| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bezdomovec
Od: Bezdomovec
|
Pridané:
3.5.2007 15:57
Sorry no....
|
| |
Cigareta
Od: Cigareta
|
Pridané:
3.5.2007 16:00
Načo si ma fajčil?
|
| |
most
Od: most
|
Pridané:
3.5.2007 16:05
co na mne kurite?
|
| |
Zemeguľa
Od: Zemeguľa
|
Pridané:
3.5.2007 16:45
Prečo ma ničíte?
|
| |
Galaxia
Od: Galaxia
|
Pridané:
3.5.2007 16:54
Čo sa tu točíte?
|
| |
ritka
Od: ritka
|
Pridané:
3.5.2007 16:59
preco si zo mna usierate?
|
| |
superkopa galaxii
Od: superkopa galaxii
|
Pridané:
3.5.2007 16:59
neserte ma uz
|
| |
atom
Od: atom
|
Pridané:
3.5.2007 17:02
ked so taky maly, ja sa mozem na to vy....
|
| |
nahradny kabel
Od: nahradny kabel
|
Pridané:
3.5.2007 18:53
to kto si dovolil?
|
| |
technik
Od: technik
|
Pridané:
3.5.2007 18:55
prepac, hned ta odpojim
|
| |
univerzita
Od: univerzita
|
Pridané:
3.5.2007 18:56
a sme v pi..
|
| |
Saddam Husajn
Od: Saddam Husajn
|
Pridané:
3.5.2007 19:12
Sakra, oni ma obesili...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 19:27
a musel si to tak pokazit... tento koment nema chyby a ty to tak pokazis... kurva...
|
| |
psycholg
Od: psycholg
|
Pridané:
3.5.2007 20:20
myslim ze si to ty, kto to pokazil...
|
| |
pacient
Od: pacient
|
Pridané:
3.5.2007 20:26
a ja som lietadlo
|
| |
Pilulka
Od: Pilulka
|
Pridané:
3.5.2007 22:00
A mňa si zabudol užiť.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:21
Ty si kokot!!!!
|
| |
Tvoj Lekárnik
Od: Tvoj Lekárnik
|
Pridané:
3.5.2007 22:27
Lebo si mala byť užitá a druhej nie o pól štvrtej
|
| |
nuz pravdu povediac
Od: nuz pravdu povediac
|
Pridané:
4.5.2007 9:29
stoj! lebo ta dobehnem?
|
| |
uz sme na kraji?????
Od: uz sme na kraji?????
|
Pridané:
4.5.2007 9:32
dalej sa uz neda ist????????
ze vraj bezdomovec zapalil cigaretou internet2 hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa tomu by neuverili ani Florian, ani Lesana, ani Lesia?
|
| |
Opravar
Od: Opravar
|
Pridané:
3.5.2007 21:25
tak uz som to opravil :P
|
| |
Opravár?????
Od: Opravár?????
|
Pridané:
3.5.2007 22:28
čoho?
|
| |
Opravar
Od: Opravar
|
Pridané:
4.5.2007 1:38
opravar pokazenych diskusii. Bozz to pokazil a ja som to opravil ;)
|
| |
konstatovanie
Od: konstatovanie
|
Pridané:
4.5.2007 13:03
bozz zato nemoze, riesi si tu komplexy.
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
4.5.2007 18:57
que?
|
| |
presne tag
Od: presne tag
|
Pridané:
4.5.2007 19:36
neriesit wsecko
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.5.2007 19:42
Ty myslis Bozz-a alebo Bozz-a toho co sa hraje na Bozz-a ?
|
| |
čong wang
Od: čong wang
|
Pridané:
3.5.2007 20:32
32 z vas ste v pi..
|
| |
rataj
Od: rataj
|
Pridané:
4.5.2007 13:20
32. si ty..
|
| |
Zratane
Od: Zratane
|
Pridané:
4.5.2007 19:43
31 z vas ste v pici... este usim ist na postu...
|
| |
Vesmír
Od: Vesmír
|
Pridané:
3.5.2007 17:12
Čo sa tu rozpínate?
|
| |
Planéta opíc
Od: Planéta opíc
|
Pridané:
3.5.2007 22:01
Ty drž papulu, si myšlíš že si nekonečný?
