| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
bubu
Od: bubu
|
Pridané:
25.5.2007 9:59
lent ak dalej
|
| |
olovo
Od: olovo
|
Pridané:
25.5.2007 17:14
no ste ma sklamali!
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
25.5.2007 10:11
olovo sa uklada v mozgu a robi potom galibu.
preto vsetci rychle mastite PREEEEEEEEEEEEEEC od pocitacov!
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
25.5.2007 10:36
nikto ti nekaze tie procesory jest
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
25.5.2007 10:40
:D
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
25.5.2007 12:46
vies co je sublimacia? nastastie, tento problem u olova nie je prilis aktualny
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
25.5.2007 14:17
skoda, ze ty si uz zdrhnut nestihol :) ...
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
25.5.2007 16:41
ja som nastastie zduchol prec dostatocne skoro. ale na teba to ma nejaky zly vplyv.
|
| |
Gula
Od: Gula
|
Pridané:
25.5.2007 10:26
Pozor procesory nie sú určené na konzumáciu, obsahujú olovo. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.
|
| |
:-)
Od: :-)
|
Pridané:
25.5.2007 10:50
Presne toto som chcel napisat. Tu vsak asi ide skor o zivotne prostredie a o \"dobry pocit\" firmy. :)
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
25.5.2007 17:10
Vlastne ide o zamestnancov prítomných pri výrobe (aj keď linky su uzavreté a vetrané).
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.5.2007 21:17
a v ziadnom pripade nevyvolavajte zavrat
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
25.5.2007 10:37
Takze bez toho olova budu tie nove pocitace lahsie? :)
|
| |
tohej
Od: tohej
|
Pridané:
25.5.2007 10:40
podstatne lahsie :)
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
25.5.2007 13:40
no budu maximalne lahsie o 0,02g aj ked tu bude este menej, lebo to nahradi ina latka, ktora tiez nieco vazi
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
25.5.2007 13:44
Nie je to sice presne podla mojich predstav...ale aj drobna zmena k lepsiemu potesi :)
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
25.5.2007 10:37
mna by zaujimalo ci nepoznate nejaky sposob ako to zlato a striebro odtial dostat
nejaky kuchynsky recept ak na to mate tak mozte napisat :)
|
| |
Recept
Od: Recept
|
Pridané:
25.5.2007 10:49
1. roztav procesor
2. pozri body topenia
3. kde je otvor pre vytok, tak tam daj misku
4. vypi to
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
25.5.2007 15:12
ortuť
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.5.2007 21:22
ja si myslim ze keby si chcel ziskat co i len gram toho zlata a striebra musel by si VEEEEELA VELMI VEEEEELA PENRINou nakupit aby si tolko stopil co by asi nebolo hodpodarne a tvoje podnikanie a hospodarenie by ta doviedlo ku krachu
a potom by bol na DSL.sk clanok : Vysledky rocneho hospodarenia firmy JEBNUTY & MANTAK za rok 2007/2008 a boli by to velmi pekne cisla nooo pre nimi by bola ta - minuska
|
| |
GaB
Od: GaB
|
Pridané:
25.5.2007 11:14
V podstate procesor je bezpecny.
Taka otrava olovom z 9mm -ovky je podstatne nebezpecnejsia.
:-)))
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
25.5.2007 13:45
A rychlejsia...zvycajne :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.5.2007 21:23
a ucinejsia
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
25.5.2007 12:16
olovo volovo...
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
25.5.2007 13:33
toto neni zart? vsak olovo sa vo vyrobe nesmie pouzivat uz neaky piatok napr nokia uz cca 2 roky bga komponenty(vsetky komponenty ktore nemaju nozicky) spajkuje bez olova.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.5.2007 14:44
Zaujimave ze zacinaju s bezolovnatym spajkivanim az teraz, ked uz aj na slovensko taka technologia dorazila.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
25.5.2007 16:21
hlavné je,aby to malo bohovskú reklamu....na inom nezáleží.
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
25.5.2007 18:00
nie je o tom náhodou RoHS?
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
25.5.2007 20:28
A o 3 roky zistia, ze cin je 3x nebezpecnejsi. :D
|
| |
marko358
Od: marko358
|
Pridané:
29.5.2007 11:08
tu sa bojite 0,002g olova ale kolko olova je v rybnikoch kde sa kupete to nikto nenapise sak na slovensku sa stale pouzivaju olovenne zavazia a je ich tam teda statocne
Inac v okolitych krajinach je to uz vymyslene bud robie zavazia z zeleza alebo z kamenov sice sa to da kupit aj tuna ale nikto to neprikazuje a co si kupi rybar? olovo za 8sk alebo alternativu za 40SK
|