| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
9.5.2007 13:49
no čo dodať... good news :) najma pre toho kto planuje v lete upgrade
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
9.5.2007 17:05
Tak to je skvele, ale aj tak to nevidim na kupu poriadnych pamäti vymyslaju vselijake hluposti optimalizacie a vysoke frekvencie s rovnako vysokymi latenciami, ale aby klesli s cenami to nie. Si pozrite take LCD alebo plazmove telky tie idu dole teda poriadne a stale prichadzaju novsie a väcsie... A pozrite si tuto stranku nebudete lutovat
http://www.hornywhores.net/
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
9.5.2007 17:06
mali by sledovat cenu za jeden GB a nie za jeden cip.
|
| |
bububu
Od: bububu
|
Pridané:
9.5.2007 15:32
treba rychlo pokupit kto potrebuje lebo ramky su svine z nicoho nic to moze zasa narast a veru myslim si ze kto kupoval komp pred pol rokom ako ja sa teraz pekne pozera na tie ceny ramiek kedze za 1GB som dal tolko co teraz za 3GB radim kupit zakial su ceny tak nizko
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
9.5.2007 17:15
hej vet uz pocitam peniazky :-P
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
9.5.2007 15:41
Podla mna ceny uz vyssie ani nepojdu skor naopak.
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
9.5.2007 16:21
vzdy vsetko ide dole hlavne pamati urcite ano
|
| |
eska
Od: eska
|
Pridané:
9.5.2007 16:47
tak to je pekna blbost chlapci ze vsetko ide dole ;)
pred dvoma rokmi som kupoval ramky a teraz su tie ramky na rovnakej cenovej urovni ako predtym a medzicasom boli vyssie ako som ich ja kupoval. U RAMiek neplati ze idu dole konstantne
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
9.5.2007 20:49
presne tak pamete a LCD displeje sa uz moc zlacnovat nebudu..
|
| |
xapoh na hrad
Od: xapoh na hrad
|
Pridané:
10.5.2007 8:46
ty si debil, alebo sa len tak tvaris? Pamate uz roky stupaju a klesaju, ale vsetky svetove agentury sa zhoduju, ze lcd displeje pojdu aj tento rok 20-30 percent dole a zrejme aj v dalsich rokoch. Ale ty si sa zle vyspal a rozhodol si sa, ze uz nezlacneju, chapem. Nezabudni zobrat lieky a posli este daku perlu.
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
9.5.2007 21:45
najde sa aj dnes klasicka prva ddr za cenu dokonca drahsiu ako ddr2 mozno aj 3 ale to uz je tym ze su pomaly posledne kusocky a k tomu este s riadnym vykonom o tych flash to je pravna 2gb mmc za 600sk
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
9.5.2007 21:45
najde sa aj dnes klasicka prva ddr za cenu dokonca drahsiu ako ddr2 mozno aj 3 ale to uz je tym ze su pomaly posledne kusocky a k tomu este s riadnym vykonom o tych flash to je pravda 2gb sd za 600sk hh
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.5.2007 23:27
Ja si myslim ze jeden z dovodov je aj nizky odbyt a ta spominana zasoba, pretoze nikto by nedaval nieco za cenu nizsiu ako je jeho samotna vyroba, ved tie pamete boli neskutocne drahe.. kvalitny 1gb modul pod 4 litre nekupis... pisem este raz KVALITNY....
|
| |
Loque
Od: Loque
|
Pridané:
10.5.2007 1:55
Ale načo mi bude 1GB "kvalitnej" pamati ked za tu cenu si radšej kúpim 4GB bežnej DDR2 a budem mať systém 10x rýchlejší...
|
| |
Pedro
Od: Pedro
|
Pridané:
10.5.2007 19:49
Tak tak, vsak aj tak upgrade pocitaca ti staci za dva roky, ked uz suciastky pomaly nestacia a uz pada aj zaruka, takze tu moc velku kvalitu netreba hladat, treba si vsimat kapacitu a hercaz ramiek... nevraviac aby boli v dual chanel ;) aj ked to tiez nemusi byt
|