|
| |
Vakum
Od: Vakum
|
Pridané:
3.5.2007 17:17
Preco sa rozpinate?
|
| |
Pluto
Od: Pluto
|
Pridané:
3.5.2007 22:18
Čože? Je ti smutno?
|
| |
tvoje gule
Od: tvoje gule
|
Pridané:
3.5.2007 22:34
Lebo je nam tesno
|
| |
pravé vajco
Od: pravé vajco
|
Pridané:
3.5.2007 23:36
a nad nami visí otec s bakuľou. Vypadá ako dáky chuj.
|
| |
lave vajco
Od: lave vajco
|
Pridané:
4.5.2007 11:10
nevidim Ta, prave vajco, lebo ten kkt stoji medzi nami.
|
| |
Ten v strede
Od: Ten v strede
|
Pridané:
4.5.2007 14:48
držte pysky, lebo Vás opľujem.
|
| |
<|>
Od: <|>
|
Pridané:
4.5.2007 18:09
bezo mna neoplujes nikoho
|
| |
Ľavé vajo
Od: Ľavé vajo
|
Pridané:
4.5.2007 19:06
Ty si ale <~>, načo si sa mu ukazovala, ten medzi nami nás opľul. Chuj jeden.
|
| |
Prave vajco
Od: Prave vajco
|
Pridané:
4.5.2007 19:13
Hahaha. Nemas byt hlupe lave vajco.
Inak, asi trochu leti dolava, lebo mna neoplul.
|
| |
Ľave vajco
Od: Ľave vajco
|
Pridané:
4.5.2007 19:44
To preto ze ja som vzdy nižšie
|
| |
Ten v strede
Od: Ten v strede
|
Pridané:
4.5.2007 19:47
hej vajcia zavolajte tu <I> nech nas pride pozriet, vy sa mozete porospravat s lavým a pravým pyskom, a ja s mojou vernou kamoškou klitoriskou
|
| |
<->
Od: <->
|
Pridané:
4.5.2007 21:16
Len sa nevychvaľuj, kedy si bol u mňa na návšteve naposledy? Už je to tak straaašne dávno. Ale susede o poschodie nižšie chodíš každý deň. Nebuď kkt a príd aj ku nám.
|
| |
<I>
Od: <I>
|
Pridané:
4.5.2007 21:17
Len sa nevychvaľuj, kedy si bol u mňa na návšteve naposledy? Už je to tak straaašne dávno. Ale susede o poschodie nižšie chodíš každý deň. Nebuď kkt a príd aj ku nám.
|
| |
<I>
Od: <I>
|
Pridané:
4.5.2007 21:17
Len sa nevychvaľuj, kedy si bol u mňa na návšteve naposledy? Už je to tak straaašne dávno. Ale susede o poschodie nižšie chodíš každý deň. Nebuď kkt a príd aj ku nám.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
6.5.2007 19:16
terorista!! sabotoval si internetovu siet! pojdes z pod mosta na pole!
|
| |
Budova
Od: Budova
|
Pridané:
3.5.2007 16:16
preco ste ma zapalili ?
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
3.5.2007 16:46
Preco si nestlacil odpovedat?
|
| |
Citatelia DSL
Od: Citatelia DSL
|
Pridané:
3.5.2007 16:26
Preco sme taki retardovani?
|
| |
boss
Od: boss
|
Pridané:
3.5.2007 16:32
..nie vsetci, iba vynimky.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:33
Ano, ja som vinymka.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:36
:D ty si dobry.. kurva tato diskusia je jedna z najkratsich.. ale najdlchsie som sa na nej smial
|
| |
_ozz
Od: _ozz
|
Pridané:
3.5.2007 17:24
Vynimka potvrdzuje pravidlo.
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
3.5.2007 16:46
Neries, nema to cenu. (Inac ja som ta Zemeguľa, ale nic ine)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
3.5.2007 16:37
Preco piseme vsetko v otazkach?
|
| |
Answer
Od: Answer
|
Pridané:
3.5.2007 16:43
Nepozname odpovede...ako ked sa pozres dole a spitujes sa preco s tebou ten zivot tak vybabral....
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
3.5.2007 16:47
Vykrikovat s vykricnikmi tu vari nebudeme? (Zase otazka ;-))
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
3.5.2007 16:59
Fakt???
