neprihlásený Sobota, 27. júna 2026, dnes má meniny Ladislav, Ladislava
Nové pokračovanie AOE III, The Asian Dynasties

DSL.sk, 22.5.2007


Age Of Empires III sa stane prvou hrou z tejto populárnej série real-time strategických hier od Microsoftu, pre ktorú bude vydaný druhý rozširujúci pack.

Microsoft ohlásil vydanie druhého rozširujúceho packu The Asian Dynasties na jeseň.

Pribudnúť by malo viacero ázijských národov, nové spôsoby výhry, nové generovanie náhodných máp, pätnásť nových ázijských Wonders.

The Asian Dynasties tentokrát nevyvíjajú priamo Ensemble Studios ale Big Huge Games, autori Rise Of Nations.

Z AOE III sa od jej uvedenia na jeseň 2005 predalo viac ako 2 milióny kusov. Na jeseň minulého roka bol vydaný rozširujúci pack The War Chiefs.

Pôvodná prvá verzia Age of Empires bola vydaná v roku 1997, rozširujúci pack Age of Empires: The Rise of Rome nasledoval v roku 1998.

Age of Empires II: The Age of Kings bola vydaná v roku 1999, rozširujúci pack The Conquerors nasledoval v roku 2000.

Tretia verzia bola vydaná po dlhých piatich rokoch od poslednej novej verzii 18. októbra 2005.



Najnovšie články:

SpaceX plánuje byť mobilným operátorom z vesmíru
Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje


Diskusia:
                               
 

AOE je super hra.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Viac sa tesim na Starcraft II, AOE je taky suchopadny
Odpovedať Hodnotiť:
 

AOE bola super hra---> AOE2 bolo naj ale tento saigon co to predavaju je na hovno
Odpovedať Hodnotiť:
 

presne
Odpovedať Hodnotiť:
 

To uz bude DSL.sk aj o hrach? omg...
Odpovedať Hodnotiť:
 

a co by si chcel? aby tu pisali o nesmrtelnosti chrusta???
Odpovedať Hodnotiť:
 

Lepsie ako stale pisat o 100$ notebooku, LED klavesnici Vista vs Linux, FF vs IE, atd. :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

uplny suhlas, ale zabudol si na "opekacie tlaciarne" toustov a podobne kraviny...
Odpovedať Hodnotiť:
 

bude aj o hrach ale iba od microsoftu, ktory je sponzor DSL.sk
Odpovedať Hodnotiť:
 

co to kecas? dsl je na rozdiel od inych slovenskych serverov objektivny, o aoe pisu, kedze to hravaju geekovia.

staci sa pozriet napriklad na to, ze nedavny sefredaktor ich konkurenta zive robi v pr agenture zastupujucej microsoft... k tomu neni nic viac treba dodavat.

na rozdiel od nich dsl informuje objektivne, dava priestor aj linuxu a inej konkurencii, podla mna primerane.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
Odpovedať Hodnotiť:
 

nemam rad cenzuru... ze by zabrdoldo ziveho???
Odpovedať Hodnotiť:
 

Príspevok obsahoval objektívne nepravdivé tvrdenia poškodzujúce dotknuté subjekty.
Odpovedať Hodnotiť:
 

reklama pre M$... fuj
Odpovedať Hodnotiť:
 

to ze bude StarCraftII je v hernom priemysle daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko daleko hodnotnejsia informacia ako debilny druhy datadisk na AOE3...

starcraft je bestselling RTS sucasnosti... ale s jeho pokracovanim sa DSL nezaobera ved nie je od microsoftu...
Odpovedať Hodnotiť:
 

presne to ma napadlo ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vtipné. Správ o hrách na dsl nebýva dáko veľa, ale narýchlo si spomeniem na Entropiu, Pokemon, WoW a možno ešte čosi. Všetky tieto hry sú od Microsoftu a preto tu boli spomenuté? Myslím, že ten tvoj starcraft robil Bizzard, rovnako ako WoW. Jediná hra od MS, ktorá tu bola možno okrajovo spomenutá je Flight simulator X, aj to najmä kvôli spojitosti s DX 10, čiže tieto vaše tvrdenia sa mi zdajú skôr ako fanatické výkriky do tmy.
Odpovedať Hodnotiť:
 

starcraft predal 9,5 miliona kopii.

