| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
sasdsf
Od: sasdsf
|
Pridané:
3.5.2007 10:34
Toto som uz kdesi cital asi pred tyzdnom.
no flame.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
3.5.2007 10:45
Aj uz su v <>
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
3.5.2007 13:32
no konecne by mali prestat oznacovat ich procesory podla toho akemu procesoru od intelu sa to "akoze rovna" a vymysliet si svoje typove oznacenia, to ze akemu procesoru sa to rovna a kolko clovek za to da si kazdy pc technik najde sam na internete z nezavislych testov
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:15
To nieje, oznacenie, za "AKEMU CPU OD INTELU SA TO ROVNA" to je zancenie ktore porovnava PRESNY JEDEN TIP procesoru ktoremu sa to rovna... a v tom je KURVA rozdiel...
|
| |
waRezz
Od: waRezz
|
Pridané:
3.5.2007 14:27
Phanom? sprosty nazov, ATHLON 64 4ewer
|
| |
Nethar
Od: Nethar
|
Pridané:
4.5.2007 11:05
Phenom - po prve
A po druhe uz sa zislo nejake to nove oznacenie kedze budu tie procaky robene na uplne inom principe ako tie Athlony.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:15
mne len nejde do hlavy aku to ma logiku
"Athlon 64 X2 4000+ 45W 1MB L2 Brisbane má byť premenovaný na BE-2400"
ta veta
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:16
sorry nemyslim vetu, ale nazov toho noveho znacenia, s tym starym.... popripade s parametrami cpu
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
3.5.2007 21:14
daj si 64 krat 24000+45:2 a maš 2400
|
| |
coze
Od: coze
|
Pridané:
4.5.2007 13:06
tas to nemyslis vazne
|
| |
pjotr.84
Od: pjotr.84
|
Pridané:
3.5.2007 17:51
Nebude to tym,ze ide o BrisbanE a jeho taktovacia frekwencia je 2400MHz?:)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 18:30
tiez ma to napadlo
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 19:40
no to mas mozno pravdu...
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
3.5.2007 22:56
No dufam ze konecne sa uz AMD prebudi. Vo mne ten nazov vyvolava slovo fenomenálny ale uvidim. Necham sa prekvapit...
|
| |
corel
Od: corel
|
Pridané:
5.5.2007 13:23
ja len nechapem preco vacsina ludi tak podcenuje AMD... no tak su chvilu slabsi, no a? intel bol ako dlho dvojka? pridu nove technologie a zase bude AMD leader. A nazvy? to je snad uplne jedno ako sa to vola, ide o vykon.
|