| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
18.5.2007 10:03
Pochybujem ze su Rusi natolko hlupy aby utocili z IPciek ktore patia vlade :D
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
18.5.2007 10:11
Mozno si Rusi mysleli, ze Estonci by si mysleli, ze Rusi to byt nemohli, kedze pouzili svoje IP, ale Estonci by si mohli mysliet, ze Rusi si mohli mysliet, atd...., vyhrava ten kto vymysli, preco sa kvoli takej sprostosti vobec hadaju. :)
|
| |
martan
Od: martan
|
Pridané:
18.5.2007 10:50
a este to mohli robit samotni Estonci ;)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.5.2007 17:57
ked ti niekto blokuje vsetky dolezite servre, nieje to sprostost... predstav si ze nemas pristup k webu kde podavas danove priznanie, alebo eBanking, alebo tak... proste rusi maju nastolenu anarchiu, co snimi...
a mozno su len nasrati na hokej tak blbnu :D
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
19.5.2007 11:54
Nemal som na mysli DDoS, ale to ze sa hdaju kvoli soche. ;)
|
| |
martan
Od: martan
|
Pridané:
18.5.2007 10:49
boli to martania!
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
18.5.2007 13:04
jezisi, ja som sa uz zlakol, ze pod DOS utokmi...
|
| |
Bozz peace
Od: Bozz peace
|
Pridané:
18.5.2007 13:38
neni IP ako IP. Ale poviem Vam ze Estonci dostali Isty Pich.
|
| |
Azurit
Od: Azurit
|
Pridané:
18.5.2007 14:20
Rusi maju mozno aj najlepsich hackerov na svete. Ale pochybujem ze by si vlada vymyslela nieco taketo. Tym nic nedosiahnu - kvoli takemu utoku nepremiestnia ten pamatnik naspat. To je len taky revengee.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
18.5.2007 14:37
Tak co si pozvalo "serverov" alebo "expertov" :D
"Estónsko si pozvalo na pomoc pri obrane proti útokom preťažujúcim viacero veľmi dôležitých serverov expertov z NATO. "
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
18.5.2007 14:39
No mohli to aj lepsie sformulovat.
Ale uz som pochopil konecne aj ja.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
18.5.2007 14:40
No na tom sa da len zasmiat. Dobre, ze nevyhlasili, ze jedna z IP patri rovno Putinovi...
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
18.5.2007 14:42
Aj ja som raz hekoval. Som sa otvoryl Internet Explorer, dal som sa zobrazyt zdrojovi kod a potom som ho dal ulozit a im si to takto aj ulozilo do ich pocitaca z ktoreho ide ta internetova stranka.
|
| |
www.
Od: www.
|
Pridané:
18.5.2007 14:50
Skús si prečítať, čo si napísal. A daj si jednu po papuli...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.5.2007 15:33
to neni frog o je jeho pomstitel napodobnitel
|
| |
Bozz the Original
Od: Bozz the Original
|
Pridané:
18.5.2007 16:37
hej ty zlodej nicku nadomnou daj si facku!
|
| |
gottwald
Od: gottwald
|
Pridané:
18.5.2007 18:32
Frog je podvratny zivel!, robi z nas blaznov!!, chytte ho!!!
|
| |
elhldshld
Od: elhldshld
|
Pridané:
18.5.2007 16:39
ja som sa tiez raz hackol dakomu do pc... tusim to bolo v Miesta v sieti
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.5.2007 17:59
ozaj, rusi asi necitali clanok na DSL.sk o TOR-anonymizacnych serveroch :D:D:D
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.5.2007 20:51
Jaak Aaviksoo kurnik to je co za meno? madari su to! tak im treba.
PS: Rusi su hovada, kazdy druhy tam crackuje (nie fetuje- to pre lamy)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.5.2007 11:01
jebte na to
|