| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
alexx
Od: alexx
|
Pridané:
3.5.2007 9:59
ou, winamp budeme zachvilu pouzivat uz iba na okrasu, aby sme nieco mali vo win nainstalovane :-))))
|
| |
cartman
Od: cartman
|
Pridané:
3.5.2007 10:00
foobar rulez!
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
3.5.2007 10:02
ty nadomnou jaky foobar ci co to...Opera je "najlepsia"
|
| |
maco mliec
Od: maco mliec
|
Pridané:
3.5.2007 10:59
ty nadomnou ty pocuvas mp4 v opere?... ty si iny frajer..... inac ja som vcera otvoril jeden mp4 subor!!!! kto ma teraz kontrolu nad mojim pc??? huh!
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
3.5.2007 17:16
nie nie ... je to stary hacker ... v Opere si ich stahuje a potom ich cita v Notepade ;) ...
|
| |
ale no tak
Od: ale no tak
|
Pridané:
3.5.2007 11:04
Zbytocna panika...MP4 kludne otvarajte, ale len tie vase zname...tiez hned takyto sajrajt...
|
| |
taze tak
Od: taze tak
|
Pridané:
3.5.2007 13:43
Nechcem tu mudrovat ale na prehravanie MP4 filmov je Winamp aj tak na h...o , filmy neskutocne sekaju, na MP4 radsej windows media player(mam to odskusane)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
3.5.2007 13:59
Ja som zatial vsetko prehral vo WMP 11 (ta cerna je sa mi zda ze 11). Tak neviem naco winamp a ine veci. Kamos ma asi 10 sofotw na prehravanie k nemu ked dojdem a idem pustit tak konec. furt novy program.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
3.5.2007 15:25
tak tak a aj videokvalita vo winampe slabota, niekedy vidno zrnenie ako keby bolo privelmi komprimovane
na hudbu asi lepsi winamp ale len pre UI nie pre kvalitu samozrejme
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
3.5.2007 18:11
presne v jednoduchosti je krasa, tiez mam kamarata ktory ma na kazdy kodek a format iny prehravac ja mam len WMP10 Quicktime a Power DVD
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
3.5.2007 16:10
ja mam iba jden prehravac a to je mplayer prehra viac suborov ako wpm ralplayer a winamp dokopy
|
| |
xyzoprava realplayer
Od: xyzoprava realplayer
|
Pridané:
3.5.2007 16:11
oprava realplayer
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:19
Nastastie Winamp nepouzivam ABSOLUTNE VOBEC na prehravanie videa. DOnedavna som prehraval iba hudbu, ale ked som si kupil neve bedne a zvukovku od nemenovanej VYBORNEJ SPICKOVEJ A KVALITNEJ zancky, a porovnal rozdiel medzi winampom a WMP a popripade playerom ktory je pri ovladacoch od zvukovky, okamzite som Winamp prestal pouzivat
WINAMP is SHIT...
|
| |
kold
Od: kold
|
Pridané:
3.5.2007 17:13
.mp4 absolutne vobec neznaci video.
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
3.5.2007 19:32
bedne B&W a zvukovku ESI Juli@? O tom uz by sa dalo povedat ze spickova kvalita (skoro).
Ale ked tym myslis Creative tak ta len vysmejem.
Ja na hudbu pouzivam foobar2000 (lepsi program som este nemal) a na video WMP11 a BSplayer (kvoli titulkom)
|
| |
Maxcoolsk
Od: Maxcoolsk
|
Pridané:
4.5.2007 14:07
ja pouzivam to iste uplne s tebou suhlasim
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.5.2007 19:35
No no no zase neprehanaj, pretoze ja som samostatne zarobkovo činna osoba a nemozem si dovolit dat za repraky a zvukovku... neviem ake tisice, ale urcite mi das za pravdu, ze oproti integrovanym AC97 zvukovkam, a nejakym šitnym dvoj kanalovym reprakom, su INSPIRE T6100 s SOUNDBLASTER AUDIGY SE... 100x lepsie...
|
| |
aj keby
Od: aj keby
|
Pridané:
3.5.2007 20:14
aj keby ma chcel niekto ovladat, tak ho ku mne FIREWALL nepusti.. tak neviem naco by som rozmyslal nad takymi kravinami..
|
| |
lucenec
Od: lucenec
|
Pridané:
3.5.2007 20:29
najlepsi je ja mam na divx mv2, na dvd vlc, a na hudbu winamp
|
| |
lucenec
Od: lucenec
|
Pridané:
3.5.2007 20:30
ja mam na divx mv2, na dvd vlc, a na hudbu winamp
|
| |
pacik
Od: pacik
|
Pridané:
3.5.2007 21:42
Na hudbu mám DENON DCD 755 AR a na video LG 9900. A BASTA !!!
|
| |
dando
Od: dando
|
Pridané:
4.5.2007 8:33
ja nepouzivam nic ine ako jetaudio na filmy a hudbu. nepoznam lepsi prehravac
|
| |
high-tech
Od: high-tech
|
Pridané:
4.5.2007 13:54
na hudbu mam winamp 0.99
na video media player 6.2
win 95
a vsetko mi ide ako ma..
len keby ten windows podporoval viac ako 512MB RAM :-(
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
4.5.2007 22:06
Hehehehe.....kikirikí.....;-) moj clovek...len neviem, ci take verzie existovali....WinAmp mám doteraz 2.78.....a WMP poznam len 6.4.
Ten CPU by som uz mal vymenit....1,8 GB AMD....nestíha..:-)
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
7.5.2007 8:00
Ale existoval ja som dokonca volade doma kopouprachom zavalene za skrinou padnute nasiel cd niejake programy a tam bum winamp 0.5 hehe skoro som zo stolicky padol hehe
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
7.5.2007 8:02
este dodam link kukni do konca hned prva verzia http://www.oldversion.com/program.php?n=winamp
He tusim ju skusim
|