| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
manusky
Od: manusky
|
Pridané:
14.5.2007 14:07
lol čo je pre nich 1 milion?:-)))))Vážne sa bojím že skrachuju rofl:D
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
14.5.2007 14:34
No ale ak zaplatia pokutu a stale neprenesu cisla, tak sa im udeli dalsia pokuta. Je to len karny prostriedok, nie nastroj na zbankrotovanie firmy. :)
|
| |
trudi
Od: trudi
|
Pridané:
14.5.2007 15:09
Ano zaplatia dialsiu a stale vedia ze sa im to oplati. Pretoze uzivatelia neprejdu k inemu operatorovi vdaka tomu ze chcu cislo svoje zatial a kim sa to riesi su stale tam kde su a mesacne vinosi s tolkych ludi su vissie ako melon
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
14.5.2007 15:25
Ale potom im mozu este pohrozit odobratim licencie.
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
14.5.2007 19:37
kto odoberie licenciu monopolu v ktorom 51% ma deutsche telekom a 49% slovenska republika? :D
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
15.5.2007 0:23
nj pravda ... ale ak by si vlastne udelili pokutu sami sebe, to by znamenalo, ze vlastne SR by z toho kazdopadne vyslo ziskovo a platilo by len Deutshe telekom, nie? :)
|
| |
fuha
Od: fuha
|
Pridané:
14.5.2007 21:28
Mesacne vynosy za par blbeckov, ktori chcu prejst ku konkurencii a platia telecomu za telefon tri stovky mesacne je viac ako melon? Ma to telecom dobre preratene?
|
| |
trudi
Od: trudi
|
Pridané:
14.5.2007 23:25
Ano maju pretoze vela ludi ani nevie ze je to mozne a chceli by to!!! A keby sa to povolilo nastali by masivne kampane operatorov na toto a to bude znamenat aj masivne stahovanie uzivatelov hlavne oto tam ide!!
A este nieco milionova pokuta je vonku v mediach ale to ako sa vyplati nikto nikdy nebude vediet pretoze Slovenska Republika ma dost vela akcii stale v TCOME a je to v Slovenskej Republike. Takze zariadit jednu pokutu sem tam nieje problem pre ministerstva SR.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:16
Hlavne, ze nepouzivaju moj nick!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:28
Si si istý????
Moj (tvoj) nick som poziadal o prenesenie nicku.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:46
ideme sa hadat?? :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:55
...chodte, ale hadajte sa iba v tom jednom(tom minulom ktory uz upada do zabudnutia)-kde bolo x bozzov-nemusite zasr* kazdu diskusiu ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 15:04
Aj ja sa pridam :D
|
| |
XAPOH
Od: XAPOH
|
Pridané:
14.5.2007 15:05
:DD
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 17:50
A ja sa odoberiem. ;-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:38
Podla mna jedine jas som originalny Bozz!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.5.2007 7:51
aj ja chcem byt Bozz, aspon chviiiiiiiiiiiiiilku =D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
14.5.2007 15:23
Aha takze to nevymysleli operatori sluzbu prenesenie cisel tak oni to maju povinne? to som veru netusil :D
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
14.5.2007 15:38
:loool: a co si cakal? keby im zakon nepredpisoval pokrok, tak by to tu vyzeralo ovela horsie.
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
14.5.2007 16:30
cisty dement
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 20:23
Idem do sprchy smrdim ako voš..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:16
Uz som sa osprchoval, ale gule mi smrdia aj tak. Su proste smradlave viac ako olomoucke syrecky. Co s tym narobim? Poradi mi tu uz konecne niekto?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:39
Dal som si ich do liehoveho nalevu a pomohlo to, uz smrdia menej, ma to vsak vedlajsi ucinok, strasne stipu.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:43
Vlastne ja ani nemam gule. To boli brnbolce na chlpoch zo zadku...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:14
tctc hovadka
|