| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
28.5.2007 13:30
dufam ze si daju do drzky
|
| |
Steve J.
Od: Steve J.
|
Pridané:
28.5.2007 13:40
No ja som sa na to pripavoval asi mesiac trenoval... uz sa tesim ako mu prijebem do tych velkych okuiarov
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
28.5.2007 15:32
Alebo dojdu na podium a zacnu:
Jobs: Hi. I'm a Mac.
Gates: And I'm a PC.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
28.5.2007 17:14
lmao, si to zabil :D
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
28.5.2007 18:24
ROFL :D:D:D:D
|
| |
Norika Mojseová
Od: Norika Mojseová
|
Pridané:
28.5.2007 13:55
asi kúpim Braňovi Microsoft a bude pokoj
|
| |
trapne
Od: trapne
|
Pridané:
28.5.2007 20:55
Trapne
|
| |
dagi
Od: dagi
|
Pridané:
29.5.2007 7:21
a to uz preco? Mojsej Vista by znelo dobre. :D
|
| |
Kuklac
Od: Kuklac
|
Pridané:
28.5.2007 13:59
Ich chcu dat na jadno podium spolu sak z toho spravia RING a budu medzi sebou boxovat xDDDD :D
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
28.5.2007 20:13
dufam ze vyhra Jobs
|
| |
Este trapnejsie
Od: Este trapnejsie
|
Pridané:
28.5.2007 20:56
No fakt hahaha...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
28.5.2007 14:15
Ono by to bolo zaujimavejsie keby ma kazdy "svoj PC" so svojim OS. To by bola sranda. Bum BSOD. Bum druhe....
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
28.5.2007 15:48
Skor by som povedal ze Bill pride s I-Macom a Steve na to povie... WOW.
|
| |
HEH
Od: HEH
|
Pridané:
28.5.2007 22:20
ROFL
|
| |
absinth
Od: absinth
|
Pridané:
29.5.2007 19:35
:DDD nice ;)
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
28.5.2007 14:51
Bude prča, keď budú od seba dva metre sedieť, ale komunikovať budú cez webcamy v notebookoch - tak nám demonštrujú budúcnosť technológií v domácnostiach.
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
28.5.2007 19:40
LOOOL
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
28.5.2007 15:04
hold casi sa menia.. nieco podobne ako moja frajerka, ktora sa teraz kamarati z mojou byvalou..co v inom (minulom) case by bolo nemyslitelne..
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
28.5.2007 16:04
povedzte, na ktorom dalsom podiu billy-goat bude, nech nazbieram zhnite paradajky. :-)
|
| |
Prva stavkova
Od: Prva stavkova
|
Pridané:
28.5.2007 16:35
Tak uz je to jasne uz je to tu,
Bill a Steve budu spolu v ringu, pardon podiu a pre atraktivnost je nakoniec planovana strucne rucna vymena nazorov.
Aktualny kurz je 2,14 na Steva a 1,54 na Billiho.
PS: Stavit sa mozete kdekolvek, ale u nas na tie naj ... zapasy.
PSS: V pripade smrti aspon jedneho z bojovnikov sa kurz nasobi
dvoma.
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
28.5.2007 19:34
Na Billa 1,54??!! Azda užíva steroidy?
|
| |
BaSkeR
Od: BaSkeR
|
Pridané:
28.5.2007 20:00
no wes ked ho *ebne tou velkou pixlou s Visty tak sa ani necudujem tomu kurzu :P
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
28.5.2007 22:38
Možno vie z očí strieľať laser a tie okuliare ho len zosilňujú! :O
|
| |
VikaKorvet
Od: VikaKorvet
|
Pridané:
28.5.2007 17:52
all greetings.
at last that i have returned on our forum. all who remembers me - write, we shall communicate (name practically :) same, will guess). whats a new here? Jony where re u? we had so much fun...lol......
|
| |
Jony
Od: Jony
|
Pridané:
28.5.2007 23:52
Hi, sorry that I did not call you but to be honest, you are hot but your mum do it with her tongue...
|
| |
tomy
Od: tomy
|
Pridané:
28.5.2007 18:22
ten film pirati zo silicon valley som videl bol som znechuteny praktikami microsoftu jak vsetko okopiroval
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
28.5.2007 18:26
a ja som videl Hostel a bol som znechuteny, ako to tu na Slovensku vyzera ;o) ...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
29.5.2007 16:14
nepaci, ked ti rypu do zamestnavatela, co?
skoda, ze tvoje prirovnanie nieje ani zdaleka adekvantne. :-)
|
| |
fitipaldy
Od: fitipaldy
|
Pridané:
28.5.2007 20:44
tiez som videl ten film..no znechuteny nie som..ftedy totiz bola "zlata ere legalnej kradeze", bo nato este neboli take zakony ako teraz..nebit toho tak dnes by sme mozno tukali v dose a na 386kach..
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
28.5.2007 22:26
a ja si myslim ze nemas pravdu ... mohli sme byt uz davnoo dalej
|
| |
fitipaldy
Od: fitipaldy
|
Pridané:
28.5.2007 23:41
alebo este viac pozadu...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
29.5.2007 16:15
no mozno by MS sa nesnazil linux komunite trieskat o hlavu vykonstrovane kauzy o patentoch
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
28.5.2007 18:32
dobra sanca pre najomnych vrahov :)2muchy mozno 1 ranou
|
| |
No a uz su www.kamosi.sk
Od: No a uz su www.kamosi.sk
|
Pridané:
28.5.2007 20:24
No a uz su www.kamosi.sk
|
| |
GutoForyT
Od: GutoForyT
|
Pridané:
29.5.2007 19:52
<a href=http://erotic-story.tripod.com/erotic>erotic story</a>
http://erotic-story.tripod.com/erotic
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
31.5.2007 17:23
To aj spam uz cita eroticke pribehy :p kam ten svett speje
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
29.5.2007 22:00
tato veta je krasne napisana: "Film zachytávajúci INŠPIROVANIE sa technológiami Xeroxu v prípade Apple a technológiami Apple v prípade Microsoftu ale nebol nikdy oficiálne autorizovaný."
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 11:05
a ja som bozz.
|
| |
Yuri_
Od: Yuri_
|
Pridané:
30.5.2007 11:06
keby nebolo billa tak nesedite doma u svojim nelegalnych XPciek ale by ste sa nahanali po ihriskach uz to pochopte.....urcite by vam niekto priniesol linux alebo mac z ameriky
|
| |
hrivis
Od: hrivis
|
Pridané:
30.5.2007 20:39
nic v zlom ale si riadne zapotil... este za komancou tu boli rozne pocitace...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.5.2007 11:25
mali tam nainstalovat aj steva ballmera.
|