| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.5.2007 12:46
to budeme moct spajat aj chraneny obsah jedna mp3+ druhamp3 + dalsia a hups cely album
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
21.5.2007 9:48
no, .ms
aspon sa lepsie bude filtrovat obsah od nich. Aj tak, naco by tam kto liezol, ved nic normalne neponukaju
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
20.5.2007 12:53
Dobree, s operou ani krok :D -->Sorry, Microsoft Popfly doesn't support your browser at this time.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
20.5.2007 13:00
som zvedavy, kde su ti Opereni vtaci teraz co ju tolko chvalia. =D
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
20.5.2007 13:01
to nemalo byt nic proti opere, iba tolko, ze microshit vynucuje pouzivanie IE
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
20.5.2007 13:04
ide to aj vo ff aj safari. opera neni podporovana, lebo pre nu neni plugin pre to wpf/e. opera ma tak maly podiel, ze neni pre ms zaujimava... naopak ff a safari si uz ale nemozu dovolit ignorovat
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
20.5.2007 13:03
Som zvedavý, ako chceš, aby Opera podporovala uzavretý proprietárny formát MS predtým, ako ho MS vôbec vydá. Sa zamysli!
Ešte čakám na nejakého týpka, čo povie, že je to chyba Opery.
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
20.5.2007 14:09
to iste Konqueror! - nie ze by ma to nejak trapilo :D
|
| |
operak
Od: operak
|
Pridané:
20.5.2007 17:55
Zaujimave.............................hlavne ze mne to v opere ide. Mam najlepsiu verziu opery 8.54 s upravenymi listami, lebo defaultne su otrasne.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.5.2007 19:26
Mojko a nieje najlepsia = najnovsia? a Ako viem tak najnovsia je uz nieco cez 9.2 no nie?
|
| |
fwas
Od: fwas
|
Pridané:
20.5.2007 20:56
najnovsie nerovna sa najlepsie
|
| |
vrm vrm
Od: vrm vrm
|
Pridané:
20.5.2007 21:52
aha a prave pre toto dopadol aj prieskum nejakej it security company v neprospech tohoto browsera :D
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
20.5.2007 22:46
Ved v opere si mozes zmenit identifikaciu prehliadaca. Zmenis to na Internet Explorer a ides...
|
| |
typek
Od: typek
|
Pridané:
20.5.2007 13:10
je to chyba operi
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
20.5.2007 13:38
LOL :D
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
20.5.2007 14:29
je to chyba v operení
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
20.5.2007 14:34
a ty si chyba rodicov + slovencinarky
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
20.5.2007 13:28
tu sa fakt da normalne diskutovat...
clanky su tu celkom zaujimave, ale diskusie sa nedaju citat, na inych serveroch je to ok, len tu sa musia vyzivat decka v stupidnych poznamkach
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
20.5.2007 14:13
preco ??? jeden z dovodou preco navstevujem tento server su tieto diskusie ktore su lepsie ako suche páisanie o tom istom a da sa na nich dobre zasmiat
a musim podotknut velmi casto su tu aj podnetne diskusie
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
20.5.2007 14:43
tie hadky?
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
21.5.2007 1:39
protestujem, rovnako stupidne diskusie su aj na inych serveroch!
|
| |
diskutuj.com
Od: diskutuj.com
|
Pridané:
20.5.2007 14:23
opera je shit sice lepsia ako IE ale stale shit vraj najinteligentnejsi browser ale ma zatial najviac problemov so strankami ci uz s ich spravnym otvaranim alebo celkovo s pluginmi----FF rulez uz aby bola FF3.0
|
| |
nemas pravdu
Od: nemas pravdu
|
Pridané:
20.5.2007 14:32
moj sa spamataj ff zere 3x viac ram ako opera ked mas otvoreny rovnaky obsah..ff sucks
|
| |
Bozzerant
Od: Bozzerant
|
Pridané:
20.5.2007 14:47
Ty sa spamat a nesetri na ramke. Nezgrloz a kup si +1gb ram a problemy su vyriesene!
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.5.2007 19:27
Lol ten nick. Ked to cita Bozz...
