| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
18.5.2007 13:35
vyborne, som zvedavi ci tak bude aj unas
|
| |
adam
Od: adam
|
Pridané:
18.5.2007 13:35
to bude ramka stat 2dolare?:-O
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
18.5.2007 13:44
jeden cip, nie jedna ramka
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
18.5.2007 14:10
2 dolare stoji jeden čip! na ramku ich potrebujes typicky 8 co je spolu 16dolarov za ram, PCB(plošák moze stat nejake 4 dolare co mame 20USD(500SK) za 512MB RAM;-) pritatajte si nejake marže predajcov a sme hned na cene 1000SK ako sa predavaju u nas(neviem presne)
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
18.5.2007 16:34
2GB DDR2-667 Kingston CL5 kit 2x1GB koncová cena 2400 sk
|
| |
eryk
Od: eryk
|
Pridané:
18.5.2007 14:16
co hovorite na tuto stranku?
s2.bitefight.cz/c.php?uid=38365
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
18.5.2007 15:02
tiez by ma zaujimalo kay to ma suvis s temou ??? a co je za blba stranka
BTW viac by ma potesil nadpis
Ceny DDR2 klesli za týždeň NA 22.3%
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.5.2007 15:41
ty ich predsa nekupujes v percentach
|
| |
ojoj
Od: ojoj
|
Pridané:
18.5.2007 15:47
uha niekto sa hrajka za vlkodlakov alebo za upirov no toto spamuj inde blbce... k teme: oplati sa teda kupovat ddr2 alebo cakat na ddr3
|
| |
ouje
Od: ouje
|
Pridané:
18.5.2007 18:36
ddr3 budu spociatku dost drahe, ale casom omnoho lacnejsie ako ddr2 a rychlejsie
|
| |
emanuel
Od: emanuel
|
Pridané:
18.5.2007 14:56
a co ma spolocne ta stranka s DDR2-jkami...???
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
18.5.2007 15:45
Tak ja hodim svoje cisla... Jeden (2*512MB) dual channel kit Kingston 667MHz stoji 1 512,00sk aj s danou. na 1GB ramku treba tych cipov 16 to je dajme tomu 32$ cize co pri kurze 26sk/$ je 832sk,- dajme tomu nejake marze... a este stale maju slusny priestor na zlacnovanie aj ked treba pripocitat dane a ine hluposti snad to este poriadne klesne kym budem kupovat komp.
|
| |
Blizzard
Od: Blizzard
|
Pridané:
18.5.2007 15:47
off topic
www.blizzard.com
blizzard v sobotu predstavy novu hru :D
moznosti - Diablo3, Starcraft2, Warcraft4, Ina.
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
18.5.2007 17:29
A to si kde vykoumal?
No StarCraft 2 by nebol odveci :)
|
| |
www.blizzard.com
Od: www.blizzard.com
|
Pridané:
18.5.2007 18:13
www.blizzard.com
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
18.5.2007 18:25
Kde konkrétne? Neviem to tam vidieť...
|
| |
/:D
Od: /:D
|
Pridané:
18.5.2007 20:50
ten spash screen ktory ty nabehne ked ides na blizzard...
a skus google \"blizzard announce new game\"
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
18.5.2007 21:36
No ja vidím síce splash, ale o novej hre tam nič nie je a keď kliknem na niektorú z ostatných hier, ktoré sú tam dole vypísané tak mi nabehne ešte jeden splash a potom už rovno index2.html.
Tak preto sa tak hlúpo pýtam.
