| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Acryll
Od: Acryll
|
Pridané:
21.5.2007 18:22
hmm...maju pomerne nizky upload...
|
| |
beardie
Od: beardie
|
Pridané:
21.5.2007 18:25
urcite lepsi ako DSL
|
| |
Composite
Od: Composite
|
Pridané:
21.5.2007 20:59
No hovoríš to ako keby bombastický :D
512kbps je pri 8Mb DW normál, neboj sa ty nič rozbehne sa poriadne ADSL2+ tam je max. UP 3,5, tak to hadam dajú na 2,5.
Pri káblovom nete by som UP čakal aspoň polovičný a nie taký shitny, takto myslel autor vyššie
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
22.5.2007 3:06
U T-Comu sa dockas takych rychlosti az potom, co s velkou reklamnou pompou uvedu rychlejsi 8G internet ADSL2+turbo+extra, ktory chystaju snad o dalsie 3 roky.
Takze kludne snivaj dalej. Bol by som blbec, aby som nadalej pouzival DSL, ked mam moznost zaviest si CHELLO. Ako jedine ponuka tiez zdvojnasobeny upload. Linku 2048/512 ti za tie peniaze neponukne nikto. Navyse si myslim, ze CHELLO light teraz zvysia na 4Mbit.
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
22.5.2007 18:31
Composite len si zabudol dodat tu cenu za ADSL+ !!! Kazdy si to dovolit nemoze brate moj.. ;)
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
22.5.2007 18:56
Mozno si to aj dovolit moze, ale podla mna to nestoji za tie peniaze. Uz 1000,- Sk za pripojenie na internet je vela.
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
21.5.2007 18:30
Chybicka sa objavila v nespravnom gramatickom tvare :)
Poskytvatel internete
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
21.5.2007 18:31
hat.. Káblové pripojenie k Internete chello :) sory
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
21.5.2007 20:02
Autor clanku je asi z juzneho Slovenska ;-)
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
21.5.2007 18:36
Ďakujeme za upozornenie.
|
| |
duri
Od: duri
|
Pridané:
21.5.2007 18:36
no ten upload teda fakt nic moc
http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=18041
|
| |
Gorunfort
Od: Gorunfort
|
Pridané:
21.5.2007 18:38
Hoodia is currently the most publicized and talked about natural diet pill in the USA. It has been featured on CBS 60 Minutes, ABC, NBC Today, BBC, CNN, in Oprah's "O" Magazine and in other major electronic and print media.
What do you think about <a href=http://www.hoodiabalancepills.com/>Hoodia weight loss supplement</a>?
|
| |
Duke
Od: Duke
|
Pridané:
21.5.2007 18:51
Chello mame vo firme, Profesional ci ako sa vola a vazne mozem povedat ze to je to dobre pripojenie. Neviem ci vobec doteraz niekedy padlo, rychlosti su stabilne, vyborna latencia, vecer ostavam hravat vo firme hry s kamosom a fici to jedna radost. Skoda ze chello nie je aj u nas na dedine :(
|
| |
vysyus
Od: vysyus
|
Pridané:
21.5.2007 19:15
no chello je spolahlive aj u mna, len ten upload...
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
21.5.2007 19:26
...co vam na to uploade vadi? vsak ked chcete tahat torrenty, tak si kupte vlastny linku :P
btw vsak si mozte kupit dvojnasobny upload.
|
| |
Composite
Od: Composite
|
Pridané:
21.5.2007 21:00
Všade vidíš len torrenty, všetci píšte len o torrentoch, vysoký UP vyiem využiť aj inak, a nemyslím tým server.
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
21.5.2007 21:41
Presne tak, cez to skvele az 1Mbit pripojenie nejde poriadne ani remote desktop, niet pochyb ze koli uploadu.
|
| |
LEECH
Od: LEECH
|
Pridané:
22.5.2007 0:31
NRPG RATIO MASTER
|
| |
fero182
Od: fero182
|
Pridané:
21.5.2007 19:28
no hej som spokojny snim iba co malo raz vypadok aj to ked nejaky robotnici pod zemou presekli opticke kable:D
|
| |
Saaw
Od: Saaw
|
Pridané:
21.5.2007 19:53
Ak zvysia rychlost a upload a pritom nezavedu FUP alebo limit na objem dat, nizke lat., skoro ziadne vypadky a zostanu pri sucastnych cenach resp daju zlavy, ale aj povodnym zakaznikom tak si myslim, ze chello sa opatovne stane velmi kvalitnym netom, lebo pozorujem na roznych IT forach trend ze ludia si odhlasuju chello z dovodu ze vraj chello straca kvalitu.
|
| |
ty koksssssssssssssso
Od: ty koksssssssssssssso
|
Pridané:
21.5.2007 19:57
cosi chcel vlastne povedat teenager?