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
3.5.2007 17:18
Mohol by uz niekto aj odpovedat?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
3.5.2007 17:56
odpovedat na co?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
3.5.2007 18:49
To sa pytas mna?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
3.5.2007 18:59
koho?
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
3.5.2007 19:21
kto co kedy robi komu?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 19:29
myslis teraz seba?
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
3.5.2007 20:15
v sobotu poobede???
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 20:33
poobede nemozem, doodbedu nemoze byt?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 21:10
vecer ide opera?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
3.5.2007 21:26
myslis Dvorskeho?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 21:56
to je ten fuzaty?
|
| |
MAFUKO
Od: MAFUKO
|
Pridané:
3.5.2007 22:05
MAlý FUzatý KOpytník
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:26
myslite KOpytník, toho 6 noheho bezstavovca?
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
3.5.2007 23:20
Nie, on myslel trojnohú užovku.
|
| |
Kleofaš
Od: Kleofaš
|
Pridané:
4.5.2007 19:49
Nieje všetko bliští čo sa zlato
|
| |
M?
Od: M?
|
Pridané:
4.5.2007 21:18
Nie je všetko zlato, čo sa vyští.
|
| |
Kleofaš
Od: Kleofaš
|
Pridané:
4.5.2007 22:34
Nie je všetko blato, čo sa piští
|
| |
!!!!!!!!!
Od: !!!!!!!!!
|
Pridané:
6.5.2007 12:08
MAlyTUcniKOkot
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
3.5.2007 21:59
To je omyl, tú dávajú na veľkú noc doobeda tesne po televíznych novinách.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
3.5.2007 16:57
Vyzen bezdomovca - zachranis internet.
|
| |
fiskus1111
Od: fiskus1111
|
Pridané:
3.5.2007 18:03
Super som sapobavil taketo prispevky by mohli davat aj castejsie:D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 18:51
takych komentarov je tu viac
http://www.dsl.sk/article.php?article=3052
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
3.5.2007 20:49
Prave premyslam, ci ma na DSL bavi viacej citat clanky alebo komentare. :)
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
4.5.2007 13:04
napodobne :)
|
| |
Bozz the original
Od: Bozz the original
|
Pridané:
3.5.2007 18:43
no to je titulok ala Bleskovky.sk /novy cas/
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 19:31
a ty si odkial prisiel?
|
| |
Bozz the original
Od: Bozz the original
|
Pridané:
4.5.2007 16:14
z rodneho Popradu kde si seriem na bradu
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.5.2007 19:51
aj ty si z Popradu, tak jebaj na tu bradu... lebo ty urcite niesi z Popradu, lebo iba ja si seriem na bradu... pretože som z popradu
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 19:50
akoze aj 1/8 z tych 1162 GB/s by mi stacilo :D
|
| |
BLOOOD
Od: BLOOOD
|
Pridané:
3.5.2007 20:48
http://s6.bitefight.org/c.php?uid=28023
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
3.5.2007 21:21
sranda tieto komentáre :DDD
|
| |
filozof
Od: filozof
|
Pridané:
3.5.2007 21:33
ake komentare?
|
| |
Komentár
Od: Komentár
|
Pridané:
3.5.2007 22:08
Čo vravíš, urážaš ma?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 22:30
Mal by som? :D
|
| |
Mačka
Od: Mačka
|
Pridané:
3.5.2007 22:31
ved počkaj, ja ta raz chitim, alebo nie?
|
| |
Myš
Od: Myš
|
Pridané:
3.5.2007 23:30
Ty nechytíš ani moju myšiu babku, ty suchá, vykastrovaná, sprdkavená, bezvaječná zdochlina.
|
| |
Syr
Od: Syr
|
Pridané:
4.5.2007 1:41
pod a daj si ma... to nic ze lezim na pasci, to si nevsimaj
|
| |
Pasca
Od: Pasca
|
Pridané:
4.5.2007 13:29
A to akože tu už nikto nič negarantuje?
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
4.5.2007 19:02
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
MEGA MAXI LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
|
| |
Správy a ....... Komentár-e-
Od: Správy a ....... Komentár-e-
|
Pridané:
3.5.2007 22:30
nevrav, kto nas uráža?
|
| |
Udalosti a komentáre
Od: Udalosti a komentáre
|
Pridané:
3.5.2007 23:25
Had a Mačka nás urážajú.
