| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
14.5.2007 12:19
Bude to free ? Alebo to spravia ako OEM verziu, FPP, multilicenciu :) ?
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
14.5.2007 12:30
Lepsia otazka je ci to bude do 1000Sk alebo nad.. :)
|
| |
gufy
Od: gufy
|
Pridané:
14.5.2007 13:27
A bude to cracknute za 1 alebo 2 hodiny? :)
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
14.5.2007 14:54
a bude na to 5 alebo 6 zaplat ? :)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
14.5.2007 18:10
Prveho pol roka sa im nebude chciet robit a budu chciet zvysit predavanost => ziadna zaplata - objavenych kritickych chyb - 15. Po dvoch rokoch - 4 zaplaty, objavenych kritickych chyb - 80. Po troch rokoch sa rozoberu, zacnu robit zaplaty zaplat zaplat a celkovy pocet zaplat bude okolo 100.
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
14.5.2007 21:20
A prave preto si k tomu zavolali sandics aby vynasiel novu technologiu vyroby 16GB klucov..:)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:13
A nepouzivajte moj nick!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 14:54
oki douki ..
|
| |
kkk
Od: kkk
|
Pridané:
14.5.2007 15:28
ktory z vas je z KK?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 15:49
no ten co sa rozculuje :-) staci si vyfitrovat vsetkych Bozzov a e jasne ktory je ten kreten :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 17:54
Dobre, jak chceš, len sa ukľudni.
|
| |
www.all4you.norunof.sk
Od: www.all4you.norunof.sk
|
Pridané:
15.5.2007 8:39
nechapem naco tu pises aby ho nepouzivali ked ti to vadi...
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
14.5.2007 14:41
ja si nahodim aj normalny windows na moj kluc neviem o co tu kraca a dokonca aj vistu ked ma naseriete :DD
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
14.5.2007 16:42
to si ten hnus tam nahodis v afekte, co? :)
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
14.5.2007 15:08
toto je z linuxom uz dlho npr. SLAX hodis na usb nastavis bootovanie z USB a mame to :)alebo mandriva flash cela mandriva je na usb lkuci aj s 3D kockou
odkukane az oci palia
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
14.5.2007 15:54
bootovanie je ale nieco ine. mas vela PC, ked si nemozes skratka nabootovat svoje veci...
|
| |
dushan
Od: dushan
|
Pridané:
14.5.2007 15:55
To bolo strosku OT. To nebude bootovat z USB, iba si bude nosit nastavenia desktopu.
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
14.5.2007 17:30
ale ked ma ten linux na usb a dam botovat a nabotujem tak mam plnohodnotny operacny system aj so svojimi nastaveniami behom 1 minuty a este mam aj take ake bezpecie
|
| |
linux
Od: linux
|
Pridané:
14.5.2007 17:27
No linuxik je fantasticky. Je velmi divnucke ze ten operacny systemik nie je na prvom mieste. Aaaaaa pardom, sak to mrkvicka-soft im brani a vsade sa tlaci aj ked je horsi. Preto sa tens pravny systemik nemoze presadit.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
14.5.2007 17:32
+ malo ludi onom vie
|
| |
mano
Od: mano
|
Pridané:
14.5.2007 18:26
vsak to uz davno existuje - Mojopack www.mojopac.com/portal/content/hellomojo.jsp
kua zasa idu kradnut cudzie napady.
To o com tu druhy tocia je uplne nieco ine. Vy instalujete na usb aj jadro systemu. V tomto pripade sa bude prenasat iba desktop, ale jadro systemu sa bude vyuzivat z konkretneho PC, kde je prave usb pichnuty
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:31
Pozdrav z Gerlachovskeho stiitu :))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.5.2007 21:35
Mozes ma Bozzat! :D
|
| |
mdl
Od: mdl
|
Pridané:
15.5.2007 11:24
uvidime, co to vsetko bude vediet a ako to bude so sebou kompatibilne :)
btw. preco sa obmedzuju na usb kluce (net,..)?
|