| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
9.5.2007 9:20
pokial ich spravia tak aby nevzplanuli a nevzbuchali tak ako nedavno Sony, tak sa je na co tesit
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
9.5.2007 9:56
Pekné, ale reálne mám v mobile stále iba 900mAh batériu, pričom tie sa dávali do mobilov už v dobe 3310-ky. :(
Skôr si myslím že to prinesie ďalšie zmenšenie veľkosti batérií a nie reálne zvýšenie kapacity a výdrže.
|
| |
John
Od: John
|
Pridané:
9.5.2007 10:00
Plne súhlasím s tvojim názorom.
Zariadenia sa zmenšujú a tak aj batérie bude treba menšie.
-
Je to, ale sila keď N-kové Nokie nevydržia na jedno nabitie ani jeden deň.
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
9.5.2007 10:28
tak tak, je to smutné, ani deň.
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
9.5.2007 10:46
Moja N70 na jedno nabitie vydrzi 16 hodin. Nedajboze ze si este zavolam to mi odide este skor...
|
| |
pedro sancez
Od: pedro sancez
|
Pridané:
9.5.2007 17:40
No moja N73 vydrzi 2-3 dni (tel.,sms,net,hudba)
|
| |
chybacek
Od: chybacek
|
Pridané:
9.5.2007 11:14
čo je viac ako dvakrát viac ako kapacita
|
| |
a este jedna
Od: a este jedna
|
Pridané:
9.5.2007 15:05
technoógiou
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
10.5.2007 13:02
presne
perla dňa
čo je viac ako dvakrát viac ako kapacita a ešte viac kapacity dáva viac ako ešte viac kapacity touto novou viac-kapacitnou technoógiou
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
9.5.2007 12:21
mna by zaujimalo ako to bude s maximalnym vybijacim prudom... pokial bude nizsi ako pri sucasnych li-ion baterkach, tak si to mozu strcit akurat tak do... ehm... mobilnych telefonov :P Ved notebook s neintegrovanou grafikou a priemernym (dvojjadrovym) procakom dokaze znicit obycajnu li-ion baterku behom jedneho-dvoch rokov... pokial by bol max. vybijaci prud nizsi, tak je baterka fuc behom pol roka.
|
| |
borec
Od: borec
|
Pridané:
9.5.2007 15:03
Vyzera to moc pekne, nebolo by zle nenabijat mobil dva tyzdne. A u notebookoch to bude podla mna zaujimavejsie. A keby sa zmensili baterky do mobilu, mobil by bol o dost lahsi a mensi.
|
| |
John
Od: John
|
Pridané:
9.5.2007 16:05
Ľahší a menší by bol, ale na jedno nabitie by vydržal tak ako teraz a to je podľa mňa dosť málo.
Pozri si vyššie príspevky o N-kových Nokiách.
|
| |
--MK--
Od: --MK--
|
Pridané:
9.5.2007 19:45
Smola bude v tom prípade, keď za dva týždne zabudnem kde mám nabíjačku :)
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
9.5.2007 16:31
Pri zachovani velkosti doterajsich baterii je kapacita dvoj nasobna. A aj som neapeloval na N-ka. Mam K750i a vydrzi tyzden bez nabijania aj s tym ze spravim 20 fotiek a pri kazdodennom telefonovani.
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
9.5.2007 23:54
moj SE K750i vydrzi ledva dva-tri dni, snad to bude aj tym, lebo casto ho pouzivam ako mp3 player, sem-tam aj nejake video a pripadne aj nejake 3D Java hry...
jeho vydrz je lepsia ako K700i, ale oproti W810i, prip. K610i ma co zlepsovat...
dvojmegovy CMOS snimac toho vela nespapa, ine by bolo, keby tam bol CCD snimac.
ale aj tak je to suprovy telefon...
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
9.5.2007 20:53
No ja mam Motorolu a baterka ma pomali rok a stvrt, vydrzi mi pri par minutach hovoru denne, zriedkavom foteni cca 11-12Dni bodaj by drzala este taky rok :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
9.5.2007 22:46
hura vymysleli liek proti rakovine, kedy bude v obehu nieje zatial zname
|
| |
ujo horar
Od: ujo horar
|
Pridané:
10.5.2007 0:37
Sa tu vsetci cudujete ze Vam bateria v telefone vydrzi tak malo... hlavne ze ju nechate vybit az do konca.. vtedy totiz nastavaju v baterii nezvratne elektrochemicke reakcie ktore baterku odrovnavaju na dobro... vyskusajte nabijat svoju li-ionku aj ked je vybita ina na 20%. Sa budete cudovat kolko rokov Vam potom vydrzi.
|
| |
Miro
Od: Miro
|
Pridané:
10.5.2007 1:14
Plati to aj pri Li-Pol?
|