| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
7.5.2007 9:20
nj uz nevie co s prachmi tak sa zabava :D ale tak investoval a teraz mu to vynasa takze nic neobvikle to tu mohli napisat ze pred rokom som si zobral uver 250000 skk a kupil PC hernu a vynieslo mi to uz 350 000 skk za rok ... takze dalsi clanok bez vyznamu
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
7.5.2007 12:00
co ja viem, mne sa zisk 50 tisic dolarov rocne za nic nezda zanedbatelny :P
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
7.5.2007 22:05
kup si hernu, po roku vyhlasis krach, bankrot... a potom dostanes 30rocny splatkovy kalendar :P
|
| |
MMo
Od: MMo
|
Pridané:
8.5.2007 2:02
este je moznost vyhlasit aj osobny bankrot a prachy vratit nemusis :-)
|
| |
absinth
Od: absinth
|
Pridané:
8.5.2007 2:48
podla toho komu dlzis :P ;)
|
| |
pepicek
Od: pepicek
|
Pridané:
7.5.2007 9:56
tnt: tolko ja zarobim za 1,5 mesiaca :D
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
7.5.2007 11:22
no ale na hru je to dost neobvykle ze zarobis niekolko desiatok tisic dolarov....
|
| |
vrm vrm
Od: vrm vrm
|
Pridané:
7.5.2007 12:48
fuj hnusna hra, je to len pre windows blee, taku si mozu nechat.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
7.5.2007 20:03
Tak to si potom mozu nechat vacsinu hier. :-)
|
| |
Inspector
Od: Inspector
|
Pridané:
7.5.2007 18:23
Ja uz tuto gamesu hram rok a uz som na nej tiez zbohatol ;)
|
| |
Kozi
Od: Kozi
|
Pridané:
7.5.2007 19:01
Ja hram tiez tuto hru uz rok. A priviedol ma k nej clanok z dsl.sk :) Zarobil som na nej aj bez depozitu. Ak by mal niekto zaujem navstivte stranku nasej society www.el-em.eu
Prajem vam GL.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
7.5.2007 20:04
A kde sa pise o tych co na nej prerobili?
|
| |
nemam
Od: nemam
|
Pridané:
7.5.2007 20:12
nikde, lebo oni uz nemaju compy..
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
7.5.2007 22:02
lool
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.5.2007 23:57
O nich sa tiez pisu clanky, akurat su v kalsickych novinach, na krajoch, v takych stlpcekoch a zneju asi takto: Vcera rano nasli v jednom byte obeseneho chlapika, vysel zo stropu nad stolom na ktorom bol PC kde bezala hra ENTROPIA UNIVERSE mal 23 rokov, a bol nezamestnany.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
8.5.2007 11:21
asi tak
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
8.5.2007 11:22
nevysel , ale visel ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.5.2007 12:19
jj mas recht
|
| |
Mattdog
Od: Mattdog
|
Pridané:
9.5.2007 22:26
Hra entropia universe je vazne haluz.Nie kazdemu sa podari zbohatnut bez depozitu. Kozi ktory tu pisal clanok je kamarat z tejto hry , ze kozi? :)
|
| |
Kozi
Od: Kozi
|
Pridané:
10.5.2007 19:33
Ano tak je.
|
| |
Charon
Od: Charon
|
Pridané:
10.5.2007 21:19
Zbohatnut sa na tejto hre da, ale musite vediet ako ;)
|