| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
super
Od: super
|
Pridané:
8.5.2007 13:36
super
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
8.5.2007 13:42
no tak ta presnost je dot dobra...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 14:55
aj ty si doť dobrý
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:01
nekradni mi nick!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:05
Nekradnite mi nick vy svine!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:13
velmi vtipne pisat pod mojim nickom
ja som vas Bozz a vsetci ma mozete bozzat do mojej rite
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:15
A pome vsetci kradnut :))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:15
A pome vsetci kradnut :))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:54
hmm, ale uz neni co...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 17:48
hovada
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 19:40
Ja som pravy :}}}}}
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 19:45
toto ste nemali robit, poslem na vas armadu Bozzov, alebo buzzikov. to je jedno.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 20:02
Bozz je gay
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
8.5.2007 20:18
Vsetci ste trapni, okrem toho praveho, ale nepiste mi kto to je, lebo by zase pisali vsetci...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
8.5.2007 20:50
som rovnakeho nazoru, vazne pobavujuce kradnut niekoho nick. Smejem sa vo vnútri, len to kurva nejde ven...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.5.2007 9:04
Toto tu uz dlho nebolo: PRVY!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.5.2007 9:05
Este som zabudol.. FAKT BY TO CHCELO TU REGISTRACIU!"!!!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.5.2007 10:45
Co mi kradnes nick?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.5.2007 16:48
Prestan, uz nie je vtipne...
|
| |
Od:
|
Pridané:
8.5.2007 15:23
Informovala o tom European Space Agency, ktorá stojí Na projektom. // nemalo by tam byť z?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 15:31
za
|
| |
Od:
|
Pridané:
8.5.2007 19:40
veď preto som dal veľkým len N.. a nie NA.. :)
|
| |
BOzz
Od: BOzz
|
Pridané:
8.5.2007 21:04
jj mas recht
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
8.5.2007 15:33
neviem co nato povedat, vyrazilo mi to dych :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 16:04
Bozz Bozz Bozz :DDDDD
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
8.5.2007 16:46
no tak to ma chytia skor ako so starym dobrym GPS
|
| |
juklo
Od: juklo
|
Pridané:
8.5.2007 19:38
Čo to tu za primitivov diskutuje. Ak k tomu nevieš čo povedať, tak sem nelez.
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
8.5.2007 20:52
no vidim ze ty si sa k clanku vyjadril :D
|
| |
troie
Od: troie
|
Pridané:
15.6.2007 13:38
i'am really impressed!! http://www.obiettiv4i64.info/troie
|
| |
troie
Od: troie
|
Pridané:
15.6.2007 13:38
i'am really impressed!! http://www.obiettiv4i64.info/troie
|
| |
sesso con cavalli
Od: sesso con cavalli
|
Pridané:
22.6.2007 16:42
pagine piuttosto informative, piacevoli =) http://www.obiettiv4i64.info/sesso-con-cavalli
|
| |
sesso con cavalli
Od: sesso con cavalli
|
Pridané:
22.6.2007 16:42
pagine piuttosto informative, piacevoli =) http://www.obiettiv4i64.info/sesso-con-cavalli
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
8.5.2007 20:51
Kua, ako to, že to tým (vždy blbým) Američanom už toľké roky funguje! A zadarmo!
My za to zaplatíme miliardy , bude to (najskôr) o 4 roky (neskôr) a ešte spoplatnené!
Boh ochraňuj Báťušku cára, Alcatel a Deutsche Telekom!
|
| |
Od:
|
Pridané:
8.5.2007 21:13
žeby preto, že američania dotoho vrážali miliardy pred pár rokmi aby im ro fungovalo? a prečo je to zadarmo? si nevedel, že v príjmačoch bývali (neviem či ešte sú, možno menšie) úmyselné odchýlky aby sa nedali zneužiť? a nečítal si dobre, že to bude spoplatnené len ak to chceš presnejšie?
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
8.5.2007 22:22
Ty buzerant a ficovolič, GPS -JE- spoplatnené, za každý predaný vysielač si MO USA účtuje prachy ktoré zacvakáš ty! A je to primárne vojenský systém, v nešifrovanej verzii je odchylka. Debil.
|
| |
ff1
Od: ff1
|
Pridané:
8.5.2007 23:19
Od 2. 5. 2000 bol režim SA-(úmyselné znižovanie kvality\"šifrovanie\") pre bežných užívateľov zrušený.
co sa tyka toho spoplatnenia, tak to co ponuka(bude ponúkať) Galileo zadara je porovnatelne(ak nie lepsie)s tým, co ponúka GPS. A presnost 4 m je tiez postacujuca pre 99% uzivatelov, ved na beznú navigáciu uplne staci presnost 10m.
A je to cele NE-vojenský projekt,cize je mensie riziko ze ho zakodujú úplne resp. vypnú.
A postupom casu prídu na trh prímace schopne prijímať signál z GPS, Galilea a Glonasu súčasne,....Viac satelitov=vyššia presnost
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
9.5.2007 3:00
ff1 tenx
ušetril si mi robotu
zložím a oživím jeden komp, a tu ľaľa ho
Chlapci, keď neviete čo je irónia (vždy blbí), nekomentujte!
Pre ficocotov ešte raz: koľko ťa stálo GPS pred tým než vzniklo? koľko ťa stálo napr. GSM než vzniklo?
GSM je taká tá malá cocotina, čo ju máš stále pri uchu.
GSM licenciu si si zaplatil pri kúpe každého čačaného mobilu; tvoj operátor za ňu zaplatil tiež, a teraz na tebe ryžuje; za každý grc, ktorý ti vyhráva z mobilu si zaplatil SOZA 6 korún ...
Iba blbosť máš zdarma.
Doplácajú na ňu ostatní.
|
| |
jak
Od: jak
|
Pridané:
9.5.2007 22:28
aj by som s tebu suhlasel, až na to, že si dzurindov riťťťťťťolezec
|
| |
ujo horar
Od: ujo horar
|
Pridané:
8.5.2007 23:28
Za kazdy predany vysielac? Snad prijimac? Nie? Pokial je mi zname tak prijimac GPS je pasivne zariadenie ktore NIC nevysiela.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.5.2007 0:01
Vsetci ste uz trapny s tym vypisovanim debilin pod mojim nickom, soplaci ste teda, len tak dalej vsak pan boh vam to vynahradi na detoch
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.5.2007 10:58
Prehlasujem tu, na DSL.SK, ze som niekedy trapny. Priemerne raz za jeden prispevok...
|