Najprv si uprac myslienky v hlave a az potom ich uverejnuj
|
| |
Lotar
Od: Lotar
|
Pridané:
21.5.2007 20:33
Jeho príspevok bol dosť jasný a určite mal väčšiu výpovednú hodnotu ako ten tvoj. A nie som si až taký istý, či by si myšlienky v hlave mal upratovať práve on a nie náhodou ty.
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
21.5.2007 20:12
Ja by som si ho aj tak znova nezaviedol. Budu ma musiet fakt presvedcit jak downloadom tak uploadom a to vo vsetkych variantach nie len tej najrychlejsej ale aj easy a light. Priplacat za nieco co je u konkurencie bezne sa mi nezda ok...
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
21.5.2007 20:27
a ake bude to zrychlnie, som velmi vzruseny
|
| |
Lotar
Od: Lotar
|
Pridané:
21.5.2007 20:32
Naozaj ? Už si sa urobil ?
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
21.5.2007 20:38
ked mi povies ake bude zrychlenie tak ti poviem
|
| |
Saaw
Od: Saaw
|
Pridané:
21.5.2007 20:29
to ty koksssssssssssssso:
co si tym tvojim prispevkom chcel vlastne povedat? nerozumiem. utocis a sam nevies co je a co nieje pravda.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
21.5.2007 20:51
pri všetkej úcte sa rozširujú na nové územia príliš pomaly.ako dlho oxidovali len v blave??magio je na tom tak isto a to si dajú plošné reklamy na cekom území SR.to aby sa človek kvôli nim presťahoval nie?
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
22.5.2007 23:08
Chello planuje velku expanziu do mensich miest. Da sa sudit na zaklade prebiehajucej velmi rozsiahlej expanzie ich dvorneho poskytovatela prenajatych optickych okruhov.
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
21.5.2007 20:58
jake machrovania "pomaly upload" deti moje dute, spomente na casy DIAL UPu a potom si stazujte :D :D :D
|
| |
Saaw
Od: Saaw
|
Pridané:
21.5.2007 21:05
to dressler:
no vies, ale nemozes porovnavat obdobie dial-upu s dnesnim... v tedy bol dial-up relativne slusny net kedze nic ine nebolo.. to je tak isto ako keby si dnes porovnal "hernu konzolu" sega a playstation 3.. asi taky rozdiel..
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
21.5.2007 22:12
ja madarom platit nebudem! :D
*jeden citat z parodie* neberte to osobne ale aj tak ich nemam rad
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
21.5.2007 22:36
radsej chello ako adsl2+ od ST.
|
| |
suhlasim
Od: suhlasim
|
Pridané:
22.5.2007 10:15
Pretoze maju optiku a lepsie sluzby. Moznost zdvojnasobit si upload a cenovo taktiez. Zial ja mozem mat iba T-COM, ked mi skonci viazanost, idem od nich prec.
|
| |
madar
Od: madar
|
Pridané:
21.5.2007 22:40
Za chellom stoja madari?
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
21.5.2007 22:51
Skor za Dunajom...
|
| |
Mucko
Od: Mucko
|
Pridané:
21.5.2007 22:46
Až zistia v DS a NZ ,že im dali verejné pozemky na zasieťovanie za "banány" a oni sa im odmeňujú pravidelným zvyšovaním cien ako v Trnave tiež ich budú hnať svinským krokom do Veľkej dediny. Zakazníci nechcú zľavu zadarmo. Radi si priplatia.
|
| |
SLOTA
Od: SLOTA
|
Pridané:
22.5.2007 0:34
madari zaDunaj aj s Hedvigou spatnou latou madarskou
|
| |
Levones
Od: Levones
|
Pridané:
22.5.2007 3:20
Britney Spears Tried to rape, more detailed photos and video can be looked here.
http://innerlightinc.info/britney/foto1.jpg
http://innerlightinc.info/britney/video.avi
|
| |
PaulKawka
Od: PaulKawka
|
Pridané:
22.5.2007 4:26
Hello. Me and my lovely wife finally managed to buy a house (photo on my site)
There is still lots of work there but company which helped me find it has very flexible and nice rules and seems to have cool affiliate program.
