| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
11.5.2007 10:09
tak toto som bud nepochopil alebo ma ta informacia vobec nesere ..
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
11.5.2007 10:13
asi pouzivas linux, tak preco by ta to malo, ze MS zasa naslubovalo a nesplnilo
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
11.5.2007 11:01
hej pouzivam aj .. virtuallizaciu nejako nedokazem ocenit, ked pustim OS tak ho potrebujem vyuzivat naplno.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
11.5.2007 14:19
ono na serveroch sa napr pouziva na to aby si mal viac serverov na jednom.
btw, dalsie info o MS: http://www.n3.sk/microsoft/
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
11.5.2007 13:03
Viridian je hypervisorom bežiacim priamo na hardvéri podobne ako VMware ESX server
to akoze chcu povedat ze Viridian a ESX virtualizuju ale poziju realny hardware (aj grafiku ??) lebo to by som vyuzil a a vmware workstation sice simuluje aj 128MB grafiky ale stale je to spomalene
je to pravda ?? existuje virtualizacny soft kt spusta OS a vyuziva fyzicky hardware mojho PC rovnako ako keby OS bol naistalovany priamo na PC
|
| |
Paulie
Od: Paulie
|
Pridané:
20.6.2007 11:05
> existuje virtualizacny soft kt spusta OS a vyuziva fyzicky hardware mojho PC rovnako ako keby OS bol naistalovany priamo na PC ?
Ano, vola sa Xen, na Linuxe bezne pouzivany (wiki.xensource.com/xenwiki/CoolConfigurations), firma XenSource myslim dokonca s Microsoftom spolupracuje, mozno toto je vysledok.
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
11.5.2007 14:06
myslim ze na tych najnamakanejsich servroch nebudu pouzivat wshits.. neriesim
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
11.5.2007 16:30
na kazdom normalnom servery sa nepouzivaju MS produkty. Na vynimkach je to vidiet
http://n3.sk/microsoft/SmeSk.png
http://www.n3.sk/microsoft/zive00.png
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
12.5.2007 0:05
no proste LOL :))))))))))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.5.2007 17:53
Ja uz som nekde pisal ze si KOKOT... a jasne lebo amateri ktory sa nevyznajupouziju linux...
|
| |
lauryl
Od: lauryl
|
Pridané:
14.5.2007 7:18
Z nadávok je poznať inteligenciu...
Skôr si myslím, že ludia čo sa vyznajú použijú linux a okresajú si jadro pre svoju portebu.
|