| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
22.5.2007 10:27
AOE je super hra.
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
22.5.2007 11:00
Viac sa tesim na Starcraft II, AOE je taky suchopadny
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
22.5.2007 13:49
AOE bola super hra---> AOE2 bolo naj ale tento saigon co to predavaju je na hovno
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
22.5.2007 14:58
presne
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
22.5.2007 10:47
To uz bude DSL.sk aj o hrach? omg...
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
22.5.2007 10:51
a co by si chcel? aby tu pisali o nesmrtelnosti chrusta???
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
22.5.2007 10:52
Lepsie ako stale pisat o 100$ notebooku, LED klavesnici Vista vs Linux, FF vs IE, atd. :)
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
22.5.2007 16:18
uplny suhlas, ale zabudol si na "opekacie tlaciarne" toustov a podobne kraviny...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.5.2007 11:09
bude aj o hrach ale iba od microsoftu, ktory je sponzor DSL.sk
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
22.5.2007 11:16
co to kecas? dsl je na rozdiel od inych slovenskych serverov objektivny, o aoe pisu, kedze to hravaju geekovia.
staci sa pozriet napriklad na to, ze nedavny sefredaktor ich konkurenta zive robi v pr agenture zastupujucej microsoft... k tomu neni nic viac treba dodavat.
na rozdiel od nich dsl informuje objektivne, dava priestor aj linuxu a inej konkurencii, podla mna primerane.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.5.2007 14:47
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
22.5.2007 16:20
nemam rad cenzuru... ze by zabrdoldo ziveho???
|
| |
PH
Od: PH
|
Pridané:
22.5.2007 16:53
Príspevok obsahoval objektívne nepravdivé tvrdenia poškodzujúce dotknuté subjekty.
|
| |
reklama
Od: reklama
|
Pridané:
22.5.2007 12:26
reklama pre M$... fuj
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
22.5.2007 14:21
to ze bude StarCraftII je v hernom priemysle daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko hodnotnejsia informacia ako debilny druhy datadisk na AOE3...
starcraft je bestselling RTS sucasnosti... ale s jeho pokracovanim sa DSL nezaobera ved nie je od microsoftu...
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
22.5.2007 14:27
presne to ma napadlo ...
|
| |
Od:
|
Pridané:
22.5.2007 15:46
Vtipné. Správ o hrách na dsl nebýva dáko veľa, ale narýchlo si spomeniem na Entropiu, Pokemon, WoW a možno ešte čosi. Všetky tieto hry sú od Microsoftu a preto tu boli spomenuté? Myslím, že ten tvoj starcraft robil Bizzard, rovnako ako WoW. Jediná hra od MS, ktorá tu bola možno okrajovo spomenutá je Flight simulator X, aj to najmä kvôli spojitosti s DX 10, čiže tieto vaše tvrdenia sa mi zdajú skôr ako fanatické výkriky do tmy.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
22.5.2007 19:14
starcraft predal 9,5 miliona kopii.
Kde sa chyta AOE3 a 2mil? a este sprava je len o datadisku..
hry ktore si vymenoval su but nestandardne alebo top vo svojom poli, kde AOE3 urcite nepatri..
Jediny zaver je ze bud to tykep rad hrava, co pisal spravu, alebo ho zaujal MS...
|
| |
Od:
|
Pridané:
22.5.2007 20:37
Z AoE ako série sa (vraj- wikipedia.. nikde inde som nenašiel lepšie info) predalo 25 mil. kusov, myslím, že to je už aj dosť úspešná séria na to, aby sa jej venovala pozornosť, kým starcraft síce predal tých 9,5 milióna, ale strašne dlho sa okolo neho na PC nič nedialo..
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
22.5.2007 15:54
Strasne by ma zaujimalo kto tu siri tieto bludy a preco. Zeby nejaka konkurencia?
Postoj DSL k Microsoftu sa mi zda absolutne neutralny a objektivny, ked tak, tak mozno skor trochu viac kriticky.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.5.2007 17:19
kukni sa do praveho horneho rohu tejto stranky. Takze kriticky byt nemoze :) /MS TechNet/
|
| |
...2
Od: ...2
|
Pridané:
22.5.2007 17:56
hovori ti nieco platena reklama???
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.5.2007 18:29
ano, presne o to mi islo :) Platena reklama.
|
| |
^^^
Od: ^^^
|
Pridané:
22.5.2007 19:16
:D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.5.2007 20:14
keby sa dalo, urcite a radi by si nechali platit od Linuxu, za reklamu na lavej strane...
|
| |
Van Damme
Od: Van Damme
|
Pridané:
22.5.2007 21:33
Ty citavas tento server alebo len tak trepes alebo si od nejakej konkurencie?Keby si ho totiz cital tak by si vedel ze MS kritizuju bez milosti a v kuse a netrepal by si take k*******.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.5.2007 10:59
no... zas az tak nie... ak s nahodou MS nieco podari tak to nekritizuju ;)
|
| |
:DD
Od: :DD
|
Pridané:
23.5.2007 23:21
aha.. :))) Dobry prispevok
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
22.5.2007 16:27
C & C General zero hour 4 ever
|
| |
vlaaadooo
Od: vlaaadooo
|
Pridané:
22.5.2007 22:31
Theme Hospital!!!! to je hra....ne tam AOE....preco nenapisat ako zmenila tato hra zivoty ludi....
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.5.2007 11:01
Mal som velku hlavu... nastastie mi ju praskli, odstrihli z nej kus a naspat nafukli... odvtedy je taka akurat, moj zivot sa zmenil k lepsiemu :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.5.2007 0:09
tebe zmenilo Theme Hospital zivot?;D to uz skor Silent Hill;D
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
23.5.2007 0:28
Theme Hospital bol (a je) cool ale kedze je rec o AOE tak podla mna BEST je AOE 2: Conquerors Expansion lebo trojka je sice graficky lepsia ale taka divny mi pripada .... najviac ma znechutili prave niektore graf. detaily ... napr ked lod streli delovu gulu do budovy je spravena pekna animacia ako guľa preleti budovou a ako dopadne na zem tak sa tam este rosku gúľa a v budove ostane diera ale akonahle sa guľa na zemi zastavia a zmizne budova je zasa cela a neposkodena ... to sa mi vobnec nepacilo ...
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
23.5.2007 6:10
tak mne osobne sa viac pacia naturalne hry ci uz o dejepisnej historii v konkretnom pripade utlacani indianov dobijani ameriky ako nejake planetarne scifi blbosti z ktorych maju pozitok ludia ktory vacsinou hravaju v uvodzovkach divne hry v ktorych sa vam z vajicka vytvori 200 metrov vysoka obluda strielajuca plazmove gule a miliony guliek z jedineho prsta hlavne ked sa na to nepouziva cheat alebo mod to uz sa o blbosti da nieco hovorit a starkraft uplne je_em hnez v prvej misii som cd doslovne vyhodil zato aoe 3 je nieco vynimocne ak ste neskusili tak nekomentujte a uz vobec ak ste nehrali cez eos ty co vedia o com hovorim nazory akceptujem ostatny si mozu spievat o svojich ufo a nicom dalej
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.5.2007 11:03
mno.. AOE som hral len jednicku a dvojku... nezaujali ma... ale ked uz to UFO spominas, tak najviac prebdenych noci som zazil (okrem Falloutu 2) pri hre UFO: Enemy Unknown :P
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
23.5.2007 11:45
fallout je teda fakt super hra..jedna z najlepších aké som kedy hral..obidva diely som prešil minimálne 3 x ;)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.5.2007 12:39
to jo... skoda ze Fallout Tactic tak dosrali...
|