| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
velky satelit
Od: velky satelit
|
Pridané:
5.5.2007 15:17
Tak to budu dost pekne vidiet aj zo zeme :)
mohol by to byt dost prelom, ale som zvedavi co urobia s oneskorenim, lebo inak to bude len na tie vynimocne pripady :)
|
| |
gfd
Od: gfd
|
Pridané:
6.5.2007 13:25
Ďakujeme za odoslanie parametrov pripojenia do prieskumu skutočne dosahovaných rýchlostí jednotlivých typov a poskytovateľov pripojenia na Slovensku. DSL.sk pravidelne mesačne informuje o výsledkoch prieskumu.
Ten mesiac je dlhy uz rok aj pol
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.5.2007 15:40
"Priemer antény má byť 50 metrov, >>>>viac ako dvakrát viac ako <<<<<najväčšie antény súčasných satelitov."
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
5.5.2007 16:21
skor tam pasuje
"Priemer antény má byť 50 metrov, viac ako dvojnásobok najväčších antén súčasných satelitov." :P
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.5.2007 23:26
dpc, idem spat, citam ze:
Priemer atény má byť 50 metrov, viac ako dvojnásobok najväčších atén súčasných satelitov.
|
| |
Geo
Od: Geo
|
Pridané:
5.5.2007 16:20
No neviem ci Japonci su uz taki borci ze daju geostacionarnu druzicu nad Japonsko. Skor to vidim, ze to bude len nad rovnikom....
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
5.5.2007 16:23
oni ju tam priviazu lanom aby neuletela :D
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
5.5.2007 17:20
;o)
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
5.5.2007 17:39
By ma dost zaujimalo, aky bude musiet mat ten mobil vykon aby sa dokazal spojit s tym satelitom. 36000km je totizto 1000x viac ako u maxima pri GSM. Viem ze Japonsko pouziva CDMA ale aj tak je to nejake divne...
Ibaze by sluzil iba ako prijimac na nejaku tu varovnu SMS o prichadzajucej katastrofe.
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
6.5.2007 0:19
Hej to mas pravdu ale mna by skor zaujimalo ci frekvencia obycajnych mobilov je dostatocna aby prerazila cez ionosferu a ak hej tak riadne uberie silu tomu signalu.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
6.5.2007 1:09
tak, frekvencia prerazi (1800 MHz)
a ano, je tam silny utlm, preto ta antena o priemere 50 metrov...
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
7.5.2007 8:49
Tak si potom neviem predstavit vykon toho vysielaca na tom satelite aby jeho signal mohol zachytit obycajny mobil.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.5.2007 12:06
nemaj boja... staci ak ci predstavis vykon mobilu a vynasobit 1000 (1000x vacsia vzdialenost nez max. vzdialenost mobilu od vysielaca na zemi)... Vesmirna stanica nema ziaden problem byt 1000x vykonnejsia nez vysielac integrovany v mobile napajanom malou bateriou.
|
| |
Digbyzz
Od: Digbyzz
|
Pridané:
5.5.2007 18:13
Hey All its Gryphon here but I cant use my old nick any more ....grrr
Anyway this is for Peter and Fodog and anyone else interested. The MLM program i was talking about is finally ready. I recommend you check it out. I am one of the first to sign up. And I suggest you guys do before it gets to popular.
the initial investment is $200 worth of gemstone vouchers. Then all you have to do is sign up 2 people and you start cycling up the target towards $8000. Its the easiiste system with such a high payoff that I ever have seen.
Any way watch the presentation and read up on how it works. It takes 20 minutes to fully understand it but its the best $200 investment around.
Anyway watch it here http://www.diamondcashclub.com/newlz
Anyway I will post it like this to keep the admins happy hxxp://www.diamondcashclub.com/newlz
Peace Ya'll
Gryph
<a href=http://www.diamondcashclub.com/newlz></a>
|
| |
spammmmeeeeer
Od: spammmmeeeeer
|
Pridané:
5.5.2007 18:55
zabanovat na vecne veky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.5.2007 20:32
3:2 SVK vs. CZ
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D
|
| |
Phoenix155
Od: Phoenix155
|
Pridané:
5.5.2007 21:53
konecne komentar k veci....slovenskooooo :DDDD
|
| |
powa
Od: powa
|
Pridané:
5.5.2007 21:55
tomu ver
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
5.5.2007 22:56
Komentár dňa. Čo dodať?