Kde sa chyta AOE3 a 2mil? a este sprava je len o datadisku..

hry ktore si vymenoval su but nestandardne alebo top vo svojom poli, kde AOE3 urcite nepatri..
Jediny zaver je ze bud to tykep rad hrava, co pisal spravu, alebo ho zaujal MS...

Odpovedať Hodnotiť:
 

Z AoE ako série sa (vraj- wikipedia.. nikde inde som nenašiel lepšie info) predalo 25 mil. kusov, myslím, že to je už aj dosť úspešná séria na to, aby sa jej venovala pozornosť, kým starcraft síce predal tých 9,5 milióna, ale strašne dlho sa okolo neho na PC nič nedialo..
Odpovedať Hodnotiť:
 

Strasne by ma zaujimalo kto tu siri tieto bludy a preco. Zeby nejaka konkurencia?

Postoj DSL k Microsoftu sa mi zda absolutne neutralny a objektivny, ked tak, tak mozno skor trochu viac kriticky.
Odpovedať Hodnotiť:
 

kukni sa do praveho horneho rohu tejto stranky. Takze kriticky byt nemoze :) /MS TechNet/
Odpovedať Hodnotiť:
 

hovori ti nieco platena reklama???
Odpovedať Hodnotiť:
 

ano, presne o to mi islo :) Platena reklama.
Odpovedať Hodnotiť:
 

:D
Odpovedať Hodnotiť:
 

keby sa dalo, urcite a radi by si nechali platit od Linuxu, za reklamu na lavej strane...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ty citavas tento server alebo len tak trepes alebo si od nejakej konkurencie?Keby si ho totiz cital tak by si vedel ze MS kritizuju bez milosti a v kuse a netrepal by si take k*******.
Odpovedať Hodnotiť:
 

no... zas az tak nie... ak s nahodou MS nieco podari tak to nekritizuju ;)
Odpovedať Hodnotiť:
 

aha.. :))) Dobry prispevok
Odpovedať Hodnotiť:
 

C & C General zero hour 4 ever
Odpovedať Hodnotiť:
 

Theme Hospital!!!! to je hra....ne tam AOE....preco nenapisat ako zmenila tato hra zivoty ludi....
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mal som velku hlavu... nastastie mi ju praskli, odstrihli z nej kus a naspat nafukli... odvtedy je taka akurat, moj zivot sa zmenil k lepsiemu :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

tebe zmenilo Theme Hospital zivot?;D to uz skor Silent Hill;D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Theme Hospital bol (a je) cool ale kedze je rec o AOE tak podla mna BEST je AOE 2: Conquerors Expansion lebo trojka je sice graficky lepsia ale taka divny mi pripada .... najviac ma znechutili prave niektore graf. detaily ... napr ked lod streli delovu gulu do budovy je spravena pekna animacia ako guľa preleti budovou a ako dopadne na zem tak sa tam este rosku gúľa a v budove ostane diera ale akonahle sa guľa na zemi zastavia a zmizne budova je zasa cela a neposkodena ... to sa mi vobnec nepacilo ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak mne osobne sa viac pacia naturalne hry ci uz o dejepisnej historii v konkretnom pripade utlacani indianov dobijani ameriky ako nejake planetarne scifi blbosti z ktorych maju pozitok ludia ktory vacsinou hravaju v uvodzovkach divne hry v ktorych sa vam z vajicka vytvori 200 metrov vysoka obluda strielajuca plazmove gule a miliony guliek z jedineho prsta hlavne ked sa na to nepouziva cheat alebo mod to uz sa o blbosti da nieco hovorit a starkraft uplne je_em hnez v prvej misii som cd doslovne vyhodil zato aoe 3 je nieco vynimocne ak ste neskusili tak nekomentujte a uz vobec ak ste nehrali cez eos ty co vedia o com hovorim nazory akceptujem ostatny si mozu spievat o svojich ufo a nicom dalej
Odpovedať Hodnotiť:
 

mno.. AOE som hral len jednicku a dvojku... nezaujali ma... ale ked uz to UFO spominas, tak najviac prebdenych noci som zazil (okrem Falloutu 2) pri hre UFO: Enemy Unknown :P
Odpovedať Hodnotiť:
 

fallout je teda fakt super hra..jedna z najlepších aké som kedy hral..obidva diely som prešil minimálne 3 x ;)
Odpovedať Hodnotiť:
 

to jo... skoda ze Fallout Tactic tak dosrali...
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár