| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Azrael
Od: Azrael
|
Pridané:
28.5.2007 9:30
Kazda ochrana je neefektivna hned po tom, ako je prelomena, nie? ^^
|
| |
shadun
Od: shadun
|
Pridané:
29.5.2007 9:22
Zalezi... ak chapes prelomenie ako najdenie jedneho kluca (napr. hrubou silou) tak ochrana ostava efektivna. Ak zistis ako najst lubovolny kluc jednoducho v kratkom case, tak asi moc efektivna nebude.
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
28.5.2007 9:59
Uff...po precitani nadpisu ma zarazilo, myslel som, ze sa toc o Cascading Style Sheets :D
|
| |
Od:
|
Pridané:
28.5.2007 10:31
ja tiez :)
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
28.5.2007 10:37
me too...
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
28.5.2007 11:23
So do I
|
| |
www.all4you.norunof.sk
Od: www.all4you.norunof.sk
|
Pridané:
28.5.2007 17:20
jj
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
28.5.2007 17:44
Ja tiez, mohli to radsej vyjadrit ako "Ochrana DVD neefektivna"
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
28.5.2007 19:38
podobne:)LOL
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
28.5.2007 11:11
som myslel ze sa jedna o Kaskadove styly
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
28.5.2007 11:36
deto ...
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
28.5.2007 12:00
tak keby rozmyslate, tak CSS styly nemaju byt preco chranene :D
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
28.5.2007 12:46
No vies nie kazdy je taky mudry sikovny a inteligentny ako ty.
|
| |
chudak
Od: chudak
|
Pridané:
28.5.2007 13:17
Waaau genius...8x si precital clanok, nevie o co v nom ide, vrhne sa na diskusiu a nakoniec to zaklincuje takou perlou ze "tak keby rozmyslate"
Rehoooot
|
| |
gila
Od: gila
|
Pridané:
28.5.2007 16:43
Ja som myslel ze ide o CS:Source :D ale nie, srandujem :)
|
| |
no:niesom:koko*
Od: no:niesom:koko*
|
Pridané:
28.5.2007 20:06
aj bez srtandy je to pravda :P...CoD 4ever :D
|
| |
Pitu
Od: Pitu
|
Pridané:
28.5.2007 23:07
poviem vam,ze aj ja som si myslel to iste ako vy nie,ze to sa jedna o neefektivnu ochranu dvd vazne mal byt ten nadpis inak pomenovany..:)
|
| |
Sentinel
Od: Sentinel
|
Pridané:
29.5.2007 8:16
No aj ja som si myslel ze ide o kaskady. A prave preto som si myslel. CSS wtf? Preco to chrania vo Finsku :) Ale mozno keby nemalo ten nazov, by som si to neprecital :) Ktoho vie. Mozno dovody na nazvanie clanku boli prave taketo :)))
|