Slovenskóóóóóóóóóóóóó
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
5.5.2007 23:04
sonny.megablog.cz - najnovsie spravy zo sveta IT ,)
|
| |
Albert E.
Od: Albert E.
|
Pridané:
6.5.2007 3:16
nieje to nejak privysoko "36000KM", nie nahodou 36000m.
mimochodom SK vs. CZ 3:2 DDDDD
|
| |
Albert?
Od: Albert?
|
Pridané:
6.5.2007 9:58
nie, teleso na geostacionarnej drahe obieha priblizne vo vyske 36000km nad zemskym povrchom, 36km by bolo strasne malo, teleso by sa sice muselo pohybovat pomalsie, ale nepokrylo by taku velku plochu Zeme... takto stacia aj 3 druzice na pokrytie celeho povrchu Zeme, dufam, ze je to jasne :)
|
| |
Huh
Od: Huh
|
Pridané:
7.5.2007 9:49
Tak ty si iny perkelt....
|
| |
cbestabb
Od: cbestabb
|
Pridané:
6.5.2007 3:59
Discounts For All Drugs!!! No Prescription!!!
Sexual Health
*<a href=http://ipoo.org/6yw4> Cialis </a> *<a href=http://ipoo.org/7tr7> Levitra </a> *<a href=http://ipoo.org/86uy> Viagra </a>
Pain / Muscle
*<a href=http://ipoo.org/3jjh> Ultram </a> *<a href=http://ipoo.org/9p9n> Tramadol </a> *<a href=http://ipoo.org/7v72> Soma </a>
*<a href=http://ipoo.org/0hmj> Carisoprodol </a>
WeightLoss
*<a href=http://ipoo.org/72vl> Xenical </a> *<a href=http://ipoo.org/8ayg> Phentermine </a>
Pain Relief
*<a href=http://ipoo.org/0hbs> Hydrocodone </a>
Hair / Prostate
*<a href=http://ipoo.org/52vx> Propecia </a>
Panic Disorder
*<a href=http://ipoo.org/7i8r> Xanax </a>
|
| |
Hellsivin
Od: Hellsivin
|
Pridané:
6.5.2007 4:27
Hello Guys!
My new video portal
<a href=http://freeskivideo.info>New Videos Today</a>
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
6.5.2007 10:07
tento clanok, prosim, poslite aj slovenkym mobilnym operatorom.
mozno sa zneho poucia.
a aj ked, chvalabohu, u nas zemetrasenia v rozsahu japonskych nie su, mobilne spojenia nie su prilis kvalitne a stabilne (nepokryte plochy, kvalita spojenia pocas vystav, veltrhov a pod.)
|
| |
Komissionkamos
Od: Komissionkamos
|
Pridané:
6.5.2007 10:14
äîáđîăî âđĺěĺíč ńóňîę âńĺě.
Íĺäŕâíî óäŕëîńü íĺďëîőî ďđîäŕňü ńâîţ ďĺđâóţ ěŕřčíó <a href=http://579.ru/auto/autosalon/>toyota</a>. Ďđč ýňîě ńňŕë âîďđîń <a href=http://579.ru/>ďĺđĺîôîđěëĺíčĺ ŕâňîěîáčë˙</a> ęňî ÷ňî ńîâĺňîâŕë <a href=http://579.ru/>äîăîâîđ ęóďëč ďđîäŕćč ŕâňîěîáčë˙</a>.
Ěîé đîäńňâĺííčę ďîńîâĺňîâŕë ěíĺ ďđčĺőŕňü â ęîěďŕíčţ ”Ŕâňî Ęŕđŕâŕí”. 8 ëĺň óńďĺříîé đŕáîňű, îôîđěčëč <a href=http://579.ru/>ńďđŕâęŕ ń÷ĺň</a>, ŕ ňŕęćĺ âűńîęîĺ ęŕ÷ĺńňâî îáńëóćčâŕíč˙ äŕćĺ íĺ îńňŕâë˙ţň ęîëĺáŕíčé â âűáîđĺ ďđîäŕâöŕ. Ńîňđóäíčęč ęîěďŕíčč îęŕćóň ęâŕëčôčöčđîâŕííóţ ďîěîůü.