Svine jedny.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.5.2007 16:03
kde vidis svinu?
|
| |
Svina
Od: Svina
|
Pridané:
4.5.2007 16:46
ku**a preco si ma nevsimate???
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
4.5.2007 17:33
Lebo zajtra sa už nebudeš volať svina, ale 12x jaternica a 20x klobáska.
|
| |
Nakupuje Vám to
Od: Nakupuje Vám to
|
Pridané:
4.5.2007 19:55
Poprosím 3 páry jaterničky, a 35 deka tej klobasky... ďakujem
|
| |
Jaternica
Od: Jaternica
|
Pridané:
4.5.2007 21:22
Ale ja som ešte stále svinka, čo urážáš?
|
| |
Tvoja smrt
Od: Tvoja smrt
|
Pridané:
4.5.2007 22:36
HUPS... už niesi, tak už mu navalte tie jaterničky a 35 deka klobasky...
|
| |
Mäsiar
Od: Mäsiar
|
Pridané:
4.5.2007 22:43
Yes my lord.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
3.5.2007 21:49
Co ste sa vsetci spriahli proti dsl.sk ? :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:24
pošli túto správu 15im ludom z tvojho contact listu a dostaneš zajtra zadarmo chleba...potom môžeš zdvihnút ruky nad hlavu a povedat si : som jebnutý, lebo verím takým kokotinám ako je retazová pošta:-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:31
verím takým kokotinám ako je reťazová pošta...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:32
aj ty veríš?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 22:32
verím, a kto ešte okrem nas verí?
|
| |
kleofaš
Od: kleofaš
|
Pridané:
3.5.2007 22:32
ja verím len v boha
|
| |
Jajajaro
Od: Jajajaro
|
Pridané:
3.5.2007 23:24
Ja sú ateista, díky bohu.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
4.5.2007 1:42
diky bohu??? :D
|
| |
Ivkopivko12tka=)
Od: Ivkopivko12tka=)
|
Pridané:
4.5.2007 16:43
Nehovor že si nevidel Dedictví ... Šak Arnošt , ten s malým nosom povedal , Já su Ateista, díky bohu, to na tom má byt to vtipné ako celý film ;)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
4.5.2007 17:36
;D presne.
|
| |
Ivkopivko12tka=)
Od: Ivkopivko12tka=)
|
Pridané:
4.5.2007 17:55
Pocuvaj kámo , nevieš de to možem potahnút ? .. je to nekde na warfore alebo tak ?
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
4.5.2007 19:10
http://svetnicky.webgarden.cz /cela-dvd/dedictvi-aneb-kurvahosigutntag-4.html
(bez medzery) tu je, ale celá DVD, to budeš ťahať celý deň. Rip som nenašiel.
|
| |
Ivkopivko12tka=)
Od: Ivkopivko12tka=)
|
Pridané:
4.5.2007 20:33
Díky moc, máš u mna Pivo =D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.5.2007 19:59
Si smedný mních, alebo kozel? dam si , ale vyčapné a chladené lebo za chvilu ide hokej
|
| |
Ivkopivko12tka=)
Od: Ivkopivko12tka=)
|
Pridané:
4.5.2007 20:32
Samý bordel, ojoj tu na západe aspon máme prehlad o Pivku , kam sa hrabe nejaký mních abo Kozel , Krušovice Mušketír , abo Granát staropramen .... alebo Plzen dvanástka ... a doporučujem v Prahe skočit do hospody/pivovaru u Medvídkú ... Okej , tak du na pivo , nech sa leje ;)
|
| |
Bozz The Original
Od: Bozz The Original
|
Pridané:
4.5.2007 21:46
Verím v skorú smrť svojich falošných klonov na DSL.sk
|
| |
Sleduju ma,neda sa nikomu verit.
Od: Sleduju ma,neda sa nikomu verit.
|
Pridané:
3.5.2007 22:44
Nie iba sa tu stretol klub paranoikov...
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
3.5.2007 23:39
Vitaj predseda.
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
4.5.2007 10:43
vytaj podpredseda
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.5.2007 20:01
no moment a ja som čo? aspon čestný člen predsa?:-) či nie? :-(
|
| |
Člen poľovného združenia
Od: Člen poľovného združenia
|
Pridané:
4.5.2007 21:29
Aha pohyblivý terčík, už nechceš byť našim členom?