Ale ten Google mi to poriešil, dik ;)
|
| |
Starcraft2
Od: Starcraft2
|
Pridané:
19.5.2007 12:37
je to starcraft2.
www.starcraft2.com
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
19.5.2007 16:07
Dik, dneska to už išlo v pohode ;) Inak zaujímavý koncept...
|
| |
kennyguitar
Od: kennyguitar
|
Pridané:
18.5.2007 16:13
i figured someone on this forum would know i heard someone say it in a chat room, and i have
no idea what the hell they were trying to get at lol thanks to anyone for some input
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
18.5.2007 16:48
ty si len figurka
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
18.5.2007 17:15
Ludia skuste sem niekto hodit linky na konkretne najlacnejsie kusy najma DDR2 800MHz 1GB moduly alebo 2x512 dualkity 800MHz dakujem.
V ageme je A-DATA DDR2 1GB 800MHz 1 039,00 Sk bez DPH.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
18.5.2007 23:04
www.atcomp.sk 1GB DDR2-800 MHz Aeneon 36 mes. 897,00 1 067,43
|
| |
2 tom
Od: 2 tom
|
Pridané:
18.5.2007 18:01
http://www.alza.sk/ 1gb-ddr2-800mhz-pc6400-a-data-d62018.htm
za 1280 Sk s DPH
vymaz medzery z linku
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.5.2007 18:13
tak toto je ta najvecia smejdovina aku kedy som videl tu by som nebral ani keby na ulici rozdavali, samotne ADATA cipu su kvalitne, ale tot je pamet BEZ ADATA cipov to su take ojeby ...
|
| |
ojoj
Od: ojoj
|
Pridané:
18.5.2007 18:38
ale ved tie cipy vyzeraju byt adata ked si zvacsis obrazok
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.5.2007 20:23
ano ale objednaj si a uvidis co ti poslu na OCguru.cz by ti o tom cesi vedeli rozpravat
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
18.5.2007 18:17
Ja som videl najlacnejsie tuto: http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10014720
|
| |
niekto
Od: niekto
|
Pridané:
18.5.2007 18:38
tam by som si nekupil ani hajzlak
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.5.2007 20:25
ak uz chcete tak
http://www.alza.sk/18843585/ddr2.htm
alebo kingstony s headspreedamy
|
| |
KARMAN
Od: KARMAN
|
Pridané:
19.5.2007 17:42
suhlasim, mam snimi moc dobre skusenosti "iriny". Su to proste ochotni ludkovia....
|
| |
KARMAN
Od: KARMAN
|
Pridané:
19.5.2007 17:42
suhlasim, mam snimi moc dobre skusenosti "irony". Su to proste ochotni ludkovia....
|
| |
blusteroffuture
Od: blusteroffuture
|
Pridané:
18.5.2007 22:37
Do you now what is <a href=http://ephedra.netfast.org>ephedra</a>?
Please tell me... thanks!
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
19.5.2007 0:40
ja konkretne som asi mesiac a pol dozadu kupoval corsair dominator 2*1024MB 1066Mhz za cca 9800sk a teraz stoja 8600sk
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
19.5.2007 9:09
za tu cenu by som kupil 4GB 800MHz a este by mi ostalo na pivo
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
19.5.2007 17:32
Mas pravdu, ale ked uz je raz zazity myt, ze je lepsie mat malu a rychlu RAM ako vela pomalej, tak s tym nikto nic nenarobi. Len sa potom ludia cuduju, preco im hra seka, ked sa swapuje na HDD kvoli nedostatku RAM. :)
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
19.5.2007 22:07
no ja osobne nepoznam výrobcu pamätových modulov co vyraba 2*2GB s taktom 1066Mhz
tie ramky co som kupil som zobral preto aby ta zostava bola postacujuca aj o rok dva - plan je taktnut E6600 z 2,4GHZ na 3-3,5Ghz takze si myslim ze som si za tu cenu zobral presne to co som potreboval .)
