9:00
presne a mas tam aj funkciu pomocou ktorej prepnes zobrazenie 4ku3 zo 16ku9 tak kde je problem a schvalne notebooky maju ake obrazy hh
|