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
3.5.2007 23:37
internet!!! Aj ten mu zapalim!!!
|
| |
Pacho
Od: Pacho
|
Pridané:
4.5.2007 16:47
A ked ma naseru tak aj ten Internet2im podpalim :D
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
4.5.2007 1:43
Jak tak citam tie komentare, tak si myslim ze clanok sa mal volat "Joint vyradil internet" :D
|
| |
zulu
Od: zulu
|
Pridané:
4.5.2007 3:39
co je joint ?
|
| |
BaSkeR
Od: BaSkeR
|
Pridané:
4.5.2007 7:29
:D lol..
|
| |
Ale no
Od: Ale no
|
Pridané:
4.5.2007 7:34
Synak nevsimaj si ho,...
Je to zly pan, a s nim kazdy, kto pouziva slovo joint....ako cukrari
|
| |
rturoeck
Od: rturoeck
|
Pridané:
4.5.2007 6:04
Hi guys
Nowdays many women use surgery to enlarge their breasts.
But there is much safer way to enlarge breast tissue - <a href=http://www.bestbreastenhancementpill.com> all natural breast enhancer pill</a>.
Why is non-surgical breast enhancement less common used than a surgical one?
|
| |
digdilini
Od: digdilini
|
Pridané:
4.5.2007 7:50
presne ako hovoris brat strojovy, automatom generovany...
|
| |
rturoeck
Od: rturoeck
|
Pridané:
4.5.2007 20:03
Ty si mysľíš že jáá som voľajaký, stroj, no to je omyľ ja som pravý slováčisko
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
4.5.2007 8:02
no LOL
|
| |
zulu
Od: zulu
|
Pridané:
4.5.2007 8:46
LOL ? LOLAK ? CI LOLKA SI TY ? toto nemam zapotreby...
|
| |
KenMarshall
Od: KenMarshall
|
Pridané:
4.5.2007 8:53
Thanks for helping
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
4.5.2007 14:07
ak by u nás odhadom oprava mala trvať asi 2 dni....naši by to stihli za týždeň.... možno..
|
| |
RicksForNothingNY
Od: RicksForNothingNY
|
Pridané:
4.5.2007 15:18
They have gotten rid of many of the redundant black lines surrounding windows, and replaced them with drop shadows and transparencies. What are your thoughts on this interface design?
Matt Gilbert
|
| |
??????????
Od: ??????????
|
Pridané:
5.5.2007 18:58
ty o com tocis kamo??????????
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
4.5.2007 16:35
Fajcenie skodi zdraviu... a teraz aj internetu...
|
| |
Schyzoš
Od: Schyzoš
|
Pridané:
4.5.2007 20:04
a ty škodš sam sebe
|
| |
Psychiater
Od: Psychiater
|
Pridané:
4.5.2007 21:32
a ty škodíš jemu.
|
| |
Schyzošova druha strana-ta temna
Od: Schyzošova druha strana-ta temna
|
Pridané:
4.5.2007 22:40
Komu mysliš, ja neškodim nikomu okrem seba. a okrem toho kto vlastne si koho psychiater?
|
| |
Pacient
Od: Pacient
|
Pridané:
4.5.2007 22:45
Môj. A keď chceš, vybavím aj tebe.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.5.2007 22:16
dpc :D akoze ppc diskusia :D inak cakam na tretie pokracovanie serialu Internet2 :D
|
| |
Mortarman
Od: Mortarman
|
Pridané:
5.5.2007 13:24
Cigaretou ? Internet 2 bude sieť pospájaná drevenými vodičmi...ALebo namiesto tekutych uhlikov nasadili riadne uhlie
|
| |
!!!
Od: !!!
|
Pridané:
5.5.2007 21:58
a uhlie im doslo..... ze?
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
6.5.2007 13:31
Hej...
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
6.5.2007 2:35
fiiha, no musel to byt riadne podtaktovany bezdak...
podobneho bezdackeho blbca si mozete pozriet na: http://www.youtube.com/watch?v=LOgNugJ54kQ
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
10.5.2007 8:36
Sak co tu citam tak asi 2prispevky maju nieco z clankom :D inak ciste haluzze
|