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
20.5.2007 3:07
tak som sa trosku pohrabal na nete a nasiel som si ze v blizkej dobe GEIL uvedie na trh 8GB Black Dragon KIT
a tie mozno budu taktovane 1066MHz ale som zvedavý na tu cenu :D
|
| |
rrr
Od: rrr
|
Pridané:
20.5.2007 19:28
nema cenu mysliet do buducna, ten tvoj procesor je teraz sice delo,ale o dva roky to bude slabota, ceny pojdu, dole, vykon rapidne hore, ved teraz stoji Q6600 uz 6600Sk
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
20.5.2007 19:57
hh nema cenu mysliet do buducna
dovoli si tvrdit ze ten procesor bude postacovak aj o tri roky
pät rokov dozadu som kupoval AMD xp2500+ jadro Barton
ten procesor je aj v dnesnej dobe postacujuci aj na hry iba by potreboval lepsiu grafarnu ako je ta moja 6600gt
nepustis si vsetko na High detailoch to urcite nie ale hratelne mi na tom ide kazda aj nova hra takze mi nehovor ze nema cenu mysliet do buducnosti
iba ak by si mi chcel o rok kupit nový PC :D potom by to naozaj nemalo cenu :)
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
20.5.2007 20:02
Q-eckom si intel oznacuje procesory quadro
ukaz mi predajcu kde stoji Q6600 6600sk
podla mojich informacii sa toto CPU predava za cca 16000sk
peace :)
|
| |
omg
Od: omg
|
Pridané:
20.5.2007 22:58
najdi di tu na dsl clanok o zlacnovani inteloch, SAK PRIAMO NA TEJTO STRANKE BOLO NAPISANE ZE Q6600 STOJI CCA6600sK !!!
|
| |
KUKAJ
Od: KUKAJ
|
Pridané:
20.5.2007 23:01
http://www.dsl.sk/article.php?article=3865
6600sk
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
21.5.2007 1:30
v tom clanku sa pise ze ma intel na plane 22.jula tohoto roku znizit ceny
ja som reagoval na pripomienku ze ten procesor uz podla doticneho uz predava za 6600sk
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
20.5.2007 19:30
ale ver mi ze ak si spravis na tej istej konfiguracii x- testov aj tam aj v hrach dosiahnes daleko lepsie vysledky na 4GB 800MHz ako na 2GB 1066MHz :-)
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
20.5.2007 19:51
na vysledky v programoch som si tu zostavu nekupoval .)
a na hrach mi bohate stacia 2 GB
na trhu neni ziadna hra ktorej by nestacili 2GB pamäte
a v dohladnej dobe ani nebude
zaklad pc pre hry vzdy tvorila graficka karta a s tou mojou som spokojny
|
| |
trtko
Od: trtko
|
Pridané:
20.5.2007 22:56
na Gothic 3 max detajly mozem mat aj dve Gforce 8tisicky v SLi a bude ti to nahravat jak posrate ked mas len 2GB, a do buducna bude 2GB minimum,
|
| |
MiroTN
Od: MiroTN
|
Pridané:
21.5.2007 1:32
neviem singelplayer rpg som si uz dlhsiu dobu nezahral
ale suhsalim ze v bucucnosti bude 2gb minimum
a ak mrkvosoft bude pokracovat aj nadalej tak tych 2bg budes potrebovat iba na win :)
|
| |
adata
Od: adata
|
Pridané:
21.5.2007 10:54
www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=8231431
mate s nou niekto skusenosti, asi ju kupim,
|
| |
pussy lover
Od: pussy lover
|
Pridané:
22.5.2007 21:46
cawte ktora holka polika geno? bo moju byvalu som s tym mojim delom zadusil som ju vystrikla z vnutra taq ze zdechla pica jedna rapava:D
|
| |
NellyIsFirst
Od: NellyIsFirst
|
Pridané:
31.5.2007 13:44
Hello!
I cannot understand, why so is popular <a href=http://nelly-furtado.mainonline.info>Nelly Furtado</a>.
Why?
|
| |
xfobwnu sxqohmjt
Od: xfobwnu sxqohmjt
|
Pridané:
25.7.2007 10:46
vbijedzwg ikuwzj fmxj xpvi leupdmco zwyips cxmjupw
|