| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
16.5.2007 8:52
hej, ono to je aj necakane, staci si porovnat pocet PC ktory bol na svete pri uvedeni XP a teraz pri Hliste =D
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
16.5.2007 10:37
1, nepredal, ale shippoval do obchodov a najma k distributorom pocitacov. tj vyliezlo to zo skladu - to sa rata
2, marketingova blbina a vsetci o tom pisu
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
16.5.2007 15:01
Este ze tak... uz som sa zlakol ze na svete je az 40 milionov idiotov :D
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
16.5.2007 15:20
o linuxe tolko ludi ano vzivote nepoculo.
|
| |
harvey
Od: harvey
|
Pridané:
16.5.2007 16:09
a to je chyba... lebo linux ponuka zadara vsetko za co musi clovek microsoftu platit. Nehovoriac o rychlosti systemu. Mal som ubuntu s berylom a na mojej sunke to slapalo ako gula. A Vista... nacitavalo 5 minut a dalsich 5 minut svietil HDD...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.5.2007 12:42
musi je velky pan, ale NEMUSI este veci
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
16.5.2007 19:05
m.es
snazis sa robit flame? ;)
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
16.5.2007 11:17
Na tom nezalezi, halvne je len to, ze MS predal viacej verzii Visty ako XP a tym ma vyssie zisky, co sa prejavi aj na firemnej stastike a tym aj na akciach MS a pod.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
16.5.2007 17:21
mas snad akcie v MS?
|
| |
ja mam
Od: ja mam
|
Pridané:
17.5.2007 0:03
a za posledne 2 tyzdne som zbohatol o 100 tisic;)
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
16.5.2007 20:11
a navyse z toho 80% tvoria OEM verzie predane s novym Notebookom ci PC, len malo drukov by kupilo krabicovu verziu za 10 litrov :-), a hlavne pri notebookoch to kopa ludi kupi aj ked to vlastne nechce :-) lebo je slaby vyber bez OS, a to je monopolne curactvo mrkvosoftu nie nejaky trapny Media player :-)
nie som fanusik linuxu ale je na case poslat mrkvosoft do .... ;-)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
16.5.2007 9:21
Nezdaju sa Vam tie priblble poznamky typu "Mrkvosoft" a "Hlista" trapne? Co mate 12 rokov?
|
| |
After forever
Od: After forever
|
Pridané:
16.5.2007 9:31
ano :D
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
16.5.2007 9:38
Nezdaju sa mi trapne, predpokladam ze by mali vyjadrovat postoj autora k firme Microsoft ako takej. Vy ked s niekym nie ste spokojny, tak ho asi tiez volate inymi menami, len nie jeho vlastnym.
|
| |
ok;)
Od: ok;)
|
Pridané:
16.5.2007 9:54
tak oteraz budeme linux volat plynux ;-))
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
16.5.2007 10:50
to radsej lunex :))
|
| |
syfondt
Od: syfondt
|
Pridané:
16.5.2007 12:28
a co tak lunix :)
|
| |
gdgd
Od: gdgd
|
Pridané:
16.5.2007 14:11
lunik 9
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
16.5.2007 17:22
presne svet skomolenin je krasny... windows yehoVista, lunex, Gerard Retardier... atd.
|
| |
BOzz
Od: BOzz
|
Pridané:
17.5.2007 12:44
heh :)
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
16.5.2007 10:03
Proste tym chcel Bill pekne na konferencii povedat ze zarobili zopar miliard dolarov. Toto ich zaujima hlavne. Vsak su obchodnici, stale boli len dobri obchodnici :) vid piratov zo silikonoveho udolia ...
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
16.5.2007 15:21
ale robia vynikajuci hardware, je to ironia osudu, najvacsia softwarova spolocnost na svete vyraba vynikajuci hardware. :D
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
16.5.2007 15:31
A vynikajuci softver
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
16.5.2007 19:50
kde? co? vari uz nieco take MS vydal?
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
16.5.2007 20:03
Isteze ano, ja som absolutne spokojny.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
17.5.2007 1:16
spokojnost a vynikajuci soft je rozdiel... niektori ludia su spokojny ked maju posny chleba, ale vynikajuce to z daleka nie je...
|
| |
majo
Od: majo
|
Pridané:
16.5.2007 17:16
S klávesnicou od MS mám veľmi dobré skúsenosti *THUMB UP* Jediná škoda, je že na plné využitie tam treba doinštalovať nejaký softvér od MS čo je pod iným OS ako Windows nemožné.
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
16.5.2007 13:20
a nazapocital tam aj hlisty ktore su na notebookoch uz pred instalovane a este sa nepredali koncovenu zakaznikovi ale lezia dakce v sklade ?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
16.5.2007 16:29
No ludska hlupost nepozna hranic.
|
| |
zy0tic
Od: zy0tic
|
Pridané:
16.5.2007 20:33
bill vyraba dobry HW ale SW nie, ale musi sa uznat, ze ludia od BILLA su velmi sikovny ked dokazu predat tolko milionov sraciek hlist :D
|
| |
panak
Od: panak
|
Pridané:
16.5.2007 22:00
minule som pozeral asi na discovery dokument o nasa ako testuju svoje raketove motory ... a uz sa nebudem cudovat ked nejaky raketoplan spadne kedze som si vsimol ze pri testovani pouzivaju windows xp :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
16.5.2007 22:22
nechcem rýpať ale:
"Microsoft predal 40 mil Visty, až 78% premium edícií"
nemá to byť náhodou:
"Microsoft predal 40 mil. kusov Visty, až 78% premium edícií"
pretože predal čo? Vistu? a na čom? tá vista sa na niečom nachádza a to je médium a to je to, čiže kus.
|
| |
jjjj
Od: jjjj
|
Pridané:
16.5.2007 22:57
mozno predal 40 milionov licencnych nalepiek :)
vidite kolko ludi je ochotnych zaplatit za jednoduchy software....aj ked maju alternativy zadarmo..dobre spraveny software je jednoduchy..a windows je jednoduchy....
kazdy na tomto fore vie, ze sympatizujem s windowsami..ale stvu ma tie nehorazne ceny..tieto os sa mi pacia a chcem na nich frcat, ale vistu ultimate si za 13000 asi naozaj len tak domov na dva compy nekupim....
apropo nemala byt nahodou vista predzvest vienny, ktora bude vydana preto, lebo nejaky viedensky parlament vyhlasil, ze nechce vyhadzovat peniaze na drahy os, tak od 2010 prechadzaju na ubuntu??tak prisli s vistou..skoda ze si nevsimli to slovo drahy vo vyhlaseni, a vydali iba novy system (dalsi bude zrejme s nazvom Vienna:), no nevystihli podstatu, ktorou bola cena toho os:(
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
17.5.2007 10:47
Na Vienne je super, ze MS uz dopredu ohlasil, ze vyjde v roku 2009 a ze bude len 64-bit, takze vyvojari maju dead line dokedy musia zapracovat na 64-bit, co bude mat dobry vplyv na vyvoj aplikacii na 64-bit Vistu. Inak bezny clovek nevyuzije Ultimate verziu, takze nemam dovod dat za nu 13 tisic. Alternativny soft je free, resp. vyjde lacnejsie a je kvalitnejsi ako napr Acronis vs kompletna zaloha v Ultimate verzii.
|