Ęîěó číňĺđĺńíî <a href=http://579.ru/contacts/>ŕäđĺń çäĺńü</a>
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
6.5.2007 10:41
tak ty si statocny.....TO.---
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
6.5.2007 12:19
to lren ten rusky spam gratuluje slovakom k vytazstvu
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
6.5.2007 12:38
Chcel si napisat k vitazstvu, vsak ? ;-)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
6.5.2007 13:09
Víťazstvo nie je odvodené zo slova výťah :D
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
6.5.2007 15:08
to si mi mohol povedat skorej ja som bol stale v tom ze je to od toho odvodene ... aj tak sa mi tam vacej paci to "y"
|
| |
uropian
Od: uropian
|
Pridané:
6.5.2007 12:12
Nor can Mehtap! I want to say that your site better throughout the World Wide Web :)
Thank you. Keep it.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.5.2007 18:37
Odkedy som si kupil vzduchovku, ziadne satelity nie su bezpecne. :-)
|
| |
antytalent
Od: antytalent
|
Pridané:
8.5.2007 14:38
to ti tak daleko dostreli :-)
|
| |
vavasysh
Od: vavasysh
|
Pridané:
10.5.2007 21:08
Good mornig
Sorry if it is offtopic but i saw thread in this forum. Please forward it to correct category.
Someone wrote that he considered to buy tramadol, viagra and xanax drugs online.
Yes. i guess these pharmacy pills espesially tramadol can make your life easier. Some people use internet stores in order to <a href=http://buy-tramadol-onlin.ovp.pl> buy tramadol online </a> <a href=http://buy-viagra-now.ovp.pl>buy viagra </a> <a href=http://buy-xanax-now.ovp.pl> buy cheap xanax </a>
Tramadol, viagra and xanax could arrive to your appartment quickly if you order online.
Its is very convinient. I consider to buy tramadol online very soon.
|
| |
Humm
Od: Humm
|
Pridané:
1.10.2007 21:43
Nice Site!
http://jewishdating.3steps.com/ Jewish Dating Service
|
| |
Dafer
Od: Dafer
|
Pridané:
2.10.2007 5:28
Nice site!
http://carvict.tripod.com/auto83.htm 2007 Car Montreal Show http://carvict.tripod.com/car55.htm Atlanta Used Car Dealers http://carvict.tripod.com/carz5.htm Used Car Dealers Ohio http://carvict.tripod.com/carn5.htm Infiniti Columbia South Carolina http://carvict.tripod.com/cary4.htm Used Car Dealers License http://carvict.tripod.com/ocar.htm Used Car Honda Dealers http://carvict.tripod.com/autoxb.htm 2009 Car New Sports http://carvict.tripod.com/caroj.htm Infiniti Jersey City New Jersey
|
| |
BEnjAmiN
Od: BEnjAmiN
|
Pridané:
30.10.2007 16:34
Good work!
http://allcar.iphorum.com/ Car Insurance http://allcar.iphorum.com/ Car Rental in USA
|
| |
Beder
Od: Beder
|
Pridané:
7.11.2007 18:33
Casino
http://www.network54.com/Profile/casino777 Online Casino Games http://www.network54.com/Profile/casino777 Online Casino Black Jack http://www.network54.com/Profile/casino777 Internet Casino Gambling Online
|
| |
Insen
Od: Insen
|
Pridané:
1.2.2008 14:12
Good info
[url=http://www.xanga.com/online_casino7]aladdin casino[/url] <a href="http://freecs.yeublog.com/">virgin casino</a> [url=http://freecs.yeublog.com/]emerald queen casino[/url] <a href="http://freecs.yeublog.com/">emerald queen casino</a> http://freecs.yeublog.com/ four winds casino [url=http://freecs.yeublog.com/]aladdin casino[/url] http://freecs.yeublog.com/ mystic lake casino [url=http://www.xanga.com/online_casino7]casino royale[/url]
|