I wonder if such affiliate real estate program can work so I quickly created very small and very plain/clean site:
http://www.forsalebyownerreview.info with link to company which helped find us our lovelly house.
If any of you going to buy/sell real estate or just buy some yard signs or lock boxes in their shop (they have free shiping promotion these days) please use link codes from my site. After getting this house we are broke and I'm trying to find any way to get some extra money to finish repairs.
Best Regards
I'm sorry if I offended anyone with this post, but there is no ad ware or any wired code on my and following site and its just option for people interested in topic who are looking for companies like the one which helped me get own place to live.
|
| |
Blbecek
Od: Blbecek
|
Pridané:
22.5.2007 6:45
Aj tak pozicka od homecreditu je najlepsia a este ako rychlo sa vybavi, dokonca vsetko je to riesene cez telefon a nemusite nikam chodit, no proste uzasne, staci zavolat 0800 111 511 a mate po starostiach
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
22.5.2007 7:52
o uz som tu videl vsetko ale toto nie..
|
| |
Analmasaker
Od: Analmasaker
|
Pridané:
22.5.2007 8:02
Objektívne sa DLS nedá asi porovnávať s chellom ... aspoň nie v BA, mám chello niekoľko rokov, známi majú dsl, a nič, proste nič, chello bez limitov, vynikajúca odozva, deklarovaná rýchlosť nekolíše,stabilita. DSL soooooc, čisté sooooooc ...
|
| |
Tom
Od: Tom
|
Pridané:
22.5.2007 8:53
no ma pravdu, aj ja som mal dsl a je to o triedu nizsie ako Chello, ale stale sa cudujem niektorym ludom - slovači, ze dokaze niekto povedat ze dsl je lepsie ako chello a ver mi ze sa najdu taki ludia.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
22.5.2007 10:20
2 roky som mal DSL a takmer rok mam chello a myslim, ze DSL je lepsie, lebo na DSL som mal vzdy vetsiu rychlost nez bola garantovana aj s agregaciou 1:55 a na chelle to ide pomalsie, niekedy nejde sledovat TV ani len pocuvat 128 kbps radio, ale asi to zavisi aj od lokality.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
22.5.2007 12:42
jj je predsa lepsie mat 1MBit o 50kbps lepsi za tu istu cenu ako 2Mbit o 50kbps nizsi.To da rozum.
A teraz sa dsl este viec oplati mate 1.5 Mbit plus 100kbps a chello od buduceho mesiaca 4Mbit minus 100kbps za tu istu cenu.
To da rozum ze.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
22.5.2007 13:12
O zvysovani rychlosti sa hovori uz dlho a zatial sa nic nedeje, tak uvidime.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
22.5.2007 15:41
je to oficialne potvrdene
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
22.5.2007 9:04
Nevietie o kolko budu zvyšovať tie rychlosti, mam Chello easy a tam by sa zišiel jak down tak upload:)
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
22.5.2007 9:11
Ked sa ti zide vyssi download aj upload, tak si zaplat vyssi pausal za tie 3 stovky mesacne navyse a nesetrilkuj tu.
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
22.5.2007 12:25
800sk sa ti zdá malo ty moták?
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
22.5.2007 12:44
800korun je dost pre azetaka, ten mohol ostat na dialupe, ak si sosac, tak ti je furt malo
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
22.5.2007 18:26
ono ked si prilezitostny sosac, tak ta to nasiera najviac. Ti, co im ide PC 24/7 toho natahaju kolko chcu, ale ja ked si za mesiac stiahnem 3-4 filmy tak sa mi fakt nechce tolko cakat. A dost ma chello stve radsej by som si vybral rozumne FUP ale poriadne rychlosti. myslim, ze s 100GB by sme sa mnohi uspokojili.
|
| |
CHUJ
Od: CHUJ
|
Pridané:
22.5.2007 9:15
KEDY SA TO BUDE ZVYSOVAT A O KOLKO ???