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
20.5.2007 19:36
Asi tak...LOL:)
|
| |
Bozzerant
Od: Bozzerant
|
Pridané:
20.5.2007 14:47
Ty sa spamat a nesetri na ramke. Nezgrloz a kup si +1gb ram a problemy su vyriesene!
|
| |
Dark_S0rrow
Od: Dark_S0rrow
|
Pridané:
21.5.2007 0:42
opera sux kamo, ja som ju testoval, mal som otvoreny youtube a par listov a uz to bolo hodne pomale, FF sice zere ram aj cpu ale vzdy je to omnoho lepsie + porovnajte si scrolling v opere a firefoxe, opera = IE, ten hlupy zbrzdovaci scrolling, pri ktorom sa neda citat, v FF scrollujem pomaly a dokazem aj citat za chodu, cakam flám;D
|
| |
p360t
Od: p360t
|
Pridané:
21.5.2007 13:09
Nechcem tu dehonestovať tvoju fundovanosť, ale ak v prehliadači stlačíš koliesko na myši (stlačíš, neposunieš), môžeš si pohybom sám nastaviť rýchlosť scrollovania.
|
| |
zulu
Od: zulu
|
Pridané:
20.5.2007 20:22
ja som nic nepozoroval... som si nastavil... lepsi nez mat 10 pluginov IQ
|
| |
jopo
Od: jopo
|
Pridané:
20.5.2007 14:32
mas rech bracho ff rulez
|
| |
FF je pre lamerov
Od: FF je pre lamerov
|
Pridané:
20.5.2007 14:33
nie
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.5.2007 16:52
ked uz tak mas Recht
|
| |
diskutuj.com
Od: diskutuj.com
|
Pridané:
20.5.2007 14:42
ff je este aj rychlejsi oproti opere ato nehovorim o 3 ta bude este rychlejsia a s FF som nemal nikdy problem nie ako s operou a to som ju pouzival dlhy cas
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
20.5.2007 14:58
Neni to nieco ako yahoo pipes? Ale neva, zas su "originalny".
Inak kto sa chce stavit, ze pretlacia to svoje silvercudo cez updates?
|
| |
marceelino
Od: marceelino
|
Pridané:
20.5.2007 16:22
firefox sux cox
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
20.5.2007 16:32
firefox je bordel!!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.5.2007 16:53
ten co mas v hlave
|
| |
dalsi Bozz :D
Od: dalsi Bozz :D
|
Pridané:
20.5.2007 19:43
si preratavam kolko pluginou a rozsireni musi mat FF aby sa vyrovanala opere :D
|
| |
angelika
Od: angelika
|
Pridané:
20.5.2007 19:54
ked sa opera maskuje ako ie tak to ide, tak co.. je to v nastaveniach, no problemo deti
|
| |
angelika
Od: angelika
|
Pridané:
20.5.2007 19:54
a uz nejde :D
|
| |
angelika
Od: angelika
|
Pridané:
20.5.2007 19:57
ale prisla som na jedno, ked priamo na domene sa zmeni nastavenie ze sa ma maskovta tak to ide na 100% aj v opere..
|
| |
zuzlu
Od: zuzlu
|
Pridané:
20.5.2007 20:20
to neni chyba opery ale hajzlov co to stvorili... a ide to ak si date identifikaciu ie alebo ff ... nazdar
|
| |
zoluska
Od: zoluska
|
Pridané:
20.5.2007 20:27
<b>Learn to earn money! We will help you to earn already today! The real income!
To all to it you can have a rest on the most expensive resorts of the world, for the minimal payment!
http://clubfreedom.biz/zoluska </b>
<a href=http://clubfreedom.biz/zoluska>Learn to earn money! We will help you to earn already today! The real income!</a>
|
| |
tatar
Od: tatar
|
Pridané:
20.5.2007 22:41
HEhe co mi to vypisalo :
We're sorry, you are seeing this message either because you have not registered with Popfly, or because our servers are taking a long lunch.
|
| |
Geronimol
Od: Geronimol
|
Pridané:
21.5.2007 0:28
Hi all!
Site about <a href=http://audis6.bravehost.com/>audi s6</a>
|
| |
smithhasslerr
Od: smithhasslerr
|
Pridané:
21.5.2007 7:07
what is everyone on this board up to, ive been busy all day i have school in the mornings...
but i just wanted to say what i have to say nice meeting everyone
|