| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
25.5.2007 20:37
uz sa tesim na konspiracne teorie podomnou:
|
| |
Konšpiračná teória
Od: Konšpiračná teória
|
Pridané:
25.5.2007 20:40
už som tu!!!
:))
|
| |
konšpiračná teória
Od: konšpiračná teória
|
Pridané:
26.5.2007 11:14
http://interval.cz/clanky/kdyz-byti-slovem- nestaci-google-chce-byt-vas-internet/
tu medzeru si samozrejme zruste
|
| |
Konšpiračná teória
Od: Konšpiračná teória
|
Pridané:
25.5.2007 21:21
si hovoril v mnoznom čisle ...
|
| |
Košpiračná teória č. 2
Od: Košpiračná teória č. 2
|
Pridané:
25.5.2007 21:22
Aj ja !! :P
|
| |
Košpiračná teória č. 2
Od: Košpiračná teória č. 2
|
Pridané:
25.5.2007 21:22
Uz je to mnozne cislo :D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
25.5.2007 21:47
OFF TOPIC dementi....
|
| |
Konšpiračná teória
Od: Konšpiračná teória
|
Pridané:
25.5.2007 21:47
Tak naco ste ma tu volali? co sa deje?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
25.5.2007 22:16
zacnem:
urcite nam chcu vstekym vymyt mozgy!
PS: nejde ziadny tracker na torrent!!!! :O co sa stalo??!!!
|
| |
ani mne
Od: ani mne
|
Pridané:
25.5.2007 22:26
ani mne :)
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
25.5.2007 23:17
Ten google je riadny diabol...
|
| |
wlade
Od: wlade
|
Pridané:
25.5.2007 23:56
jupi, google mi pred dvoma dnami poslal 640 USD na ucet :)
http://adsense.zdravystyl.sk
|
| |
Yuri
Od: Yuri
|
Pridané:
26.5.2007 1:20
to by som chcel vidiet ako ti na google reklamy klika denne 100vka ludi...
|
| |
wlade
Od: wlade
|
Pridané:
26.5.2007 8:24
Denne sto ludi neklika ale na sprostredkovania platia za jedneho cloveka 5+250 USD a uz mam dvoch, preto tak vela :) A coskoro pribudnu dalsi
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
27.5.2007 8:26
No to sprostredkovanie ti vyplatia, len ked ten sprostredkovany zacne zarabat peniaze, a 100 kliknuti za den nie je problem
|
| |
swapwithme
Od: swapwithme
|
Pridané:
26.5.2007 8:09
I compiled a list of all the swinger sites I know with photos and links at <a href=http://www.swinger-communities.com>swinger communities</a>.
Can you think of ay others I should add?
Please email me.
|
| |
dibdo
Od: dibdo
|
Pridané:
26.5.2007 10:57
ach boze tito spamboti
|
| |
konšpiračná teória
Od: konšpiračná teória
|
Pridané:
26.5.2007 12:03
http://interval.cz/clanky/kdyz-byti-slovem- nestaci-google-chce-byt-vas-internet/
tu medzeru si samozrejme zruste
|
| |
jugj
Od: jugj
|
Pridané:
26.5.2007 18:36
DSL.sk, co tak zrobit registraciu na pisanie prispevkov? tym by 80% spambotov bolo zrusenych a zvysnym 20% ban :p
|