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
22.5.2007 9:20
CHUJ, mas omylom zapnuty caps lock.
|
| |
CHUJ
Od: CHUJ
|
Pridané:
22.5.2007 12:19
NEMAM OMYLOM
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
22.5.2007 14:28
CHUJ, ale ano mas. Je to tlacitko uplne nalavo na klavesnici (pokial nemas G15 a podobne), nachadza sa medzi Shiftom a Tabom. Staci ho raz stlacit.
|
| |
CHUJ
Od: CHUJ
|
Pridané:
22.5.2007 15:35
MAM A6JC
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
22.5.2007 12:27
hmm neviem preco, ale vobec ma netrapi o kolko sa to bude zvysovat. mam ligh (2048/256) a bohate mi to staci. stacilo by mi keby zvysia up na 512 a potom sa nemozem stazovat. stabilita super, rychlost tiez a latencia tiez. rad si kuknem na graf, ako sa mi taha subor a tam rovna ciara a vedla cieslko 250 :) nekolise ani trosicku :) pri chelle ostanem.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
22.5.2007 12:45
250 tam nemas neklam, mas tak 230 maximum :-)
|
| |
Analmasaker
Od: Analmasaker
|
Pridané:
22.5.2007 19:10
mne ide nonstop 245 ... takže neklame ... zaleží od lokality
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
23.5.2007 1:46
nj, asi na tom nieco bude
|
| |
j.r
Od: j.r
|
Pridané:
22.5.2007 16:46
Ja som mal chello 3 roky. Absolutna spokojnost, len som xcel skusit nieco nove. A ked dosiel do BA Orange s FTTH za 800SK tak som nevahal. Mam od nich len net - 10/2 Mbps. Kebyze si dam aj telefon alebo digit TV tak mam az 30/15 Mbps... Bezkonkurencna cena/rychlost/stabilita je skvela. "Problem" je, ze nie vzdy vyuzivam linku naplno (malokto ma UL 10mbps :) tobôž 30). Ale aj tak si stale myslim, ze chello je najkvalitnejsi net na Slovensku. DSL nie je konkurencia...
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
22.5.2007 23:13
Suhlasim. Mne je Chello daleko najsympatickejsia sluzba. Zatial jej davam prednost aj pred FTTH. V kratkej dobe idem s otcom zdielat Extreme, na co sa tesim. Zatial zijem na prehistorickom MW pripojeni, ktore som kedysi zriadil pre otca 5 rokov dozadu, ked sa o fixnompripojeni do Internetu pre domacnosti este nikomu nesnivalo. Avsak 2-3mbit/s down aj up nie je ani dne na zahodenie. :)
|
| |
jonathan
Od: jonathan
|
Pridané:
24.5.2007 7:31
to potom vela sluzieb nepoznas...
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
23.5.2007 8:42
No, ja neviem, ale ja skor 8MBps za 540,- s IPTV aj VoIP v Kosiciach, Poprade, Presove, Trebisove, Michalovciach... Tu ma Chello len par ludi, kazdy odhlasuje ...http://www.antik.sk/
|
| |
Paulina James
Od: Paulina James
|
Pridané:
23.5.2007 9:06
vychodnarska ozrata pakáž
|
| |
jonathan
Od: jonathan
|
Pridané:
24.5.2007 7:29
jj, vychod si zije, naco nam chello, ked mame lepsie pripojenia...
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
23.5.2007 15:59
no ja som mal Chello 2 roky tiez som s nim nemal problemy velmi sa mi lubilo ako zvysovali rychlosti..taktiez aj rychlost bola skvela a stabilna ako pisali viaceri..Ale hold teraz nemozem mat chello, tak som si dal DSL mam ho len par mesiacov ale zatial na DSL nemozem kritizovat frci mi to rychlejsie ako by malo..takze chello a aj DSL su podla mna dobre pripojenia...
|
| |
fff
Od: fff
|
Pridané:
25.5.2007 11:52
Vazeny zakaznik,
aktualne nemame informacie o planovanom zvysovani rychlosti sluzieb
Chello , i ked sa zmeny pripravuju. Pokial sa situacia zmeni , budu
informacie zverejnene tesne pred zvysenim rychlosti cez tlacovu spravu.
S uctivym pozdravom
Tomas Hanusek
Internet Helpdesk
|
| |
dks
Od: dks
|
Pridané:
31.5.2007 17:20
takze od zajtra 1.7.07 je zdvojnasobenie rychlosti
enjoy:)
|
| |
dks
Od: dks
|
Pridané:
31.5.2007 17:20
1.6 samozrejme, preklep :)
|
| |
cdcwc
Od: cdcwc
|
Pridané:
31.5.2007 23:41
kde je tlacova sprava ??? na chello.sk nic neni
|
| |
to je niečo úžasné
Od: to je niečo úžasné
|
Pridané:
19.6.2007 22:18
Internetový obchod na predaj ručne maľovaných obrazov,drevených sošiek,drevených a okrasných hodín,umeleckých predmetov,starožitnosti
www.shop.pariza.sk/
|