| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
21.5.2007 9:10
ked to pojde takto dalej tak o chvílu odkúpi aj COOP Jednotu
|
| |
piton
Od: piton
|
Pridané:
21.5.2007 9:14
loooooooooooooooooooool :D
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
21.5.2007 9:56
to je blbost, najprv kupia McDonals a potom cooop a cooop zavru, lebo bude zbytocna - predsa MSdonals musi stacit kazdemu
|
| |
patic
Od: patic
|
Pridané:
21.5.2007 10:22
aj LIDL Nie
|
| |
serdek
Od: serdek
|
Pridané:
21.5.2007 10:48
LIDL by som zavrel hned teraz, take shitne veci co tam predavaju, horsie jak tesco
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
21.5.2007 17:40
co stes. sprchovy gel za 10korun. len sa musis po osprchovani kuknut ci ti uz koza neodpada.
hentie vyeci by mali byt na predpis. alebo to zadara do kambodze posielat nech ja neprispievam chudobnym detom v ugande ci de
|
| |
mino
Od: mino
|
Pridané:
21.5.2007 9:15
tak to so odkuuuril MS jak sa len da jufff :-) ale mas pravdu
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
21.5.2007 9:30
spiny maju to premyslene s ty nasadenim silverlight ,.len nechapem preco to tu aquanative tak preplatili az o 85percent ,navise <>?<><>
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
21.5.2007 9:57
mas pocit, ze zakaznici maju problem im davat premrstene sumy?
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
21.5.2007 9:58
ku "preplatenie ceny": myslim za billy-goat ho ma velmi dobre premyslene, mozno sa budeme zachvilu divit, co ten koumak vyslpekuluje
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
21.5.2007 16:16
bude tvrdit ze flash porusuje patenty silver light :D
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
21.5.2007 18:24
magori... co zase skusaju... nech zalezu dzuri a nech sa hambia za to co vyrobili doteraz... alebo sa boja googlo????
|
| |
pook
Od: pook
|
Pridané:
21.5.2007 21:54
ludia to je hrozne len lidl nie, kde budem potom kupovat radioaktivne rozky?
|
| |
dsl
Od: dsl
|
Pridané:
22.5.2007 0:29
pockaj pockaj az microsoft zainvestuje do NASA... namontuje do rakety uchvatny system windows... a zrazu na BBC uvidis narodnu tragediu jak gates pri svojom dovolenkovom lete do vesmiru musel resetnut system a ostal v nejakej carnej dzure... :DD az potom bude rosambol :D
|
| |
danman
Od: danman
|
Pridané:
22.5.2007 8:41
tieto ciny mrkvosoftu raz urcite budu potrestane vzburou celej informatickej spolocnosti.... ak ma niekto zaujem sa pridat ozvite sa...
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
22.5.2007 10:37
som s tebou ;-) a myslim ze je nas ovela viacej
|